SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 46009

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8
Witam!
Mam problem z podciąganiem. Jestem trochę gruby i ciężki. 172cm 90kg. Czytałem co tu pisaliście, ale często nie mogę nawet raz się podciągnąć. Wymyśliłem, że zmniejszę racje żywnościowe do 50%, koniec z wszelkim g*wnem jakie dotychczas jadłem, równocześnie będę ćwiczył wszystko co mogę w domu, narazie, potem jakąś siłownie. Chciałbym zapytać właściwie co powinienem ćwiczyć, aby przynajmniej bez wierzgania te kilka podciągnięć wydusić, oraz czy schudnięcie 6-7kg przy tym co napisałem jest możliwe? Mogę też nie jeść nic i tylko pić, mam silną wolę ale nie pociągnę długo tak. Kiedyś byłem chory i 2 tyg. nie miałem ochoty na nic poza piciem i z 5kg uciekło, ale choroby nie przywołam... Proszę o jakąś pomoc, bo zielony jestem jeśli chodzi o trenowanie mięśni i chudnięcie.

Wiem, że post powinien być troszkę gdzie indziej, ale dotyczy również podciągania się, a widziałem, że tu znawcy są to może poradzą lub chociaż gdzieś odeślą. Z góry dziękuję!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na temat odchudzania nie chcę się wypowiadać, bo nigdy nie interesowało mnie to szczególnie. Jeśli chodzi o drążek mógłbym coś podpowiedzieć, ale nawet nie wiem na co cię stać w tej chwili, np. czy chociaż raz się podciągniesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 32 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 257
Obecnie wykonuje trening 8*6 powtorzen przerwa 1 min . Poniedzialek środa. w Piatek 8*4

Robie już 3 tydzien i ciągle mam tak samo. Robie 6*6 w 7 seri 5 a w 8 seri 4 i już 3 tydzien tak samo. Dalej to ciągnąć czy może zmienić plan ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2132 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9856
zrob max ile sie podniosles, jesli nie dasz rady wiecej niz przed trenowaniem zmien plan :) nie wiem czy pamietales o diecie bo to ona ma duzy wplyw.

http://www.lesnachata27.pl/
Domek w Chodlu do wynajęcia, tani nocleg nad zalewem w Chodlu !

"Wygrywa tylko ten, co ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie, aby go osiągnąć..." - Napoleon Hill
http://www.rundamian.pl - Blog o bieganiu naturalnym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 270
ja w listopadzie ze 3x sie podciagalem, zaczalem na wf regularnie trenowac i przed feriami 10 sie podciagalem, na feriach mialem oboz z klubu i po kazdym treningu sie podciagalem tako ze 2-3 serie po 8x bo zmeczony bylem, po feriach na wf 25x nadchwytem sie podciagnalem :), a rok temu myslalem ze 5 nigdy sie nie podciagne. Trening czyni mistrza;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Skoro robisz 6 serii po 6 powt. to znaczy, że jednorazowo jesteś w stanie zrobić dużo więcej powtórzeń, a to dobrze. Skoro masz zastój to musisz to jakoś przełamać. Moja propozycja to wymuszenie postępu, tzn. zwiększ np. ilość powtórzeń w pierwszych seriach do 7.

Ja też trenowałem taką metodą (6 jednakowych serii) i nie przynosiła ona szybkich efektów. Dlatego teraz stosuje tylko 3 serie. W ten sposób łatwiej przeskoczyć mi na kolejny poziom...ilość powtórzeń w serii.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 32 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 257
robie max 13 powtorzen. w jeden serii. Przynajmniej tyle miałem przed tym planem ;p Za tydzień sprawdze maksa po 4 tygodniowym tym treningu. Po każdym treningu czuje ogromną pompę szcególnie na przedramionach, na bicu troche mniejsza. Podciągam się podchwytem wąsko. Zalezy mi na jak najwiekszej ilości powtórzeń a tak mi się najłatwiej podciąga ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 296 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2591
Selekta
dojdzie dojdzie, spokojnie :)
ja przez wielelat cwiczylem roznymi sposobami i nigdy nie podciagnalem sie wiecej niz 13 razy, dodawalem obciazenie i owszem,potem bez przez 5 powtorzen bylo lekko ale momentalnie zaraz potem opadalem z sil...ostatnio po treningu z obciazeniem sprobowalem testu i 10 powtorzen a wiec mniej, niz przed!!Pewnie bylem przemeczony ale nie tedy droga moim zdaniem
Zaczalem cwiczyc 6 dni w tygodniu, serie po 5 powtorzen, przerwa godzine (!!!) miedzy seriami i tak od 5 do 8 serii dziennie.Po 3 tygodniach dwa dni wolnego potem test i juz jest 16 powtorzen :)
zero cwiczenia do upadku, zmeczenia czy jak to nazwiesz i efekty niesamowite :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ricks troszkę Ci się wyciąga taki trening...lekko 7godzin
No ja nie mam tyle czasu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 270
a ja poprostu regularnie 3-4x w tyg chodze na drazek robie pare szybkich seryjek i ponad 20x sie podciagne nadchwytem:) zadna filozofia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening na bieg 3000m

Następny temat

Pierwsze kroki w Akrobatyce

WHEY premium