SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PK_Kaczor Była redukcja str 102 Teraz jest masa str 107

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 162279

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 11936 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 90986
dobra dobra już następnym razem bedzie of od diety

Ciągły terror w dążeniu do chwały, życie jest za krótkie, żeby być małym!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 11936 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 90986
mam pytanie do s.m.p.a. lub domera czy kręcic aero przy masowaniu?? czy zbędne?? bo z tego co widze to sporo osób kręci te 20 min aero po treningu siłowym.

Ciągły terror w dążeniu do chwały, życie jest za krótkie, żeby być małym!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
to zalezy od tego jak bedzie szła Ci masa poczekaj chwilę bez krećenia zobaczysz co bedzie sie działo jeśli bedzie szło za szybko(tak stwierdzisz) możesz dodać te 20min narazie zbędene

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75801 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753510
Ja robie caly rok i tak tez polecam innym. Szczegolnie w przypadku endo.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 11936 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 90986
no ja endo aczej nie jestem, to pozekam jak s.m.p.a. mówi, najwyżej dodam póxniej

Ciągły terror w dążeniu do chwały, życie jest za krótkie, żeby być małym!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3288 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22932
Ja jestem ekto/mezo i robię aeroby na masie, więc również polecam. Po prostu rób ich niewiele 20min, 2-3 razy w tygodniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 11936 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 90986
narazie tydzień się wstrzymam am najwyzej w nastepnym tyg, po siłoym dawac aero?? bcaa brać przed aero czy zbędne przy masie??

Ciągły terror w dążeniu do chwały, życie jest za krótkie, żeby być małym!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75801 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753510
Zbedne, nie ma sensu tracic kasy jezeli bierzesz porcje przed i po treningu lub w trakcie. Ew. mozesz przeniesc porcje po treningu przed aeroby a po aerobach dac jakies polaczenie carbo z wpc.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3288 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22932
jw - porcja bcaa przed treningiem, carbo i/lub białko po treningu (po aerobach)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 11936 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 90986
ok dzięki, zobacze jak bedzie masa szła to najwyżej dodam to aero.

Ciągły terror w dążeniu do chwały, życie jest za krótkie, żeby być małym!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja, SW

Wiecej