SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pasibrzuchy poszukiwane

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 40457

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
No ja ładowań robił nie będę. Ale teraz z tydzień na 0, bo ja jestem na redukcji od 3 miechów ponad. Trochę odpoczynku i zacznę akurat na rozpoczęcie pasibrzuchów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191506
Ja jadę czas po treningu 100 gram węgli z rodzynkami to cała moja pula , raz na 2 tygodnie ładowanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
I jak odczucia w stosunku do "normalnego" żarcia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191506
Na + pod względem samopoczucia
+ pod względem pracy jelit
+ pod względem ogólnie samopoczucia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 893 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 89862
a ja mam takie pytanie odnosnie mojej diety czyli polaczenia IF i CC
generalnie przy IF zalecaja niektorzy trening najlepiej naczczo lub na bcaa, zaraz dostane bana od Solarosa za to ale co tam
jednak niektorzy dopuszczaja a wrecz nakazuja zjesc posilek b+t a wszystkie ww po treningu
i teraz takie pytanie jak polaczyc CC i IF kiedy godziny treningu sa w granicach 17-19.30,
w dni LC nie ma problemu bo nei ma treningu i 150 ww moge jesc kiedy chce
w dni MC gdzie beda aeroby a z czasem hitt mysle ze dam rade 200 ww wciagnac wieczorem ...
a jak to zrobic z HC gdzie mam 250g ww ??
czy moge czesc ww wciagnac na poczatku karmienia czyli ok godz 12.30 jak mam przerwe w pracy czy upychac to wszystko na sile po treningu ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 711 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14425
hehehe oglądałem Demotywatory i nie mogłem się powstrzymać




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Ze słodkości to ja lubię kaszankę.
A tak na serio to nie przepadam jakoś specjalnie za słodyczami oprócz żelków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 159 Napisanych postów 2977 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 68706
jajek niezle te lozko bym se zjadl kawalek ja to wszystko co z czekolada to lubie

tak mysle co sobote sobie pozwalac na cheat meal po kolacji dopiero moze w czerwcu sie powstrzymam i caly miesiac na czysto bedzie


pzdr

"No explanation needed.. 2018 will be nothing but HUGE .."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2032 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35414
dalej mozna sie zgłaszac do testu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
buli09876
dalej mozna sie zgłaszac do testu ?



Rafl_1986
a ja mam takie pytanie odnosnie mojej diety czyli polaczenia IF i CC
generalnie przy IF zalecaja niektorzy trening najlepiej naczczo lub na bcaa, zaraz dostane bana od Solarosa za to ale co tam
jednak niektorzy dopuszczaja a wrecz nakazuja zjesc posilek b+t a wszystkie ww po treningu
i teraz takie pytanie jak polaczyc CC i IF kiedy godziny treningu sa w granicach 17-19.30,
w dni LC nie ma problemu bo nei ma treningu i 150 ww moge jesc kiedy chce
w dni MC gdzie beda aeroby a z czasem hitt mysle ze dam rade 200 ww wciagnac wieczorem ...
a jak to zrobic z HC gdzie mam 250g ww ??
czy moge czesc ww wciagnac na poczatku karmienia czyli ok godz 12.30 jak mam przerwe w pracy czy upychac to wszystko na sile po treningu ??



ja bym pchal po treningu
100-300g to nie problem
zaraz po - a moze nawet juz podczas/czy nawet tuz przed pijesz shake wegle + carbo/czy owoc
lub nie koniecznie - imo trening o bcaa
bcaa przed + bcaa podczas
ale natychmiast po ladujesz shake bialko + carbo/glukoza czy co tam masz
lub
ladujesz shake bialko + owoce -> rodzynki/banan/pomarancze
najlepiej mix - czy takie jakie Ci podchodza najlepiej
albo shake bialkowy + lod owocowy/sorbet jakis!

powaga
0% tluszczu - tylko cukier - wiec porcja p[o treningu 100-300ml jak znalazl

tak wiec masz juz kilka wyjsc zaraz po treningu - w kazdym jest bialko w prochu (eaa/wpc/izolat/mix)
albo gainer
albo bialko + carbo
albo bialko + owoce
albo bialko + lod owocowy + owoce

potem sie kapiesz/idziesz do sklepu/wracasz do domu

mija 45-60minut -> proch juz ladnie krazy we krwi i dociera do Twoich miesni - wiec mozesz cos zjesc,wiec szamiesz jakies miesko + ryz/tortilla/makaron/zimneiaki/+ew. owoce

po 2-3h powtorka - wciagnac do 300g w 2 posislkach + shake potreningowy to nie problem

chcesz korzystac z mocy IF?
nie jedz prezed treningiem nic!
wszytsko wal po treningu
wszytsko!
uniakj fatu zaraz po - ale w ostatnim poislku jak najbardzije moze byc sporo
ale to samo sie wyklucza - skoro masz wiecej wegli w ten dzien to i mniej fatu bedziesz mial
proste
wiec pierwsze posilki po trenie
bialko + wegle -> shake
bialko + wegle (+warzywa/owoce)
bialko + wegle (+warzywa/owoce)
bialko + fat! (+warzywa)

jesli jest 03 to w 3 i 4 walisz 03 - nie zaraz po i nie godzine po
ale minie te kilka h od treningu,zjesz co masz zjesc,wszystko zacznie wracac do normy,wiec wtedy ladowac 03 mozna

a ze porcje spokojnie moga siegac do 5g na raz (5g epa/dha - lepiej rozlozyc ale tyle tez moze byc!)
to mozesz te 10czy 12kaps nawet na raz yebnac (jesli ktos uzywa 03)


Zmieniony przez - solaros w dniu 2012-04-19 02:25:49

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Produkty SFD

Następny temat

Czy prawidłowo dobrałem suplementy?

WHEY premium