SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Oliwa z oliwek

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2645

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3327
Witam, jestem na diecie redukcyjnej i mam pytanie, gdyż mam problem ze spożywaniem oliwy z oliwek. Próbowałem już 3 rodzaje oliwek, dodawałem też cytryny, dodawałem do sałatek, ryżu, makaronu i "nie wchodzi mi" Czy moja dieta może obejść się od tego rodzaju tłuszczu ? Czy tłuszcze z nasion, ryb, mięsa mi wystarczą ? Czy może spróbować olej lniany ? Co sądzicie na ten temat, jakie macie dla mnie rady ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 293 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3921
Ja też nie trawie oliwy wiec po jedzeniu poprostu kielicha se machne zapije wodą i już.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
tłuszcze są niezbędne do funkcjonowania i kntrolowania procesów fizjologicznych więc nie nie obejdzie się spróbuj może sosy lub nie nastawiaj się tak polecam dodać do marchewki buraczków nie cuzć przeciez

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
Wstaw do lodówki. zimna powinna Ci podejść

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 673 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12593
ja łyżeczką wlewam do ust, w ten czas staram się nie oddychać, żeby smaku nie poczuć , szybko pijesz kubek wody i nawet żadnego posmaku nie ma. Twardy bądź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 977 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7585
zapijaj jak wodke to nawet nie poczujesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3327
No to będzie trzeba się jakoś przełamać ;x
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1246 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36395
Możesz wlać do kieliszka i pokropić cytryną. Sok z cytryny pójdzie na dno i jak przechylisz kieliszek i wypijesz to sok wejdzie od razu za oliwą i poczujesz tylko kwasem cytryny ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
"dodawałem też cytryny"

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1925
Miałem tak samo po oliwie z oliwek, po prostu się przełam i wypij tą łyżkę, na początku będzie źle, a później przyzwyczaisz się i nie będziesz reagował na oliwę negatywnie tylko będzie to neutralne. Kubki smakowe się przyzwyczajają czy coś takiego - nie znam się na tym, ale ja po jakimś czasie przyzwyczaiłem się do oliwy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
powtarzam raz jeszcze- wstawic do lodówki

Stop wishing start doing

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

"Dziennik" Low Carbo do oceny, zdjęcia diety!

Następny temat

Dieta do oceny

WHEY premium