SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Oliwa z Oliwek

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2332

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 265 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3521
Zakupiłem 1L oliwy z oliwek "Olio Di Sansa Di Oliva" SALWADORI. Moje pytanie brzmi następująco, mianowicie w jakich porach dnia mogę ją spożywać? Czy z rana, w czasie obiadu, po treningu czy przed snem? Kiedy najlepiej jest wchłaniana? Smażę na oleju rzepakowym inne produkty. Oliwę pije z gwinta (można tak to określić, bo w smaku dobra, w sumie nie jestem wybrednym konsumentem). Oliwa oczywiście jako uzupełnienie diety na masę.

Everyday Normal Guy

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6924 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 117946
oliwa do posilkow, w celu uzlupelnienia tłuszczow, pamietaj tez o proporcjach kwasow tluszczowych
nie ma okreslonej zasady kiedy pic oliwe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 837 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12361
Oliwa to suplement diety a substytut. Masz do wyboru wszystkie posiłki wyłączając około treningowe. Masz jeszcze inne źródła tłuszczu, olej lniany, orzechy itp.
https://www.sfd.pl/Zbiór_linków_działu_Odżywianie-t418003.html ---> TŁUSZCZE.

/pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 4191 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44168
Dokładnie, skup się na urozmaiceniu źródeł tłuszczy, sama oliwa to mało. Unikaj dodawania tłuszczy przed i po treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 265 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3521
Jeśli chodzi o to, że mi się odłoży na brzuchu czy ogólnie na ciele fałda tłuszczu to o to nie ma problemu bo mogę jeść dziennie same fast-fudy a i tak sadełka nie przybędzie. Mam taka dziwną przemianę materii. Wolna jest, ale o dziwo jestem szczupły i ciężko mi łapie się kilogramy. No ale wiadomo, że wolę mieć mięśnie niż zalać się tłuszczem.

Everyday Normal Guy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6924 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 117946
nie chodzi o odkladanie, tylko ze po treningu bez tluszczu zeby nie spowalnialo to wchlaniania
proporcje trzymaj 1;1;1 lub 1;2;1 na korzysc jednonienasyconych
jedno: oliwa, migdaly
wielo: olej lniay, orzechy wloskie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
na jedno głownie oliwa i olej rzepakowy bezerukowy

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 265 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3521
lukash_g Dzięki wielkie, inny również za informacje.

Everyday Normal Guy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 265 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3521
s.m.p.a. Bezerukowy jaki najlepszy? tłoczony na zimno, nierafinowany? Czy to nie ma różnicy? Piszą, że zdrowy ten bezerukowy ;)

Everyday Normal Guy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
najlpiej jak napisałeś

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6280 Napisanych postów 76091 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755138
Niestety ale kupiles oliwe z wytloczyn. Zwroc uwage nastepnym razem zeby brac extra virgin. Jezeli tej samej firmy to z zolta etykieta.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moja dieta, posiłki

Następny temat

Dieta rozdzielna.

WHEY premium