SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odblok po 3 latach.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 30325

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
Brownstone1
Czyli decyzja, ze HRT for life juz podjeta? Nie boisz sie, ze Cie to bedzie jakos ograniczac w podrozach na dluzsza mete?


Nie :) mozesz skombinowac zaswiadczenie od lekarza. A i tak wchodziloby w gre pewnie 2 max 3 ampulki wiec... przewozilem juz przez granice 2 razy amuplki z enanem w kosmetyczce razem z innymi lekami i bylo ok.

Czy HTZ na zawsze? Nie wiem. Ja patrze na to co jest tu i teraz. A jestem juz zmeczony czekaniem i kombinowaniem. Odblokowany jestem, ale chce poprawic komfort zycia i tyle. Jak dla mnie to wielu ludziom HTZ poprawilo by zycie diametralnie - jak swego czasu gdy wprowadzono sildenafil. Z czasem bedzie to standardem.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 153 Napisanych postów 1163 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43408
nie przemuj sie za mocno niskim testem przy duzych dawkach pregnylu, tak naprawde pregnyl czy hcg podbija testa mocno u niewielu osob, osobiscie na odbloku przy 10000 pregnylu tygodniowo branego jak Ty z apteki mialem dolna granice, wlasciwie na grnaicy niedoboru. ciagnalem poprostu pregnyl kolo 9 misiecy az organizm odpoczął na tyle by sobie radzic. mnostwo moich znajomych tez przechodzilo to co Ty. co do treningu fbw w olbrzymiej wiekszosc przypadkow bedzie lepszy na offie. symex tez dobrze ze zamieniles z letro, chociaz sam nie lubie symexu i tez mam po nim gorsze bole stawowo to przynajmniej nie bedziesz mial po nim odbicia, ktore na 99,9% wystapiloby po letro



Zmieniony przez - prosekto w dniu 2020-12-19 16:48:07

Zmieniony przez - prosekto w dniu 2020-12-19 16:49:57
1

Batros to Skeletor: "You talk and I'll listen."

Skeletor: "I'll talk and you'll obey!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
Tak tylko, ja już jestem 1,5 roku off. ODblokowany jestem już juz od marca tego roku jednak cały czas nie moge podnieść wyżej testa czy to za pomoca HCG czy Clomidu solo. U mnie głównym problemem jest wysokie SHBG co skutkuje b. niskim wolnym teściem.

Trochę dziś posiedziałem w necie i zmieniam "nieco" mój protokół. Też by przetestować na sobie kilka rzeczy:

na 14 dni zarzucam schemat:

15mg prolo dziennie - iniekcja podskórna
200IU HCG dziennie - j/w

ma to imitować naturalne wydzielanie testa. Minimalne wahania stężeń a co za tym idzie minimalizacja konwersji do DHT i Estro. Sprawdzimy

po 14 dniach zrobie badania. i ew. zmodyfikuje ilość prolo, czy dorzucę exe.






Zmieniony przez - Michalek83 w dniu 2020-12-19 19:50:54

Zmieniony przez - Michalek83 w dniu 2020-12-19 19:51:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Michalek83
GymAddiction
"Zastanawiam się, czy robić tradycyjnie głęboko domięśniowo czy wypróbować tęmetodę z insulinowką i z krótką igłą. taką 8 mm i bić np w bark te 0,5 ml.. bo tyle wyjdzie na strzał"

Ja po nogach wale (uda) insulinówką nie ma problemu barki też sama procedura komfortowo tylko dzień później dyskomfort jak robisz barki albo klatkę w moim przypadku uda way to go.


A jaka dligosc igly? 13mm?


Wiesz że nie wiem nawet biorę to co mają w aptece fotkę wrzucam bo nie ma wymiarów insulinówka z wymienną igłą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
To będzie raczej to, takie sobie kupiłem do testa. 13mm ado HCg używam tych zintegrowanych ze strzykawką odługości 8mm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przez te zintegrowane mi nie chciał olej iść
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
Update

Jestem 17 dni od pierwszej iniekcji prolo. Dziś robiłem badania. Stężenie po takim czasie jest just bardzo bliskie maksymalnego na tym dawkowaniu i może się zmienić marginalnie raczej

Dla przypomnienia daję 25mg Prolo (0,25ml) e2d podskórnie w brzuch. i 125 IU HCG ed. Nic innego. Nawet metforminę odstawiłem

Jak widać test przebił górne widełki nieco.

Estro ruszyło mocno i pewnie będzie szło dalej bo mam skłonności do nadmiernej aromatyzacj, ale jestem pewny, że jakbym wbijał więcej, ale rzadziej to byłoby wyżej.

Prolaktyna mniej wiecej na tym samym, wysokim poziomie. LH i FSH wiadomo... (odhaczone i więcej nie badam).

Niestety zapomniałem zrobić SHBG... Powinno spaść przy tych wynikach... No cóż zobaczymy następnym razem.

Jak się czuje?

Czuję się bardzo dobrze ogólnie. To jeszcze zbyt krótko na jakieś wnioski. Głównie chciałem zobaczyć wysokość testa i estro.

Coś tam zaczyna się dziać w głowie bo coraz częściej jak widzę w TV laskę z krótką spódniczką to zaczynam myśleć co ma pod nią... I to zauważyłem kilkukrotnie (Moje libido oceniam na 60%) . Bardzo często budzę się ze stójką w gaciach. Z erekcją zero problemu.

Czuję też wyższy poziom estro. Kilka razy zdarzyło mi się obudzić z ciśnieniowym bólem głowy lekkim, czuje też lekką retencję - ale bez tragedii i na razie nic z tym nie będę robił.

Także generalnie zmiana na plus.

Co dalej?

Dawka zostaje taka sama, ale zamieniam sposób podania na płytką iniekcję domięśniową tą samą 13mm igłą. Będę próbował bark, pośladek i udo.Chce zobaczyć na własnej skórze jak jest z tą biodostępnością i aromatyzacją podskórnie a domięśniowo. następne badanie za 14 dni. Jeśli nie będzie dużej różnicy na korzyść to wracam do podskórnej w brzuch bo jest dla mnie idealna. Zero bólu zero problemów jakichkolwiek.

spróbuje też zbić Prolke i sprawdzić jak się bede czuł. Dobrze reraguję na bromergon, - będę dawał 0,25 tabletki e2d

Na koniec dla śledzących wisienka - kończę puchę MK-677 od WXN 30mg ed przed snem - wynik IGF-1 w tabeli











Zmieniony przez - Michalek83 w dniu 2021-01-05 00:17:21
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3784 Napisanych postów 18461 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205601
Tak mala dawka testa a jak juz mocno odbilo sie na lh i fsh

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
Aleks
Tak mala dawka testa a jak juz mocno odbilo sie na lh i fsh


Nie tylko. Wysokie estro tez robi swoje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 209 Wiek 29 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 10922
Michałek , myślisz że jako taki powrót
twojego libido to wynik podwyższonego testa czy raczej estro które u ciebie takze ruszyło?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Anastrazol dawka szybkie pytane

Następny temat

Cykl na mase do poprawy

WHEY premium