SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odblok po 3 latach.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 30320

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
Tak. Od 3 miesięcy jem
2x500 mg metforminy. Nie jem więcej niż 50gram węgli na posiłek i jak narazie zero problemów. 2x w tygodniu mierze cukier na czczo i dwa razy 2 godziny po posiłku. Wyniki spoko. Pojem jeszcze 3 miesiące i znowu pójdę zrobić krzywa insulinowo-cukrowa. Zobaczymy czy coś się zmieni.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
Zaczynam test. Miesięczny na razie l.

Cjc z DAC - planuje podzielić na 6 strzałów po 666 mikrogramów co 5 dni

A GHRP-6 3x 100 mikrogramów dziennie. Pierwsza porcja po przebudzeniu i śniadanie 30-45 minut po. Druga pewnie przed snem. A 3cia gdzie wcisnąć?

Chyba ze macie doświadczenie i jakieś sugestie co do stosowania.


Druga sprawa to do kuracji w walce o niższe SHBG I LIBIDO dojdzie na dniach kolejny apteczny środek dam znac jak będę już go miał w rękach.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
Pogadałem dziś z innym endo i zaproponował, w celu zbicia shbg i podbicia libido understore i do tego 50mg clomidu e2d. 3x1 tab na dzień co odpowiada 75 mg testa

Mam 3 opakowania.

Za 3 tygodnie zrobie badania.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1 Wiek 43 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 215
Witam Michalek83.
Przeczytałem Twój temat od deski do deski i zamierzam to zrobić jeszcze raz.
Szacunek za to jak profesjonalnie do tego podszedłeś i jaką relację nam z tego zdałeś. Zarejestrowałem się na forum by Ci za to podziekować.
Zainponowałeś mi i zmotywowałeś mnie by też się odblokować po grubej prawie 3 letniej bombie.
Ja jestem dopiero na początku tej drogi ale gdzieś w tunelu mam nadzieję, że nie będę na trt do końca.
Mam pytanie patrząc z perspektywy czasu. Czy byś coś zmienił podczas swojego odbloku? Dawki a może środki?
Pozdrawiam serdecznie i dużo zdrowia życzę.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
Dziękuje za dobre słowo. Traktuje to jak bloga trochę.

Tak. Kilka rzeczy bym zmienił. Zbiorę się i opisze co i jak niedługo.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5307 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 85334
W końcu coś ruszyło z SHGB świetnie. Powiedz mi jakie mk677 brałeś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
Androchem. Na ten miesiąc zamieniłem mk na peptydy. Zosbaczymy czy działają. I ten understore powinien zwiększyć pule androgenów a co za tym idzie obniżyć SHBG.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5307 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 85334
Zobaczymy co to będzie. Dokładnie tak to powinno wyglądać sam bym spróbował z understore ale ciężko to załatwić apteczne. Będę śledził jak tam dalej pójdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
Ja byłem u lekarza... normalnie receptę dostałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 554 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9531
Ja bedac 4 lata On zrobilem malego bedac w Tajlandii chlopczyk ma juz 5 lat zdrowy i usmiechniety tylko Matka poj**ana
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Anastrazol dawka szybkie pytane

Następny temat

Cykl na mase do poprawy

WHEY premium