SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odblok po 3 latach.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 30327

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
E2 nie tłumi HPTA. Co najwyżej jego wysoki poziom (który jest efektem wybitego kilkukrotnie teścia) może - tak jak podczas bomby. Bo zarówno wysoki test i wysokie estro wyłączają stopniowo podwzgórze.

Ale właśnie dzięki ZA NISKIEMU e2 następuje sprzężenie zwrotne i podwzgorze jest prowokowane do produkcji gonadoliberyny a co w następstwie prowadzi do produkcji LH I FSH przez przysadkę.tak samo jest z testosteronem - ZA NISKO to podwzgórze reaguje. Clomid tez napewno będzie użyty, ale pewnie jak przysadka już ruszy konkretnie by podtrzymać i spotęgować produkcje gonadotropin




Zmieniony przez - Michalek83 w dniu 2020-02-04 12:34:01

Zmieniony przez - Michalek83 w dniu 2020-02-04 12:34:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
Pytanie z innej beczki. Co polecacie na off w mojej sytuacji? MK czy Ipamorelin? W sumie cały czas jade na lekkim plusie kalorycznym, ale brakuje mi regeneracji i nabicia. Nie liczę na taki efekt jak na soku, ale może coś tam poczuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 112 Napisanych postów 544 Wiek 36 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 20272
Ogólnie bardzo poleciałeś czy jakaś forma się utrzymuje, powiedz szczerze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
Siłowo w dół, ale nie ma tragediii jakies 10-15 % tak szacuje. Ale tez i lżejsze treningi teraz robię....Waga tylko 4 kg w dół. Obwody pozostały bez większych zmian, tyle ze talia mi poszła wgore i widzę ze nabieram teraz łatwiej fat. Mimo niewielkiej zmiany w obwodach, to ja wyraźnie widzę w lustrze ze jest różnica właśnie w kwestii nabicia twardości czy waskularyzacji. Generalnie większość ludzi na silce, gdzie trenuje zauważyło ze „schudłem” i ze najbardziej po buzi widać.. woda zeszła.

nastawiłem się psychicznie na to i mentalnie jest ok. Bałem się ze będzie gorzej. Z drugiej strony wyglądam 100 razy lepiej niż te 3-4 lata temu gdy byłem naturalem .

P.S. Plusem jest uspokojenie organizmu, morfologia, lipidy, wątroba wszystko już wróciło do normy. Teraz cel no1 dla mnie to potomek. Potem jak to mówi żonka „możesz wracać na Bombę”


Zmieniony przez - Michalek83 w dniu 2020-02-04 21:13:21
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
Wczoraj badałem nasienie. No i dupa. Od 20 stycznia lecę tylko letrozol 1 tab eod. Do 20 stycznia miałem za soba ponad 100 dni na clomidzie i 90 dni na hcg 1000 iu eod.

Poniższe wyniki podaję wg schematu 1 październik (początek odbloku)>7 stycznia > 13 lutego

ilość plemników w mln/ml ( norma >15mln) z 4,2 > 18,4 > 12,8
ilość plemników w całym ejakulacie w mln ( norma 39 mln) z 10,62 >27,6 > 19,1
ruch postępowy (norma >32%) z 42% >20% > 9,5%
ruch całkowity (norma >40%) z 58% >23,5%> 13,7%
% prawidłowych plemników ( norma przynajmniej 4%) z 1%>4% > 3%

Za tydzień robie hormony i jade na kontrole i mam nadzieje ze da mi chociaż clomid sam, albo dołoży do tego letro clomid.

Psychicznie czuje się ok. Poważnym problemem są stawy, ścięgna... czuje już bardzo. Inna sprawa to libido. Było nisko ale teraz już chyba jest -10... w tym tygodniu moja żona miała owulacje wiec staraliśmy się coś podziałać. 4 dni pod rząd i faja. I staje... ciężko ale w końcu sttaje, ale k***a nic totalnie nic nie czuje. Mogę bzykać 30 minut i ie mogę dojść. Nie mam ochoty. Seks mnie meczy i jest dla mnie nieatrakcyjny... oczywiście wywołuje to frustracje moja i jej...

Wydaje mi się ze to przez zerowy estrogen i nadal niski teść. Przynajmniej na logikę....
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Dokladnie blisko zera androgenow i podobnie z e2 to i ochoty nie ma - jasna sprawa

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 114 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1921
Michał jak bedziesz po wizycie u androloga odezwij się , bo ja też zamierzam jechać jakoś w niedalekim czasie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
Dziś odebrałem wyniki. Widać sposób Pani prof z Lodzi się sprawdza, LH ruszyło z kopyta a FSH tez się zbiera .. po raz pierwszy zbadałem SHGB i jest 2 razy ponad normę... następnym razem zrobię sobie jeszcze wolny test bo pewnie jest b. Nisko.

Od 5 lutego ( wtedy byłem u mojego endo) z racji tego ze od kilku mniej więcej od 2-3 badań mIalem podwyższone poziomy prolaktyny i TSH, jem Euthyrox 25 i 1 tab bromergonu. TSH ładnie zeszło w dół, prolaktyna tez. Sprawa Wysokiego poziomu kortyzolu z ostat jego badania - tutaj endo zlecił wykonanie test hamowania dexametazonem https://diag.pl/sklep/badania/kortyzol-test-hamowania-dexametazonem/ . stad tak niski wynik Na moja ocenę wyglada ok i nie mam problemów z nadnerczami.

Martwi mnie shgb. Prawdopodobnie niski poziom wolnego testa i zero estrogenów a i nikłe androgeny sprawiają ze moje libido to dno. Coraz mocniej mnie korci by spróbować provi z Androchemu. Czy ktoś próbował bromu i wyciągu z pokrzywy by obniżyć SHGB? W Kilku miejscach czytałem ze działają. Jest jeszcze lek danazol obniża SHGB, dziala androgenne i lekko anabolicznie, ale hamuje pulsacyjne wydzielanie gonadotropin... https://www.mp.pl/pacjent/leki/subst.html?id=205 wiec z tym nie będę ryzykował.

Jestem ciekawy co jutro powie prof. Jade do Łodzi. Dziś kontrola u mojego endo, który ogarnia prolaktyne, tarczyce i kortyzol.







Ostatnie badania są na poprzedniej stronie


Zmieniony przez - Michalek83 w dniu 2020-02-19 08:48:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 112 Napisanych postów 544 Wiek 36 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 20272
Będąc jeszcze naturalem miałem problem z SHBG i powiem Ci że cięzko go zbić. PRoviron go zbijał ale nie dużo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
Zbyt wysokie SHGB bierze się prawdopodobnie z : niski test -> niskie androgeny -> nie ma co się wiązać z SHGB zobaczymy co jutro powie prof. Dziś pomkntroli u endo - euthyrox dalej 25 bo ładnie zbił, za miesiąc badania, bromergon zmiana dawki na 1/2 tabletki na dzień. Nadnercza mam ok.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Anastrazol dawka szybkie pytane

Następny temat

Cykl na mase do poprawy

WHEY premium