SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Parter? <hahaha>

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 11933

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 577 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5648
Idiota to może za dużo powiedziane, ale chciał przykozaczyć przed małolatem i mu nie wyszło

"La vendetta e nostra"
"Ból jest tymczasowy, Duma jest wieczna"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 3444 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18326
Skoro odpłynąłeś to wyszło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3454
Albo ktoś wie co to jest albo nie i nie ma sensu nikomu tłumaczyć bo i tak nie wytłumaczymy w tych kilka chwil które zazwyczaj są, no chyba że mamy dużo czasu i można sobie pogadać do woli Większość moich znajomych wie co to jest więc żadko musze komuś tłumaczyć, a jak już to po prostu zakładam mataleo (jeśli to chłop) i już tylko dodaje że to na ziemii sie robi A jak dziewczynie mam tłumaczyc to wole z nią pogadać o tym jaką nową bluzke wypatzyła bo tłumaczenie większości dziewczyn takich rzeczy to syzyfowa praca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 109 Wiek 45 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2964
Rzeczywiście czasami mimo szczerych chęci ciężko laikowi wytłumaczyć; a pokazać w praktyce czasami nie wypada

Ja mówie że to zapasy, tylko takie "rozszerzone", gdzie można uderzać, dusić i wykręcać ręce (słowo "dźwignia" też trzeba często odzielnie tłumaczyć).

Only The Strong Survive!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1055
Panowie takie wywody na taki temat Jak mnie pytają co robie na treningach to mowie poprostu: "nap*****lam sie na ziemi", i tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 517 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3134
hmm..
ja mówie ze Judo i większośc kuma, ale kiedy dodaje ze lubię też Submission..well - wtedy zaczynają się schody, zazwyczaj przyrównuję to do zapasów, ale żadko kiedy udaje misię trafic w sedno.
w sumie najlepiej chyba zbyć temat, nie wspominać i nie daj bozia pokazywać:)traficie na d****a który bedzie chciał potem pochwalić się komuś tam jeszcze i zrobi mu krzywde..

-I want you to hit me as hard as you can..-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
piękny temat aż sobie powiadomke włącze

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 138
Rzeczywiście dobry temat,
Niezły jest motyw z tą purpurą :). Co do tłumaczenia słów takich jak parter, mata leo czy balacha, to rzezcywiście szkoda zachodu na tłumaczenie tego laikowi. Jak ktoś mnie pyta co trenuje, to mówię że Brazylijskie Jiu Jitsu. A jak pyta się co to, to mówie, zę podobne do Judo, tylko z większym naciskiem na walke w parterze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
heh prosto:
a co to jest mata leo?
duszenie takie
ale jakie
<demonstracja>

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KoY FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3513 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17664
i koles harczy i mowi ****a chciales mnie uduscic

"I promise one thing, lots of violence." - Wanderlei Silva
Doradca w dziale Scena MMA i K-1
Autor www.fight24.pl

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

CQC (Close Quarters Combat)

Następny temat

Moj pierwszy wystep po 2 latach bez treningu na PP

WHEY premium