SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pacquaio vs Mosley 7 Maja

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8591

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 312 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5108
Młodszy Mosley mogłby coś zdziałać ale w tym wieku wydaje mi się PacMan przerośnie szybkością i ciągłym atakiem...Ale Mosley ma też niebiezpieczne niektóre ciosy może trafić i skończyć .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 4264 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21651
Generalnie,to stawiam na PacMana...

Ale nie wydaję mi się,że będzie deklasacja jak z DeLahoyą...Mosley to lepszy bijok...

Oczywiście,po wpadce z Solisem,już taki pewny swych racji nie jestem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34596 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434074
Manny na punkty

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 773 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9531
Wygrana Mannego w 6-7 rundzie przez KO.
Albo poddanie się Mosleya po tych 7 rundach

Bardzo pożyteczną rzeczą dla niewykształconego człowieka jest czytanie zbioru cytatów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 583 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8439
Postawiłem parę groszy na Mosleya i bardzo symbolicznie na remis. Moim zdaniem kursy trochę przesadzone. Już z Margarito Pacman chwilami miał lekkie problemy, a Mosley według mnie jest lepszy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994
Panowie Manny nie może pokonać Mosleya przed czasem gdyż to spowoduje całkowitą paranoję i psychozę maniakalno depresyjną i pana Mayweathera. A tak całkiem poważnie to obu bardzo lubię i szanuję, do Mosleya mam sentyment ze starych czasów kiedy to toczył wojny z De La Hoyą, Wright czy Vargasem... Ale realnie patrząc to ma tylko i wyłącznie jedną szansę a jest nią nokaut na Filipińczyku pomiędzy 1 a 3 rundą, później zabraknie gazu i tak fenomenalnie wyglądającemu i prezentującemu się 39 letniemu Amerykaninowi... obejrzyjcie ważenie, to niesamowite że ten facet jest jeszcze w stanie tak doskonale fizycznie się przygotować. W ogóle podczas samego ważenia przybyło 6 tys ludzi to już w ogóle kosmos .


Manny z pewnością zdaje sobie sprawę ,że Mosley będzie starał się go ustrzelić w pierwszych rundach i dla tego powinien zachować niezwykłą czujność... Nie życzę Mosleyowi przegranej przed czasem bo na to nie zasługuję, ale wysoka przegrana wręcz deklasacja punktowa jest jak najbardziej realna. Stawiam na wysokie zwycięstwo punktowe PacMana. W przypadku wygranej Mannego przed czasem… Floyd narobi głupot i pójdzie do paki na długie lata




Pacquiao (65,8 kg) vs Mosley (66,7 kg)




"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1840 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 73449
Mosley jakie przygotowanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1932 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9742
Zmieniony przez - MackoMedyk w dniu 2011-05-07 13:59:57

Jak ktoś ma pecha to i w d*pie palec złamie:)
Robert Górski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1977 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9455
Czy poza Polsatem sport Extra będzie można tą walkę gdzieś obejrzeć na żywo?

Nekrosadystycznyturbosperminator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 316 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21373
Taka mała anegdota , jak byście zarabiali takie pieniądze to też byście tak wyglądali w takim wieku.

Force !

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wrestling

Następny temat

Egzaminowanie w Karate Kyokushin

WHEY premium