SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odblok po 3 latach.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 30322

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
Problemy kardiologiczne. Poczytaj w necie. Są tony informacji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 504 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7625
Michalek83
Wypijam dziennie zazwyczaj dwa monstery te biale. Dzis zdalem sobie sprawe ze w ten sposob dostarczam 1000 % wtaminy B12... a ona ma mega wplyw na hemoglobine i HCT.

CZlowiek wie ze energetyki to szit... a pije. A ja te biale ultra uwielbiam. Jestem juz chyba od nich uzalezniony... jedyne jaie mi smakuja.

Fajki rzucilem dwa lata temu to i to moge...


Tez lubie te monstery %) ale jak mowisz co za duzo to niezdrowo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ptakasraka
A co może się stać w przypadku podwyższonej hemoglobiny i hematokrytu?


Zatory w żyłach znaczy masz większą szansę że zaczną się robić po czasie a co za tym idzie potencjalna droga do DVT, udaru, zawał itp nic fajnego w dużym skrocie


Zmieniony przez - GymAddiction w dniu 2021-02-07 12:14:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 160 Napisanych postów 336 Wiek 29 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 5726
Michałek.... Co do tych monsterow i B12. Wez to odstaw serio wiem ze trudno ale musisz :)
Sam na sobie przyklad, dziennie okolo 3.5l wody + kawa herbata i codziennie monster.
Suple i mocniejsze suple bez zmian (sam test) hematokryt mialem kolo 50-51 na kazdym badaniu hemoglobina tez gorna polka.
Odstawilem monstery z tego wzgledu ze zaczelo mi cos na flaki wchodzic, problemy z jelitami trawieniem itd wiec odstawialemo po kolei wszystko zeby sprawdzic co pomoze.
Problemy bebechem zniknely same w sumie nie wiem co pomoglo.
Ale odstawiajac same monstery - moze nie zupelnie bo pije moze 1-2 w tygodniu jak mam ciezszy dzien i czasem spie ze 4h tylko z przerwami. Hematokryt spadl na 47, hemoglobina 2 pkt w dol ;) Wiec cos w tym jest. Mysle ze wlasnie vit b12, bo w sumie ona jest tez dodawana w innych suplach i tam sie pewnie zrobilo pare K % wiecej dobowej normy :)
1

,,Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 234 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 27625
Nie czytałem tematu od deski do deski tylko parę str. Powiedz mi zrobiłeś w ogóle off od towaru?? Czy leca cały czas małe ilości testa no i czy udały się starania o dzidziusia??

co jest k***a raz dwa trzy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
Turbo94
Hematokryt spadl na 47, hemoglobina 2 pkt w dol ;) Wiec cos w tym jest. Mysle ze wlasnie vit b12, bo w sumie ona jest tez dodawana w innych suplach i tam sie pewnie zrobilo pare K % wiecej dobowej normy :)


Ale w tym czasie biles testa? Czy off?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
-żabO-
Nie czytałem tematu od deski do deski tylko parę str. Powiedz mi zrobiłeś w ogóle off od towaru?? Czy leca cały czas małe ilości testa no i czy udały się starania o dzidziusia??


We wrzesniu 2019 zaczalem oblok. Od polowy grudnia 2020 HTZ. Duzo stron, ale zeby miec oglad sytuacji co indlaczego lepiej przeczytac.


Zmieniony przez - Michalek83 w dniu 2021-02-07 14:04:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 160 Napisanych postów 336 Wiek 29 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 5726
Michalek83
Turbo94
Hematokryt spadl na 47, hemoglobina 2 pkt w dol ;) Wiec cos w tym jest. Mysle ze wlasnie vit b12, bo w sumie ona jest tez dodawana w innych suplach i tam sie pewnie zrobilo pare K % wiecej dobowej normy :)


Ale w tym czasie biles testa? Czy off?


cały czas 400ew
1

,,Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
Kolejne badania:

Morfologia stoi w miejscu, ale przyznam się bez bicia, że nadal lecą monstery te białe i nie dodawałem nic z supli... 2 razy w tygodniu wjechało jakieś cardio po 40 min. Godzinę przed badaniem dziś wypiłem 1 litr wody.

Co do porównania iniekcji podskórnej i płytkiej domięśniowej to zdecydowanie widać, że płytko domeśniowo przy tej samej dawce uzyskałem wyższe stężęnie testa i to o prawie 50% więcej... Więc albo bić płytko domięśniowo, albo bić więcej podskórnie.

Od ostatniego badania nie brałem IA i nic na prolaktynę i obydwa hormony poszły w górę, ale czuję się ok i na razie nie będę nic z tym robił.

Nie widze zbytniej różnicy między tym jak się czuje jeżeli chodzi o poziom testa 800 czy 1200.

I zostaje na iniekcjach podskórnych. Ponieważ są szybsze i totalnie bezproblemowe, ale chcę też sprawdzić jak to będzie gdy wstrzykne 0,5 ml dlatego, ze Chodzi mi po głowie dodanie do 25mg prolo e2d 25 mg propa :) i to już będzie turbo htz

W połowie marca chcę zrobić badanie nasienia.




1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 504 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7625
Jak myslisz dlaczego prolaktyna troche poszla do gory?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Anastrazol dawka szybkie pytane

Następny temat

Cykl na mase do poprawy

WHEY premium