SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Parter? <hahaha>

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 11932

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
no a czego sie spodziewal po duszeniu

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 273
bjj = mieszanka judo i zapasów.
szarpanina w kimonach na ziemi.

dla laika takie tłumaczenie wystarczy - nie wiem w czym problem. ciekawskim jeszcze magiczne 3 słowa: "wikipedia, youtube, google"

Ale największą schize to ma mój kolega który słuchając o nominacjach na biskupa jak usłyszał że "wymienieni dostali purpurę" to się ucieszył że w TV mówią o BJJ

to za***iste )) CIACHO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1020 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21579
jak zaczynałem trenować Jeet Kune Do to na początku tłumaczyłem co to jest i z czym się je. Kiedy okazało się że wytłumaczenie tego przekracza moje możliwości intelektualne mówiłem że idę na kurs tańca nowoczesnego

skumulowałem w sobie całą energię i zaj***** mu z całej siły

bramkarz jednej z łódzkich dyskotek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2372 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8858
Hehe, ludzie często to i zapasy marnie kojarzą Myślą, że dwóch sumitów się obmacuje -straszne te ludzie są.

--
Spartan Kraków - Kuźnia ludzi ze stali

zapasy.krakow.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 23 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 191
To potłumaczcie sobie co to jest Muay Thai:) Taki tam boks:)i w miare przechodzilo.Choc rodzice byli zadowoleni,bo byli przekonani,ze to jest bezpieczniejsze i mniej kontaktowe niz boks:) Tylko skad takie twierdzenie..?:) Nie ma co tłumaczyc ogolnie.Dwa slowa,zeby zmienic temat i juz.To tak jakby fizyk był zdziwiony,ze nie znamy podstawowych zasad dotyczacych rozczepiania atomów...Kazdy kto czyms ostro sie zajmuje,ma tylko to w glowie.Mp, czy powiedzialbys takiej kolezance kto jest na 1miejscu list przebojów?Dla Niej to nie bedzie zrozumiale,ze nie wiesz tak oczywistej rzeczy:) Powodzenia w tlumaczeniu:)Pozdr

Aby zdobyć więcej, musisz najpierw sam stać się kimś większym.
Johan Wolfgang Goethe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 765 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3916
I po cholere odswiezasz?? Zeby taka za***ista wypowiedz zamiescic?

Doradca dzialu grappling i C/S.

...nie powiedziales w ryj to nie powiedziales nic...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2712 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30062
Michał, widzę, że dziś znów się denerwujesz
...
Napisał(a)
Usunięty przez QUEBLO za pkt 7 regulaminu
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 23 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 191

Aby zdobyć więcej, musisz najpierw sam stać się kimś większym.
Johan Wolfgang Goethe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 765 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3916
Loot-nie az tak:), aczkolwiek to juz ktorys kretynski post tego goscia, wiec mowie, co tam odpisze:). Wlasnie dla takich jak on czasem sie zastanawiam, czy nie wziac tu moda.

BuyaMT-chcesz banana, czy przestaniesz robic syf w dziale???(to sie tyczy tez tego Twojego postu o bjj vs ll...w zasadzie za to bujaj sie wystapie o banana dla Ciebie.

Zmieniony przez - Michal M w dniu 2007-09-12 14:44:52

Doradca dzialu grappling i C/S.

...nie powiedziales w ryj to nie powiedziales nic...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 23 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 191
Czytales jakie zadalem pytanie w tym poscie?Czy tylko tytul?:) Wystap o banana jak to mowisz.Mam to gdzies,bo moim zyciem nie jest komputer(czego nie mozna o Tobie powiedziec:)Poza tym pokaz mi moje posty,ktore tak bardzo Cie denerwuja i co w nich jest zlego,bo nie kumam.

Zglos i daj mi spokoj:)Bedziesz mial powod do dumy:)

Aby zdobyć więcej, musisz najpierw sam stać się kimś większym.
Johan Wolfgang Goethe

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

CQC (Close Quarters Combat)

Następny temat

Moj pierwszy wystep po 2 latach bez treningu na PP

WHEY premium