SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odblok po 3 latach.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 30333

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3784 Napisanych postów 18461 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205606
Test już masz najwyższy od początku tej tabelki,może warto odpuścić już letro i wtedy libido wraz ze wzrostem estro podniesie się.
1

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
Brownstone1
To jest niesamowite w sumie. Wyglada, ze Cie taka ilosc HCG nie blokuje w zasadzie :O


Nie blokuje ponieważ leci letrozol... Nie ma estrogenu? Organizm produkuje LH-> by wyprodukować Testa by go przekształcić w estrogen.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
Aleks
Test już masz najwyższy od początku tej tabelki,może warto odpuścić już letro i wtedy libido wraz ze wzrostem estro podniesie się.


Aleks - myślałem o tym własnie bo myślę, że lepszy dla mnie jest wyższy poziom estro... Pogadam o tym też o tym w piątek.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 309 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2004
Michalek83
Update wyników bo w piątek mam wizytę.

Czekam jeszcze na wolnego testa bo w końcu zrobiłem.

Przez ostatni miesiąc nadal dawałem 1666 Pregnyl e2d ale zmniejszyłem o połowę letrozol do polowy tabletki e4d, po prostu co drugi strzał hcg szło letro.

I nadal jestem w szoku jak niskie estro potężnie wpływa na stymulację przysadki bo LH drugi miesiąc z rzędu przebiło sufit MIMO że leci tyle hcg bo 1666 e2d Pregnlu to jest sporo. I w tym miejscu musze niestety napisać, że moim zdaniem moje jądra kiepsko reaguja na taką ilość HCG bo moim zdaniem test powinien być wyżej... Albo mam tak naturalnie, czego nie sprawdziłem przed cyklem.... albo długośc cyklu + zbyt rzadkie podawanie HCG sprawiła,że artrofia zrobiła swoje. Obydwa powody są bardzo prawdopodobne.

........................................



Zmieniony przez - Michalek83 w dniu 2020-12-16 21:24:00


mi to się wydaje, że idziesz cały czas w górę z testem, no ale LH i FSH masz niepokojąco wysokie cały czas
jak jądra są popsute to pewnie nie produkują nic lub bardzo, bardzo mało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
no jak? skoro produkują 5 testa w skali 2,8-8. To 5 to, to co wprodukowały jądra. A Lh mam podwyższone na dwóch ostatnich badaniach - czyli na letro a nie cały czas . Chyba do końca nie ogarniasz tematu, ale dzięki za wpis


Zmieniony przez - Michalek83 w dniu 2020-12-16 22:38:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 309 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2004
Michalek83
no jak? skoro produkują 5 testa w skali 2,8-8. To 5 to, to co wprodukowały jądra. A Lh mam podwyższone na dwóch ostatnich badaniach - czyli na letro a nie cały czas . Chyba do końca nie ogarniasz tematu, ale dzięki za wpis



Zmieniony przez - Michalek83 w dniu 2020-12-16 22:38:47


poczekaj tak jak jedziesz teraz jeszcze miesiąc, testa będziesz miał na 6, za kolejny na 7
tak mi się to wydaje, ja tak miałem 6 lat temu, po roku kloma byłem z testem powyżej normy ...
co do ogarniania, czyli zrozumienia problemu, na pewno orłem nie jestem ale cośtam wiem, i wydaje mi się, że część ludzi jest szablonowa a część zupełnie nie da się wstawić w żaden z szablonów, wiem to po sobie, miewałem różne dziwne okresy, np wywalało mi bardzo estro i się źle czułem, potem wywalone estro nie robiło na mnie wrażenia, był czas, że jadłem 1/4 anastrozolu i zbijało mi do dechy a był czas, że aby utrzymać estro jadłem codziennie całą tabletkę itd itp

Stwierdzam również z całą stanowczością, że poziomy hormonów mają bardzo duży wpływ na przewód pokarmowy, bo wbicie hcg w 3 cim dniu mniej więcej powoduje u mnie nasilenie się objawów refluksowych .
przez te 6 lat zrobiłem chyba setki badań i doświadczeń na sobie, a takie dawkowanie a inne dawkowanie, a symex zamiast anastrozulu a to, a tamto ....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
Ja clomid brałem prawie rok ciągiem i nie chce juz do niego wracać, I napewno nie będę jadł dalej tyle letro co teraz bo to zbyt długo na tak niskim poziomie estrogenu. Zobaczymy co w piątek usłyszę. Dam znać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 309 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2004
Michalek83
Ja clomid brałem prawie rok ciągiem i nie chce juz do niego wracać, I napewno nie będę jadł dalej tyle letro co teraz bo to zbyt długo na tak niskim poziomie estrogenu. Zobaczymy co w piątek usłyszę. Dam znać.

Klomid jadłeś i nie chciało iść w górę czy nie poszło na tyle na ile oczekiwałeś ?
Czy masz jakieś wybitnie negatywne doświadczenia z klomidem ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3784 Napisanych postów 18461 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205606
Michalek83, jak stawy na tak niskim estro czy trenujesz na maksymlanych ciezarach czy mniejszych?

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 309 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2004
Aleks
Michalek83, jak stawy na tak niskim estro czy trenujesz na maksymlanych ciezarach czy mniejszych?




Ja miałem przez 2 mce estro 0- słownie zero, jak zobaczyłem wynik to się załamał, że stawy porozwalam, okazało się jednak, że nic się nie działo....
A co bardzo dziwne na symexie stawy bolały.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Anastrazol dawka szybkie pytane

Następny temat

Cykl na mase do poprawy

WHEY premium