SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odblok po 3 latach.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 30319

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
Aleks


ten temat to jakby kolega chcial sie o cos zapytac. A on mi w tu w temacie chcial pomoc wskazuajc czym moge sie zainteresowac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3784 Napisanych postów 18461 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205601
Tamten temat jest nie tylko do zadawania pytan, tam tez moze podzilic sie opinia na temat danego srodka.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
Aleks
Tamten temat jest nie tylko do zadawania pytan, tam tez moze podzilic sie opinia na temat danego srodka.


ok ;)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
kolejny update

Ostatni miesiąc leciałem:

clomid 50mg co 2 dzień, (do tego momentu leciał 50mg ed)
Euthyrox N50 (a co 3 dzień N 75)
HCG 500 IU co 2 dzień (dodałem)
Siofor 500mg 2 tab/dzień(dodałem)


tarczyca - wydaje sie że dawka euthyroxu jest dobrana ok. - także tarczyca OK

Wątroba - Od 4 miesięcy mam ALAT podwyższony i kręci się w okolicach 60 gdzie powinien być <41. Cały marzec byłem na Heparegen 2x1tab ( może za mało) później wleciał HepaMerz3000 w saszetakch i jem to 1x dziennie ( właśnie kończę). Wiem że to nie jest duże przekroczenie, ale coś jest na rzeczy.

Reszta poniżej

Kortyzol rano - wreszcie norma :) - Co dało taki efekt? Nie wiem. Być może to że ograniczyłem mocno kofeine ( często miałem dni gdzie wpadały 2-3 Monstery Zero kcal a i do tego kawką dobijałem). Od miesiąca pije tylko 1x dziennie monster/kawa. Być może to zasługa metforminy, która stabilizuje poziom cukru, którego skoki mają wpływ na kortyzol. Glukometr rano pokazuje 85-90 czyli ok. A być może to że co wieczór zaparzam melisę... No i cały czas leci Ashwaganda ok 900mg wyciągu, tylko ten miesiąc leciała innego producenta.

Test, Estro, prolka, progesteron, FSH - w normie , LH ponad norme ale to pewnie przez clostilbegyt.

SHBG - i ti nadal jest bardzo źle bo jest grubo ponad normę.... I już nie mam pomysły co z tym zrobić. Taki stan rzeczy powoduje, że mój wolny test pewnie leży na łopatkach... Efekt? Nadal brak ochoty na seks, TOTALNY, jestem taki wycofany i jakby mało zdecydowany... Niechęć do treningów...

Cholesterol. Wczoraj zbadałem i też do poprawy. total 209, HDL 58 (ok) i LDL 136, TG 77 (OK). Coś będę myślał, ale dziwi mnie ten wynik bo raz, że jem mało tłuszczu 60g-70g w tym 15g Oleju lnianego, z 10g. z migdałów i 3g omega-3...

Aha - i na deser zrobiłem sobie rezonans magnetyczny przysadki i wynik jest taki, że wszystko jest ok, ale jest coś co MOŻE BYĆ mikrogruczolakiem o wielkości 1,7mm. Zobacze co na to endo,

co jesze wiem? Hcg w takiej ilości i przy takej dawce clomidu mnie nie blokuje.

Czekam jeszcze na wyniki badania nasienia.

Pozdr.






Zmieniony przez - Michalek83 w dniu 2020-05-12 13:52:59
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
Nie dodałem badań :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
Nie dodałem badań :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
Nie dodałem badań :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
jakiś błąd jest na forum może ktoś usunąć te duble powyższe?

A tu badania, bo nie wkleiłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
no i dupa. nie dodaje się. Please usińcie te duble,triplke itd ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
ktos to czyta w ogole ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Anastrazol dawka szybkie pytane

Następny temat

Cykl na mase do poprawy

WHEY premium