SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POSTĘP DO OCENY /Moja zmiana staż 5 lat KOMENTOWAĆ

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 22499

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Usunięty przez Wuchta34 za pkt 3 regulaminu
Ekspert
Szacuny 826 Napisanych postów 4538 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262219
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 130 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1240
Też czytałem Twoją wypowiedź o staży, że trudno i tak dalej... 5 lat to naprawdę kupa czasu i jak w dodatku na zalanego to naprawdę jest kiepsko. Jakbyś zredukował do poziomu 14-12% bf, to waga z dobre ponad 10-15 kg w dół. Nie to, że Ci najeżdżam tylko uświadamiam, bo zaślepiony jesteś i brniesz dalej w kolejne 5 lat zmarnowanego czasu. Jeszcze przykminiłem, że możesz trenować Trójbój siłowy, ale rekordy na to nie wskazują. A więc redukujesz? Czy dalej salcesonisz? Bo pamiętaj, tłuszczu nie zamienisz w mięśnie jak to co nie którzy laicy myślą...
Micha jak wygląda? Białe pieczywko jest? Bo diety to raczej dobrej nie masz... Może trzeba coś zmienić, doradzimy.

Zmieniony przez - Dicktator w dniu 2010-11-05 15:03:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7172
Następny się znalazł spec ... pozy masz wszelkie i nie zasłaniam brzucha tak jak Ci się to wydaje...masz poniżej normalne pozy bez napinki gdzie doskonale widać brzuch.. Nie chce mi się kolejny raz tłumaczyć że mój cel to masa na wycinkę przyjdzie pora nie narzucajcie mi czegoś czego teraz nie chce !!!! Zero ambitnych wypowiedzi,zero odpowiednich ludzi aby oceniać moją sylwetkę,wiem doskonale że nie jestem docięty,spokojnie zrobię to jeżeli uznam że w danym momencie przyszła na to pora ! Tak dla twojej informacji trenuję nogi!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7172
Rozumiem przyjmuje to na klatę ale jak Ty mi piszesz że mam nie wiadomo ile tłuszczu to opadam z sił:/ Zdjęcia dodam nowe .... bo te są do dupy i nie odzwierciedlają mojej sylwetki do końca,nie mam sztywnej diety,staram się jeść wartościowo,jestem otwarty na propozycje,jeżeli mi ktoś ułoży dobra dietę będę wdzięczny..pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 130 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1240
Może to i wina zdjęć... Jak chcesz precyzyjnych sugestii to zdjęcia w wymaganych pozach w kolorze, światło dzienne bez flesza 2-3 metry od aparatu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 446 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8239
"W pięć lat więcej osiągnąć" ? Stuknijcie się w łeb. W ch . . j wagii zrobiłeś. Ja trenuję od 6 lat ,ale jestem ekto i też ciężko idzie. Pozdrawiam.

-[][][]-----------------[][][]-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 130 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1240
Widocznie jak kolega masz małe pojęcie o tym sporcie.
Przy 181 cm i 95 kg wagi 43 w łapie t wstyd. Ja mam przy 180cm i 75kg 41, bf 12%. Trzeba spiąć dupe i nie trenować jak dziewczyna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 826 Napisanych postów 4538 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262219
Bo ludzie myślą, że jak czegoś im się nie uda osiągnąć, to nikt tego nie zrobi i nie będzie lepszy. xD Ale żeby coś osiągnąć trza poznać swój organizm.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7172
Moim zdaniem JA już osiągnąłem sukces bo z zakompleksionego szczypiora stałem się dobrze zbudowanym facetem :) teraz tylko moja sylwetka czeka na końcowy szlif.. tyle pozdro dla wytrwałych :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7172
Dicator czemu ubliżasz koledze ? Może dla niego tyle centymetrów w łapie jest zadowalające,nie każdy ma genetykę jak ARNOLD,twój komentarz typu że nie trzeba ćwiczyć jak dziewczyna jest śmieszny.. bo niby skąd Ty możesz wiedzieć ile Einher wylał potu na treningu !
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Poczatkujacy

Następny temat

drkunek zdjecia supli + sylwetka , zobaczymy co bedzie za 2 miechy :)

WHEY premium