Bikini Fitness …. a wiek weteranek.

Temat bardzo obszerny. Niejednokrotnie zawodniczki po 35 roku życia potrafią doskonale „wkomponować” się w kategorię seniorek (młodszymi często o 10-15 lat) i skutecznie z nimi rywalizować. Ich wygląd nie zdradza wieku. To matki i żony pracujące zawodowo. Znajdują czas na trening, potrafią „trzymać” dietę, stanowią motywację dla wielu osób trenujących, które chcą kształtować swoje ciało prowadząc zdrowy styl życia.

Maja to smukła długonoga blondynka. Ma dobre proporcje szkieletowe pionowe i poziome. W postawie przodem: szerokie barki, delikatnie rysują się mięśnie naramienne. Wąska talia, w obrębie której rysują się mięśnie proste brzucha.

Nogi są smukłe, mają długie brzuśce. Bokiem: wąska talia podkreśla szerokość barków, ładna linia pleców pośladków i ud. Tyłem: plecy mają charakterystyczny „rysunek” widać tylne aktony barków oraz mięśnie czworoboczne, wąski pas. Pośladki nieduże, należy wypełnić je mięśniami i rozwijać we wszystkich częściach, zwłaszcza od góry, także dopracować na połączeniu ud i pośladków.

Sylwetka tej zawodniczki wymaga wypełnienia mięśniami w poszczególnych partiach, a to wymaga czasu. Dobra prezencja, wytrenowana prezentacja, delikatna dziewczęca uroda, dobry dobór fryzury, estetyczny wygląd skóry to także atuty. Finałowe miejsce na Mistrzostwach Europy potwierdza duże możliwości tej zawodniczki.

Pani Maja jest subtelną blondynką o dziewczęcym uroku.

https://www.youtube.com/watch?v=l-1uqhoaO64

Komentarze (0)