SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODSTAWOWE BŁĘDY PRZY WYCISKANIU SZTANGI PŁASKO

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 76062

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589


robi się ciekawie

Ja myślę, że nie ma co się tak wgłębiać w te siły. To taki mały szczegół, który naprawde nic nie daje . Ale ciekawie jest

Tomot, Gall - gif

pzdr



Zmieniony przez - Don garcia w dniu 2006-02-07 14:33:28

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 1621 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17763
A Tobie wszedl

Nie ma ludzi nieomylnych...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
jeszcze jakas dyskusja ? :)

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384
Jestem z siebie dumny popelniam tylko jeden blad :D slaba rozgrzewke :P teraz postaram sie to poprawic :)

Ja tylko widze nie jestem po to by Cie sadzić !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
Nie wiem czy to powód do dumy, bo to jeden z grzechów najcięższych w tym sporcie, ale jeśliś go świadom - to może już być tylko lepiej ;)

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
akurat rozgrzewka jest najważniejsza więc jak najszybciej spraw by ten błąd się nie powtarzał.

Zmieniony przez - Don garcia w dniu 2006-02-10 21:25:00

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 416 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2743
sog.....

..........Płacz na treningu, śmiej się podczas walki..........

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 551
Jest jeszcze jeden błąd o którym zapomnieliście ale popełniany przedewszystkim przez nowicjuszów. Otórz chodzi mi o oddech podczas wyciskania. Ważne żeby był on równomierny(nie szarpiemy powietrzem) i co jest oczywiste faza negatywna wdech, pozytywna wydech przechodząc płynnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 1621 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17763
Nie tak do konca. Wydech dopiero po przekroczeniu najtrudniejszego punktu. Jesli wczesniej wypuscisz powietrze z klatki- zdestabilizujesz cala podpore jaka stanowi Twoje cialo. Efekt moze byc oplakany. Tak wiec- dopiero po przekroczeniu najtrudniejszego punktu...

Nie ma ludzi nieomylnych...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384
Co do oddechu to sie zgodze z galem bo ma racje oddech wypuszczasz od pewnego momentu. A i sprobowalem cwiczenie na sama faze negatywna fakt czuc bardziej kaltke ze pracuje :)

Ja tylko widze nie jestem po to by Cie sadzić !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Potrzebna rada <<<

Następny temat

PYTANIE DO BARDZIEJ ZAAWANSOWANYCH - po kilku latach ćwiczeń, tak trudno o efekty?

WHEY premium