SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odblok po paru dobrych latach ON

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9280

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

24

Waga

108

Wzrost

186

Obwód ramienia

47

Obwód klatki

128

Obwód uda

73

Obwód talii

90

Staż na siłowni

8

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

3/3/1

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

ciagle on 5lat

Opisz swój plan treningowy

split 4x

Cel cyklu

-----

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

koncze wlasnie cykl enan i cala reszta typu insa, meta deka bold

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

15

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

ekto

Stan zdrowia

dobry

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

nie

PPM (podstawowa przemiana materii)

dobra

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

====
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 580 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14495
Siemka , postanowilem wejsc na odblok na jakis czas , jestem juz na boombie 5 lat jak dobrze licze .
Lecialo bardzo duzo przez te 5 lat , przygotowania do zawodow , odwodnienia itp
Aktualnie lecial na koniec enan bold deka , teraz zszedlem na samego enana i ostatnia inj byla w tamtym tyg w wtorek. (19.09)
Plan jest taki by zaczac HCG leciec 2 tyg po ostatnim strzale enana , tj nastepny wtorek.
Narazie mam 10k ui , ale zakupuje jeszcze z 10-15k ?
Mam jeszcze 60tab nolvy
i ja to widze tak by leciec hcg tak dlugo jak LH i FSH bedzie w normie ? w dolnej granicy ? sredniej? bo nie wiem ? Czy testa tez zbadac ? Dodam ze mam mozliwosc zbadania co 2 tygodnie jak jestem w PL.
Jak z ta nolva zaczac leciec dopiero jak LH / FSH / test bedzie w normie juz ? czy juz szybciej zaczac?
Co z clomidem ? Dorzucic bo tez moge dokupic ?

Mam jeszcze provi clena , czy to sie nada dorzucic , jak tak to kiedy , w ktorym momencie ?

No i jeszcze jedno pytanie odnoscie TADa , jako ze mialem lekko popsuty cholesterol , chcialbym dorzucic profilaktycznie z 1 amp e7d , nie mam pojecia nic na temat iniekcji dozylnej, jaka igla ? i czy tego tada sie z czyms rozpuszcza czy po prostu zaciaga ampe i cala wbija ?

Dzieki za odp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
"Moja sugestia PCT:

- PRZED CYKLEM NA SAA: ocena sytuacji hormonalnej – badanie testosteronu całkowitego, wolnego, LH, FSH, estrogenów, prolaktyny, morfologia krwi, mocz, podstawowe badania wątroby, nerek, serca;
- W trakcie cyklu na SAA – pod koniec tapering dawek długiego estru (np. 3 tygodnie zmniejszasz ilość enanthatu z 500 mg/tydzień do 400, 300, 200 mg – ta sama zasada dotyczy np. nandrolonu, primobolanu czy trenbolonu enanthate);
- Zejście ostateczne z długich estrów, kontynuacja testosteronem, propionatem;
- Tydzień przed końcem cyklu dajesz 5-10 g kreatyny dziennie, kontynuujesz do końca PCT;
- 3-4 dni po ostatniej iniekcji propionatu zaczynasz PCT;
- hCG 1-3 tygodnie (czas podawania hCG zależy od długości cyklu na SAA!) po 1000-1500 IU trzy razy w tygodniu (nie stosuj przestarzałych metod dawkowania np. 2 x w tygodniu po 5000 IU, nie jest to potrzebne, bezpieczne ani zdrowe);
- clomid – 2-3 tygodnie po 50 mg dziennie lub tamoxifen 2-3 tygodnie po 20 mg dziennie;
- ocena sytuacji hormonalnej – badanie testosteronu całkowitego, wolnego, LH, FSH, estrogenów, prolaktyny;
- w razie niepowodzenia terapii kontakt z endokrynologiem.

RABIJEWSKI sugeruje [8]:

„Należy odstawić testosteron lub AAS, a następnie przyjmować 3000 IU hCG domięśniowo co 2. dzień przez minimum 3 miesiące. Ten sposób postępowania można połączyć z inhibitorem aromatazy – anastrozolem albo SERM – tamoksifenem lub cytrynianem klomifenu. Ponieważ wyższe dawki hCG mogą hamować wydzielanie FSH, jednoczesne podawanie klomifenu nie tylko zapobiega supresji wydzielania FSH, ale także może dodatkowo zwiększać syntezę gonadotropin”.

Z kolei w programie Power (HPGA normalization protocol) dr Michaela Scally, którego wycinek jest zawarty w książce Williama Llewellyna „Anabolics”, sugeruje się podawać przez 16 dni hCG w dawce 2500 IU, co drugi dzień (liczone jest to zaraz po odstawieniu SAA). Równolegle stosuje się tamoxifen (do 45 dni, 20 mg dziennie) oraz clomid (do 30 dni, 2 x dziennie po 50 mg)."

Więcej -> doping.pl
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16161 Napisanych postów 18093 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196587
Wbijaj hcg 2500 e3d tak długo aż testosteron będzie w górnej granicy normy. Do hcg dodaj jakieś IA exe ari letro



Zmieniony przez - kosta83 w dniu 2017-09-29 20:20:53
Zbadaj też estradiol i prolaktyne

Zmieniony przez - kosta83 w dniu 2017-09-29 20:27:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 580 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14495
Ok jak narazie estro i prl w polowie normy bo mierzone bylo.
Ale pod reka letro mam wrazie w.

Co do badan zaczynam odblok za tydzien w wtorek (3.10) . potem bede 21.10 znow w PL i zrobie badania fsh lh i testa juz badac czy za wczesnie ? Rozumiem ze test calkowity :) ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16161 Napisanych postów 18093 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196587
Jeszcze raz
Tydzień po ostatnim enanie hcg 2500 e3d aż testosteron będzie w normie. Jeżeli estro i prolaktyna w normie to bdb. 3 dni po hcg clomid i nolva 30 dni po tabsie. I wtedy badasz testosteron lh i fsh. Jeżeli w normie to pociagnij jeszcze nolve pół tabletki przez tydzień. Jeżeli poniżej normy to clomid do skutku. 3 tygodnie po odbloku badania testosteron lh i fsh estradiol i prolaktyne

Testosteron całkowity


Zmieniony przez - kosta83 w dniu 2017-09-29 20:37:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 580 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14495
Dzieki. Czyli musialem namieszac i jak dobrze rozumiem walic do skutku hcg ktore ma za zadanie i moj glowny cel podbic testosteron. A clomid i nolva podbija lh fsh .

Wiec badac tylko tescia jak narazie plus ewent. Estro a dopiero pozniej jak wejde na clomid nolve fsh i lh ?

Jak z provironem ? Mozna szamac ciagle podczas odbloku ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16161 Napisanych postów 18093 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196587
Jak estro i prolaktyna w normie to tylko badaj testo. Reszta jak piszesz. Proviron jak najbardziej mozesz dodać. Ja bym dal 50mg czyli 2 tab z rana dopiero po hcg na sermach ale mozesz dac od początku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22077
Ja byłem odblokowywany po 5 letniej bombie przez lekarza i poszło wg. planu. U mnie leciało hcg 5 tysięcy jednostek co 7 dni przez 6 tygodni później pomimo niskiego testo rozpocząłem clom który szamałem z 5 miechów. Musisz uzbroić się w cierpliwość bo po 5 latach na saa nie odblokujesz się za szybko. A i nie załamuj się jeśli lh, fsh, testo będą na zerze bo napewno jakiś czas będą
Mój temat to : odblok po 250 tygodnia cyklu bez hcg : przejrzyj sobie





Zmieniony przez - rarytas1 w dniu 2017-09-29 21:46:11

Zmieniony przez - rarytas1 w dniu 2017-09-29 21:49:09
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 580 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14495
Siemka wlecialo 20k ui HCG i badania testa pokazalo : 10,22 (2,8-8.0)
Zaczalem z Clomidem we wtorek czyli juz 6dni lece
Pytanie moze glupie i niejeden mnie wysmieje patrzac po tym jak dlugo bylem na cyklu.
Jako ze na odblok wszedlem tylko z tego wzgledu by moje JAJKA i PRZYSADKA sobie przypomnialy jak powinny pracowac gdyz dawno nie widzialy odbloku :) Ze zdrowiem jest wszystko w porzadku.
I teraz pytanie po jakim czasie mozna wejsc juz na cykl od nowa ? Czy takie odblokowanie i posiedzenie na offie 3 tyg wystarczy dla jaj i glowy by znow po np 2 lat sie spokojnie odblokowal ?


Zmieniony przez - Tyrolex22 w dniu 2017-10-29 19:30:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94910 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
robienie pct na 3 tyg mija się z celem , prawidłowe wyniki będą dopiero min 2 tyg po odstawieniu sermów , część osób mówi nawet o 3 tygodniach
mogłeś zmostkowac na samym hcg i provi i znowu bomba

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22077
Wchodzić możesz tak samo jak mogłeś darować sobie ten odblok. Czy za 2 lata się odblokujesz i czy teraz byłoby ok nikt ci nie napisze bo nie ma zasady. Ja już rok po 5 letnim cyklu i jestem bardzo zadowolony a jak już zacznę z tematem powinno porobić kosmicznie. W koksowaniu nie ma pewnych zasad, cholera wie jak być powinno, mam ziomka który leci 7 lat, ubzdurał sobie że clom mu na cyklu potrzebny i tak sobie chrupie co kilka miesięcy i podobno dba o przyszłość, i gdyby oceniać po wyglądzie to trzeba by uznać że dobrze robi i tak trzeba :) Wieloletnie cykle same w sobie są ryzykowne i żadna metoda nie zagwarantuje odblokowania


Zmieniony przez - rarytas1 w dniu 2017-10-29 20:30:45
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
3 tyg off ? Nie ma takiej opcji . Jak chcesz doprowadzić gospodarkę hormonalna do równowagi to 6 miesięcy jak nic .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc odblok

Następny temat

Analiza badań

WHEY premium