SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POSTĘP DO OCENY /Moja zmiana staż 5 lat KOMENTOWAĆ

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 22501

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 479
Nieźle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1401 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10000
Dobra masywna sylwetka mega postęp w porównaniu do tego co było jak już jeden kolega zauwarzył początki są łatwe pózniej trzeba się męczyć zwłaszcza że chyba genu do łapania masy nie masz (patrząc na stare zdj) ale wyniki siłowe mogły by być lepsze zwłaszcza martwy i przysiad najszerszy przodem też kuleje łapa spora ale najlepsze to masz chyba barki pozdrawiam niech masa będzie z TObą:)

NO PAIN NO GAIN!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1085 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12951
Progress widac gołym okiem - aczkolwiek chyba za bardzo sie rozpedziłeś z jej nabieraniem (rozumiem oczywiście, że bedąc wcześniej chudym patrzy się na to troche z przymrużeniem oka, skoro tak bardzo tej masy sie pożąda :D ). Ważysz mniej wiecej tyle co ja teraz, ale odstajesz solidnie jeśli chodzi o estetyke ;/ (sprawa do nadrobienia). Pozostaje mi zyczyc dobrych wynikow w przyszlosci, ja obecnie powoli staram sie wracać do stałych treningów, narazie jestem na etapie 4x w tyg kulminacja bedzie 5x, cel 105 kg do czerwca.

Ps. Jak z wymiarami ?

Jeszcze raz pozdrawiam i powodzenia

be patient...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 67 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1841
ładnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 367 Wiek 49 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23013
30kg. przez 5 lat, to średnio 0,5 kg miesięcznie - bardzo rozsądne tempo przyrostu masy. Gratuluję przemiany.

1%-er

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7172
Biceps-44cm. Klata-123cm. Barki-140cm. Udo-65cm. łydka-44cm. Pas-89cm.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7172
Co do siłowych osiągów w tym roku nie podchodziłem do maxów aczkolwiek będzie lepiej na bank :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7172
Dzięki za pozytywne opinie:) .... bo większość karci za brak detali :P ... panowie jeszcze chwile przy masuję a niedługo przyjdzie i czas na redukcje pozdrawiam wszystkich :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 107 Wiek 47 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10434
hmm jest troche fatu ale nie ma dramatu
a na serio, wyglad zdrowy, rzezba nie kazdemu pasuje. ja bym na twoim miejscu szedł wyzej z waga i nieprzesadnie rzezbil. pozdrawiam i zdrowia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 97 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1840
jest dobrze

matka siedzi z tyłu

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Poczatkujacy

Następny temat

drkunek zdjecia supli + sylwetka , zobaczymy co bedzie za 2 miechy :)

WHEY premium