SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 46013

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 270
xyz154
to chyba bylo do mnie, ja akurat zawsze bylem slaby i nie dawalem rady sie dygac i wlasnie dzieki treningowi teraz sporo razy sie podciagam, wiec nie mow mi o treningu bo wykonuje go codziennie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 79
ja osobiście narazie stanąłem na liczbie 10- 12 razy zaczynałem od 4 podciągnieć. wszystko niby dobrze ale jakieś 3 miesiące treningu i nie mogę się podciągnąć wiecej niż 12 razy co jest nie tak. wynika na to że stoje w miejscu ;/ cóż mam robić ? mam jeszcze jakieś 2 miesiące chciałem dojść do takiej relanej liczby 16 podciągnięć

Zmieniony przez - matipwa w dniu 2010-05-03 15:07:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 296 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2591
kontynuowac lub zastosowac inne metody treningowe, jak np 5 podciagniec co godzine, 5v razy w tygodniu, 5-8 serii -zadziala, nie ma bata :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 26 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 890
slabo ja mam 12 lat i podciagam sie 8razy ;) i przez 2 tygodnie nauczylem sie z pocztaku nie mialem sily bez podskoku i codzienie mnie ciagnelo do drazka i moj aktualny rekord to 8razy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 297
pomóżcie mi mam 4 tygodnie na poprawienie swoich soaiagów w podciaganiu a trenuje i trenuje a ciezko idzie podciagam sie 12 razy a chciałbym 24 jak to zrobic tez mamtesty do strazy pożarnej w lipcu... pomózcie!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63
hejka - tez do straży wale do krakowa - robie siłowo 11-13 podciągnięć
masz do wyboru:
trening 3 dniowy tak jak na początku tego postu:

Plan na 4 tygodnie:

Poniedziałek
8 serii po 6 powtórzeń

Środa
8 serii po 6 powtórzeń

Piątek
8 serii po 4 powtórzeń

miedzy seriami 1 min odpoczynku (ewentualnie 2min ja stosuje 1.30min)
Za pierwszym razem jak robiłem to po 4 serii miałem dość i niektóre podciągnięcia były negatywne... a ostatnia seria to juz cała... więc robie 8x5 :)

albo amstronga - nie będę pisał co i jak
albo jest taki trening na stronie:
http://www.podciaganie.pl
po prawej będziesz miał zakresy - wybierasz ten w którym się znajdujesz aktualnie a jak przeczytasz zasady treningu to wszystko bedzie jasne - uprzedzam powyższy trening trzy dniowy, jak trening amstronga czy program 50 podciągnięć to ciężkie programy - ale dają efekty :)
Ja robie trzy dniowy + codziennie rano pompeczki 3 serie prawie na maxa w dni wolne na luzie robie sobie piramidkę... a sobota i niedziela to nie robie nic... wczoraj np. zrobiłem 1-2-3-4-5-4-3-2-1 i miałem dość (przerwy między podciągnięciami 10sek*ilość podciągnięć) np. 1 podciągnięcie 10sek przerwy, 2 podciągnięcia 20sek przerwy, 3 podciągnięcia 30sek przerwy itd... od 5 podciągnięć przerwy będą maleć... :)
Teraz w poniedziałek walne 8X6 bez negatywów powinno pójść... pamiętaj czym ciężej będziesz ćwiczył i więcej się podciągał tym lepiej na tym wyjdziesz... ale nie zapominaj o odpoczynku :)

Zmieniony przez - Ammurabis w dniu 2010-05-21 20:13:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 297
jednak wybiore ten plan na 4 tygodnie.. akurat styknie a pózniej lekki odpoczynek i moze3 sie uda..
wiem ze to nie ten temat ale jak sie przygotowujesz do biegu na 1km? duzo biegasz ja dopiero zaczynam tak dziennie 3km i mysle ze starczy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63
Do biegu na 1000?
W każdy dzień robie co innego...
Poniedziałek ok 5km wolnego biegu
Wtorek 10x1min (minuta szybko na 70-80%,potem minuta wolnego truchtu, znowu minuta szybko i minuta truchtu łącznie 10 szybkich i 10 wolnych)
Sroda 3-5km
Czwartek 2-3km rozgrzewki potem 10 x 100 metrów na 100% możliwości pod wzniesienie po przebiegniętej setce wracam na start marszem dochodze do startu i od razu setka i tak w kółko... po tych setkach robie 6x100 metrów na palcach na 70% mozliwosci
Piątek 2-3km rozgrzewki i 10x30sek na 100% to samo co 10x1min tylko ze 20sek szybkie i 30 sek wolne po 100%
Sobota - rezerwa jesli nie wykonasz w ktorys dzien treningu - niedziela wolna... trening rozpisany przez trenera ale wczesniej mialem ponad 2 miesiace przygotowan do tego treningu.... powinien zejsc do ok 2.55 a jak tam krótki dystans i testy??? u mnie kiepsko z chemią... :/ a przydałyby mi sie testy z 2008 i 2009 roku bo te starsze mam wszystkie... masz mozliwosc zeskanowac?? 2 ostatnie lata jak masz?? byłbym wdzięczny :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 297
no trening całkiem niezły ale mi wystarczy 3.30 zeby sie dostać..
a co do tych testów z chemii to nie ja bo ja ide inna droga a Ty widze do aspirantki startujesz a ja normalnie z poboru:) takze w tym wypadku nie pomoge..
chyba ze jest cos czego ja nie wiem??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 297
a krótki dystans to zaledwie 7,0s..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening na bieg 3000m

Następny temat

Pierwsze kroki w Akrobatyce

WHEY premium