SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PK_Kaczor Była redukcja str 102 Teraz jest masa str 107

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 162919

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 11936 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 90986
jakoś mi wygodniej mrozone dużo na wartości nie tracą, czasem święża marchewke tez sobie kupuje

Ciągły terror w dążeniu do chwały, życie jest za krótkie, żeby być małym!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Duzo nie traca, ale swieze sa przez krotki okres czasu w dobrej cenie, wiec czasami warto.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 11936 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 90986
dzisij na treningu bardzo xle mi się ćwiczyło:/ zjadłem posiłek ok 18:30 udko pieczon (ok 200/250g miesa) + ryz paraboiled 110g, po godzinie wziąłem bcaa i po 20min zrobiem rozgrzewke na rowerku póxniej rozciąganie, pare pompek, przysiady, etc i zacząłęm trening
wycisaknie skos 15 pow, wiosło 15pow, wyciskanie płasko 15 pow i martwy 10 pow i zrobiło mi sie tak niedobrze ze musiałem polezeć z 10 min bo nie mogłem wstac, nie wiem od czego tak, za dużo wegli?? za mało kcal?? trening dokończyłem ale miałem wieksze przerwy miedzy cwiczeniami co zawsze, póxniej aero i było już wszystko ok.

do tego jeszcze miałem bardzo przyspieszone tętno a jadłospis bez zmian jest, wcześniej przy treningach tak samo się odzywiałem i nic takiego się nie dziąło.

Zmieniony przez - PK_Kaczor w dniu 2011-08-08 21:15:18

Ciągły terror w dążeniu do chwały, życie jest za krótkie, żeby być małym!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 352 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5811
może kilka posiłków się skumulowało w żołądku:)?

Ja jadam malutko mięsa w posiłku przedtreningowym, bo po większej ilości jest mi "ciężko", tak samo rezygnuję z warzyw, albo też jjem ich bardzo mało.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 11936 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 90986
warzyw okołotreningowo nie jem, najgorsze jest to że teraz miałem tydzieć przerwy z cwiczeniami ale wcześniej jadłem tak samo i brałem to samo i dokładnie tak jak napisąłem. Po BCAA moga byc takie dolegliwośi?? ale już wczesniej je brałem to czemu teraz miało by byc coś nie tak, nie mam pojęcia

co o tym sądicie domer i s.m.p.a. ??

Ciągły terror w dążeniu do chwały, życie jest za krótkie, żeby być małym!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Tak to juz jest. Tez czasami mam taki dzien, ze idzie bardzo ciezko i nie wiem czy pierw zemdleje czy sie porzygam Gorzej jak sytuacja powtorzy sie kilka treningow z rzedu.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 11936 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 90986
aha oki wiec dzisj aero pokręce, i jutro 2 trening jak bedzie to samo to sie odezwe

Ciągły terror w dążeniu do chwały, życie jest za krótkie, żeby być małym!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Zobaczymy jak Ci pojdzie. Czasami przy ciezkim treningu, np martwym ciagu lub przysiadach i braku klimatyzacji w silowni sa takie sytuacje. Pamietaj o dobrym dotlenieniu organizmu w trakcie cwiczen i miedzy nimi.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 11936 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 90986
nom ja ćwicze w domu, okno otwarte było, i dość chłodno było, deszcz padał, przysiady już mi poszły ok tylko na po tym martwym mnie tak cos wzieło i nie mogłem musiałem sie połozyć.

Ciągły terror w dążeniu do chwały, życie jest za krótkie, żeby być małym!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 11936 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 90986
wczoraj na treningu już wszystko ok było , kolejny raport w sobote dam czy wga spada

mam pytanko co do mojej diety, a mianowicie jakbym wprowadził diete carb cyclig zamiast zbilansowanej??

po tygodniu waga spdała 0,4 kg.

Zmieniony przez - PK_Kaczor w dniu 2011-08-13 10:59:40

Ciągły terror w dążeniu do chwały, życie jest za krótkie, żeby być małym!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja, SW

Następny temat

Dieta na mase do poprawy

WHEY premium