SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PO 50-CE LEPIEJ COŚ NIŻ WCALE

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 36243

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1370 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15179
masti

Ale jest tu wielu młodych ,niedoświadczonych ale bardzo zafascynowanych chęcią zdobycia sylwetki zawodowych kulturystów,do tego autorytety osób starszych na tym forum od ich rodziców, też w jakiś pośredni sposób wzmacniaja pozytywnie takie farmakologiczne i wrecz narkomańskie zachowania przykryte walka o sylwetke.



Programy w TV o narkomanach winny zakazane bo ludzie
zaczna cpac, to chcesz przekazac czy jak?

ps. Nie ma odpowiedzi od flexa czy 1-2 testa/tydzien w kregach
kulturystycznych to kosmiczna dawka, moze Ty masti sie odniesiesz do tego?

Run Forrest, run!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
Wiadroman
ja mam jedno pytanie - dlaczego wątek zatytułowałeś w taki a nie inny sposób

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10032 Napisanych postów 30375 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728727
Zgadza się...takie informacje bardzo różnorodny maja oddzwięk u odbiorców.
Każdy w tym doszukuję tego co mu odpowiada.

Co do testa-nie mam takiej wiedzy-nigdy mnie farmakologia w sporcie nie interesowała praktycznie, ani zabawy ze strzykawkami z nie wiadomo z czym w środku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
W dziale doping są osoby lecące po 3g/tydzień plus do tego insulina i innego rodzaju środki. 1-2g to przeciętna dawka testa. Znam łebków(18-20 lat), co na pierwszy cykl aplikowali sobie 1g testa, na pytania czemu tak dużo, odpowiedzią było "bo tak się wbija na zachodzie". Ręce opadają. Prawdą jest, że dzisiejsza kulturystyka to iluzja(popatrzcie na fotki Colemana), za 10-15 lat Cutler będzie wyglądał tak samo, gdyż organizm nie będzie wiecznie wytrzymywał kosmicznych dawek, które aplikuje. Kulturysta Andreas Munzer brał tak kosmiczne dawki sterydów, że usypiał jedynie po dożylnej aplikacji diazepamu, brał narkotyczne leki przeciwbólowe. Nie zdziwiłbym się jakby Cutler czy inny mutant leciał tak samo. Tego się z wywiadów nie dowiesz.

Masti: pytanie jak traktujesz doping: jako htz(bo w pewnym wieku po prostu poziom testa spada, co za tym idzie masa mięśniowa też - to się nazywa sarkopenia) do utrzymania masy mięśniowej, czy po prostu aby wbijać. HTZ pomaga wielu ludziom po 40. roku życia, czują się jak młodzieniaszki. Już nie mówiąc o dziadkach po 6- i 70-tce. Sam mam fizjologicznie niski poziom testosteronu i korzystam ze sposobów jego zwiększania. Nigdy jednak nie przekroczyłem 1g tygodniowo, gdyż nie ma takiej potrzeby. Obecnie "leci" 0,5g na tydzień i czuje się bardzo dobrze. Wyniki wszystkie jak normalny, zdrowy człowiek.

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12138 Napisanych postów 30548 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131058
Paker - uprawianie kulturystyki (ćwiczeń siłowych) dla siebie a nie po to aby od czasu do czasu pokazać się na zawodach jest najlepszym sposobem na utrzymanie w odpowiedniej sprawności poziom hormonów!
Zbudowanie sylwetki kulturysty klasycznego nie wymaga dopingu!
Wymaga jednak reżimu dietetycznego i większych pieniędzy na odpowiednią naturalną żywność! O czasie na treningi już nie wspomnę!
Miałem miesięczne testowanie DAA (chyba 2 lata temu na body-factory) i obecnie 15 dzień testuję BLACK DEVIL.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9051 Napisanych postów 82731 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699755
wiadroman


ps. Nie ma odpowiedzi od flexa czy 1-2 testa/tydzien w kregach
kulturystycznych to kosmiczna dawka, moze Ty masti sie odniesiesz do tego?


zależy dla kogo
dla tego pajaca z usuniętego tematu napewno jest kosmiczna
im więcej nie znaczy lepiej
znam zawodnika który nigdy nie przekroczył 1g i zdobył mistrzostwo świata w kulturystyce weteranów (czyli cały okres swojej kariery)
jak czyta sfd i dział doping to się za głowę łapie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10032 Napisanych postów 30375 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728727
Leczniczo czyli z powodów medycznych,pod kontrolą lekarska to jest inna historia ....
Wiadomo,że przy spadku hormonów jest wiele bardzo dokuczliwych innych objawów.

Ale amatorsko,mechanik samochodowy wbija w wc siłowni uczniowi LO lub seniorowi 60 lat-specyfik kubiony od pokatnego handlarza-w tym oboje mając wyrywkowe pojecie o wszystkim a wiedze na podstawie anonimowych wpisów w internecie....to po prostu głupota i lekkomyślność oraz igranie ze zdrowiem .

Miałem sposobność wielokrotnie sledzić przez dłuzszy czas takie eksperymenty robione przez ćwiczacych....
W wiekszości przypadków efekty były średnie a po zaprzestaniu -sylwetka tragiczna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
fajnie sie zrobilo w tym wątku nawet :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
masti


Miałem sposobność wielokrotnie sledzić przez dłuzszy czas takie eksperymenty robione przez ćwiczacych....
W wiekszości przypadków efekty były średnie a po zaprzestaniu -sylwetka tragiczna.


DUZE DAWKI ,POTEM DUZE SPADKI ,DO TEGO DOCHODZI ZAPRZESTANIE TRENIGÓW NAJCZEŚCIEJ, BRAK DIETY ,PICIE, IMPREZY NOCNE,potem depresja i po pakerze... ITD.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy

Następny temat

Co zamiast biegania

WHEY premium