SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odblok po 3 latach.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 30336

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 160 Napisanych postów 336 Wiek 29 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 5726
uff no wiadomo ze 17 stron to czytal nie bede, ale to wygladalo tak jakbys caly czas sie chcial odblokowac bijac 1000hcg co 3 dni....
nie neguje wiedzy andro ale czesto jest tak ze jest ona "przed potopowa" patrzac po ilosci hcg wcale bym sie nie zdziwil jakby w tym przypadku tak bylo ;) ale nie wazne, zdrowka życze ;)

,,Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
No właśnie leciały różne środki w rożnym okresie czasu. Sprawdź 16 stronę, tam masz tabele co leciało w jakim okresie i jaki był wynik badań na koniec tego okresu.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
@Turbo nie wiem czy sobie zdajesz sprawę z tego normalną procedurą (jeśli chodzi o poprawę nasienia) jest stosowanie hCG przez ok 70 dni. Wtedy kolejne badanie, jak dalej jest kiepsko to leczenie się kontynuuje.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 160 Napisanych postów 336 Wiek 29 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 5726
Krzychu79
@Turbo nie wiem czy sobie zdajesz sprawę z tego normalną procedurą (jeśli chodzi o poprawę nasienia) jest stosowanie hCG przez ok 70 dni. Wtedy kolejne badanie, jak dalej jest kiepsko to leczenie się kontynuuje.


dlatego pytalem co autor chce robic :D bo temat "odblok po 3 latach" a tu patrze bije hcg po 1000ui e3d x miesiecy pozniej :D
ale juz napisal ze chodzi o potomstwo ;)

,,Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Też fakt. Tytuł trochę myli.
1

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
update

zrobiłem całą historię w formie tabeli, wydaje mi się, że jest bardziej czytelna.

Co się zmieniło od ostatniego miesiąca:

Do kuracji dodałem MK677 - tak jak wczesniej pisałem

1. LH spada, ale tego się spodziewałem bo dawka Clomidu już śmieszna,
2. FSH - tu super
3. E2 - norma, ale nie wiem dlaczego tak nisko
4. Prolaktyna - ustabilizowana, nie jem już od dłuzszego czasu bromergonu, także git.
5. Test - norma, ale dużo to to nie jest :D
6. Tarczyca - uregulowana przez Euthyrox
7. Wątroba ( nie ma w tabeli wyników ale cały panel w normach)
8. Lipidogram - normy
9.Kortyzol - dwa miesiące z rzędu wychodził juz spoko, więc nie badałem.
10. SHBG - nadal dużo za dużo ale SPADA ( zasługa MK?)
11 - GH i IGF-1. Tutaj jakaś zmiana widoczna na plus, podobno im wiecje GH tym mniej SHBG

Jaki plan na ten miesiąc?

Odstawiam clomid, odstawiam HCG. i za 3 tygodnie badania - chcę zobaczyc jak zareaguję czy zbyt drastycznie nie poleci wszystko i jak cos będę reagował ( od tygodnia nie biorę już clomidu i HCG)

W przyszłym tygodniu akurat jak skończy mi się MK to odpalam GHRP-6 i CJC z DAC.

Poza tym cały czas leci suplementacja ( również w celu poprawy nasienia):

Ashwa, selen, R-ALA, kwas foliowy, cynk, wit E, NAC. Jem też dużą dawkę DHEA bo 200 mg ale nie podnosi poziomu DHEA-SO4, który mam za niski

4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 323 Wiek 37 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 24352
zaje*iscie podsumowane. Trzymam kciuki by sie udało.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
Dzięki. Musi się udać, bo czuje się coraz lepiej. Szczególnie ostatni miesiąc był przełomowy. Sprzęt działa super, ochota na seks do góry, ochota do treningów znacznie do góry no i same treningi lepsze. Myśle ze to zasługa m.in. MK i tego, że SGBG zaczęło spadać. Być może tez odstawienia clomidu. Ale tęsknie za bombką okrutnie ;)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3784 Napisanych postów 18461 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205606
Takie dane to dla niejednego endo kopalnia wiedzy
3

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 323 Wiek 37 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 24352
Michalek83 bo z tego co pamietam miałeś tam problem z hipoglikemia reaktywna zgadza się? Już się to wyprostowało mniej wiece? Jeśli tak to w jaki sposób sobie pomogłes?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Anastrazol dawka szybkie pytane

Następny temat

Cykl na mase do poprawy

WHEY premium