SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Parter? <hahaha>

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 11934

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 688 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12887
Jeden z moich kumpli po "demostracji" (za przykladowa technike robil klucz z bocznej) sam zlapal bakcyla i ostatnio mi sie chwalil, ze umie balache z gardy wyciagnac i wie co to mata-laeo Moze zacznie trenowac cos chwytanego.

-|||---sporo---|||-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1137 Wiek 47 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42872
Rzeczywiscie jest cos takiego, ze jezeli w czyms siedzisz moze Ci sie wydawac, ze caly swiat o tym wie, ale to dosyc uludne. Ostatnio siedzac w lokalu w towarzystwie kilkunastu osob w wieku 20-30, koles wspomnial cos o treningach. Oczywiscie mnie co to BJJ, ale nikt z gosci o tym nie slyszal. Zrozumieli jedynie ze to jakas forma zapasow. Gdy powiedzialem im, ze walka w parterze to podstawa walki MMA, rowniez im to nic nie rozjasnilo. Zapytalem czy slyszeli o Pride - nigdy o tym nie slyszeli. Zdesperowany zapytalem czy slyszeli moze cos o Pawle Nastuli, niestety nawet nie obil im sie to nazwisko uszy. Pomimo tego, ze grappling czy MMA ciegle sie rozwija, w swiadomosci ogolu jest skrajnie niszowym sportem.

In the warriors code
There's no surrender
[http://www.mypersonality.info/seba5000/]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 732 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15350
"Rzeczywiscie jest cos takiego, ze jezeli w czyms siedzisz moze Ci sie wydawac, ze caly swiat o tym wie,"

ja mialem okres gdy myslałem ze youtube i video.google to zbiory filmow z walk i nawet mi przez mysl nie przeszlo ze tam sie umieszcza taz inne rzeczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1593 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12549
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1566 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13352
W mojej klasie chyba kazdy chlopak wie co to MMA BJJ itp.Na przerwach kazdy kto zobaczy kogos stojacego do niego tylem probuje mu zalozyc mata leo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 108 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4858
dobrze że u was w klasie nikt nie rozpropagował kravmagi, bo jakbysie walili jajecznice od tyłu każdemu kto sie obróci to byłaby rzeź

Duży i dobry zawsze wygra z małym i złym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
pinecone85 ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22462
Ja mowie boks i mam to z bani. Wogole to staram sie unikac mowienia, ze ide na jakis trening. Jak trzeba to oklamie, ze costam.

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2712 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30062
też staram się nie chwalić, ale czasami jakoś tak wychodzi.
potem jestem zły na siebie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KoY FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3513 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17664
tez mam takich kolesiow jakkmowie mma nie wiedza co piec mowie za na to sklada sie stojka walka w klinczu i parter to pytania ale jak parter co piec to mowie wpisz sobie mma w vieo gooogle bedziesz wiedzial

"I promise one thing, lots of violence." - Wanderlei Silva
Doradca w dziale Scena MMA i K-1
Autor www.fight24.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 34 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4404
-Co trenujesz?
-aaaa takie zabijanie
a dla bardziej kumatych mowie Be Jot Jot (zapis fonetyczny)

one ---> BJJ <--- love

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

CQC (Close Quarters Combat)

Następny temat

Moj pierwszy wystep po 2 latach bez treningu na PP

WHEY premium