SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odblok po 3 latach.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 30335

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
Pewnie przez estro. Może tak być, ale nie za bardzo o tym myśle, bo się dobrze czuje.. jak będzie kicha to będę działał
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 504 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7625
Tez uwazam, ze leczy sie objawy, a nie same w sobie wyniki %)

Ja np. jeszcze pare 5 tyg temu mialem wywalony kortyzol i SHBG a dzisiaj czuje sie naprawde dobrze. Wiec nawet w piatek nie bede badac kortyzolu i SHBG. Tylko test, lh i estro. Nie ma potrzeby sie stresowac wynikami i szukac dziury w calym. Zrobie przy nastepnej krwi sprawdzic co tam sie podzialo.


Zmieniony przez - Brownstone1 w dniu 2021-02-23 23:19:25
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 309 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2004
Michalek83
....


Przepraszam ale mam takie pytanie :
jak wbijam hcg co 10 dni 6500
w dniu wbicia nic poza tym
w pozostałe dni 1x clom

w dniu gdy mam robić wbicie hcg zrobiłem badania
LH widziane na wyniku pochodzi skąd ? ( z clomu czy to jakiś widok hcg ? )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
LH widziane na wyniku to LH. Czyli to co produkuje przysadka. HCG to nie LH, tylko je „udaje”
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 309 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2004
Michalek83
LH widziane na wyniku to LH. Czyli to co produkuje przysadka. HCG to nie LH, tylko je „udaje”


Dziękuję .
Trochę się pogubiłem, nie wiem co myśleć, jak zacząłem wbijać hcg w pełnych dawkach to LH mi padło poniżej normy sporo, a było na 3 z hakiem .
Obecnie w dniu gdy powinienem wbić hcg ( 10 dni ) zrobiłem badania i test mam ledwo powyżej dolnej granicy normy, LH znów na 3 z hakiem
za to fajnie mi się poukładały pozostałe wyniki, prolaktyna w normie na dole, progesteron w połowie a było mniej niż zero ...
Zastanawiam się jakie będą, jakie moga być dalsze kroki rabijewskiego w mojej sprawie

Na 2500 hcg1x w tyg miałem test na 6 w skali do 8
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
No jak bijesz taka ogromna dawke a przez kolejne 10 dni nic
To sie nie dziw ze po tylu dniah masz tak nisko testa... dziwne to dawkowanie. Okres poltrwania to 30 godzin i mimo duzej dawki to i tak w okolicach 4 dnia od wbicia nie ma juz sladu po tym hcg i jadra nie sa atymulowane.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 309 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2004
Michalek83
No jak bijesz taka ogromna dawke a przez kolejne 10 dni nic
To sie nie dziw ze po tylu dniah masz tak nisko testa... dziwne to dawkowanie. Okres poltrwania to 30 godzin i mimo duzej dawki to i tak w okolicach 4 dnia od wbicia nie ma juz sladu po tym hcg i jadra nie sa atymulowane.


A gdyby nie było leczenia rabi to jak byś w moim przypadku dawał Hcg?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 309 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2004
no i jeszcze jedno pytanie, czy hcg w jakiś sposób kłuci się z klomem ?
bo większość na necie jest napisane, że klom wchodzi i hcg się przestaje dawać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
Plisss... pisz w swoim temacie. Czasami lrzeszkadza, czasami nie. Zalezy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 504 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7625
Michalek,

Takie pytanko. Interesowales sie kwestiami prawidlowego ukrwienia penisa/jader :)? Ogolnie czytalem spoko artykul w przegladzie andrologicznym na ten temat, wyglada, ze malo sie o tym mowi a temat wazny pod katem naszej sprawnosci na dole. Szczegolnie przy pracy siedzacej.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Anastrazol dawka szybkie pytane

Następny temat

Cykl na mase do poprawy

WHEY premium