SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odblok po 3 latach.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 30321

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
lodzianin1
Warto by pomyśleć o dolozeniu do hcg hmg


Dzięki za odpowiedz.

Jak byś to widział krok po kroku? Do hmg nie mam dostępu. Popytam.


Moja Kobieta wie, ze jestem ON i wie ze dalej chce być. Także jak zajdzie w ciąże dalej wchodzę na cykl. Czy Waszym zdaniem w tym momencie skoro tak to się przedstawia lepiej zacząć odblok, czy wejść na mostek zaprojektowany w ten sposób by zoptymaliOwac warunki do zapłodnienia. Jeżel opcja nr 1 to jak to zrobić dobrze. Kiedy jakie środki i jakie badania (podejrzewam ze hcg-> badania ->SERMY-> badania). Jeżeli opcja nr 2 to jak miałoby to wyglądać HCG samo? Jakie dawkowanie ?

Będę wdzieczny za odpowiedz


Zmieniony przez - Michalek83 w dniu 2019-09-15 09:50:49
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
Pomoże ktoś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16136 Napisanych postów 18075 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196527
Na twoim miejscu zrobiłbym mostek. Z racji tego że leciało bardzo dużo testa na cyklu to do hcg dolozylbym małe da2ki testa. Dałbym 4x 2500 hcg e3d żeby dać mocny impuls jądrom do pracy A potem 1000 e2d. Testa jakieś 100 e3d enan/cypio. Do tego odpowiednia dawka exe/ari i badania spermy. Najlepiej byłoby tak jak pisałem wcześniej zrobić odblok ale zanim dojdziesz do siebie to może minąć pół roku


Zmieniony przez - kosta83 w dniu 2019-09-15 19:25:36
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 33 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11825
Ogólnie to jak masz maks godzinę to wejdź w google i poszukaj co jak działa, bo każdy pisze co innego a po pierwsze nawet nie wiesz jak wygląda sprawa spermy. Druga sprawa to odblok wykonuje się w celu przywrócenia sprawności osi hpta, która składa się z kilku elementów i każdy produkuje co innego ale w skrócie chodzi nam o przywrócenie produkcji hormonów lh i fsh przez przysadkę oraz "pobudzenie" jajek do produkcji testa. i za to drugie czyli pobudzanie jajek a dokładnie kormórek ledyga odpowiada lh, które "zastępujemy" na początku odbloku preparatem HCG, z tego co mi jeszcze wiadomo fsh powoduje produkcje płynu "do spermy" cytując internety "U mężczyzn FSH stymuluje nabłonek plemnikotwórczy", więc jeżeli masz problemy z plemikami to samo hcg może nie wystarczyć ale tu pojawia się kolejny środek, o którym wspomniał lodzianin - hmg. On to teoretycznie powinien działać bezpośrednio na przysadke i pobudzać ją do wytwarzania wyżej wspomnianych hormonów. zrób badania i poczytaj :)
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
W tym tygodniu idę zbadać nasienie. Z tym testem to nie tak, przez e lata leciał tak dużo.... przez większość czasu było to w okolicach 500-700 tydzień.

Po badaniu zdecyduje co dalej.


Zmieniony przez - Michalek83 w dniu 2019-09-15 19:48:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
Jestem po badaniu nasienia.

Jak widać długi okres bycia na cyklu zrobil swoje.jak widać do poprawy ilość plemników i odsetek plemników o prawidłowej budowie...

Podjąłem decyzje o odbloku. 23.09 był ostatni strzał.

Planuje zrobić to tak jak na zdjęciu. Chciałbym zacząć wcześniej hcg bo już od dziś, dlatego ze cykl trwał długo. Plan zrobiłem do momentu badnia. Jeżeli w tym badaniu wyjdą hormony w normie to przejdę do Sermow. Jeżeli nie to będę zbijał do norm albo/podawał dalej HCG aż test wejdzie w normę. A myśle ze tak będzie i ze będę musiał wbić jeszcze hcg. Jeżeli macie jakieś sugestie co do dawek, częstotliwości piszcie proszę.








...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16136 Napisanych postów 18075 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196527
Wbijaj hcg, do tego jakieś IA i po miesiącu, dwóch badania. Jak test wysoko to wchodzą sermy. Pilnuj też prolaktyny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
IA leci u mnie przez cały czas, tak samo jak Cabaser. Aż takim laIkiem nie jestem ;) ale dlatego chce zrobić 14go te badania żeby zobaczyć jak to wyglada bez podawania testa i czy hcg robi robotę i czy wzrasta LH. No i przy okazji resztę hormonów. Zastanawiam się tylko czy potrzebnie chce badać LSH. Bo się chyba bada już jaj spermy maja się zająć przysadka... Dobrze kombinuje?



Zmieniony przez - Michalek83 w dniu 2019-09-27 23:12:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16136 Napisanych postów 18075 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196527
Hcg imituje działanie LH ale nie podnosi jego wartości. Zarówno lh jak i FSH będą na zero albo bardzo blisko tej wartości. Dopiero clomid podniesie LH i FSH oraz nolva, która działa bardziej na fsh
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
Czyli nie badać w tym pierwszym badaniu ani LH ani FSH??
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Anastrazol dawka szybkie pytane

Następny temat

Cykl na mase do poprawy

WHEY premium