SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Injekcja podskórna

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 11511

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 182 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4781
Wiem, że głupie pytanie, ale nigdzie tutaj ani u wujka google nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi.. Jak zrobić poprawnie zastrzyk podskórny? Jaka igła, insulinowka, czy również robić aspiracje itp. Będę bił HCG 500iu e4d-e7d(zależnie od jajek) przy cyklu międzyinnymi na propie więc nie chce dodatkowo kłuć się domięśniowo.
Rozrobione hcg wiem, że można trzymać w strzykawce w lodówce.. Mogę tą samą strzykawką robić injekcje oczywiście zmieniając igły czy może przepompowywać to do innej strzykawki?
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2299 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14249
mozesz ta sama strzykawka, zmieniaj tylko igly.

DOLACZAM sie do tematu, jako ze nigdy tego nie robilem:

1. w jakie okolice brzucha najczesciej bic?
2. rozumiem ze tloczka nie trzeba odciagac?
3. widze to tak ze jedna reka caly czas trzymam scisnieta skore a druga wbijam...?
4. na jaka mniej wiecej glebokosc wchodzic?
5. igla 0,5mm 2,5cm ok?

It's kind of fun to do the impossible.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 964 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10363
insulinówkę zakup strzykawka z igłą wychodzi tak samo jak zwykły sprzęt a wymiary to ma 0,33 x 13mm
tłoczek odciągnij
i wbijaj w okolicach pępka (dół lewo i prawo jakieś 5cm od niego)

Zmieniony przez - MarcinRed w dniu 2011-05-29 23:50:31
1

Myję naczynia tak dynamicznie, że liczę to za trening cardio

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 182 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4781
a ta skóre trzymać naciągniętą?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 964 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10363
nie wiem jak u Ciebie z sadełkiem na brzuchu ;) ale tak jak kolega pisał jedną ręką (kciuk i palec wskazujący) chwytasz fałdkę a drugą wbijasz.

Myję naczynia tak dynamicznie, że liczę to za trening cardio

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 182 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4781
Trochę na dole jeszcze zostało więc bez problemu mogę fałdkę chwycić.. Ok chyba już wszystko jasne.. SOG :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1025 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28148
Zakup sobie insulinowki , zero bólu
Tak jak przedmówca gdzieś wyżej około 5cm od pepka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2299 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14249
co jesli chodzi o miejsce, czytalem gdzies ze najlepiej okolice pepka z tym ze to odnosilo sie do jakiegos konkretnego leku z tego co pamietam

It's kind of fun to do the impossible.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 964 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10363
np do insuliny brzuch przód ud i barki bo z tych miejsc najszybciej się wchłania tak samo jest hcg wbijasz w okolicach pępka w fałdkę i będzie ok :)
apropo jak już jest temat o iniekcjach byłem kilka razy na zastrzykach z dzieckiem u lekarza dostawał w udo i bark i piguły nie odciągały tłoczka, igła wbita szybko a jeszcze szybciej wtłoczone to co tam było, jak to możliwe że jeszcze żadnemu dzieciakowi nie wbiły w żyłę ?

Zmieniony przez - MarcinRed w dniu 2011-05-30 00:54:56

Myję naczynia tak dynamicznie, że liczę to za trening cardio

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 966 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36905
nie wbijać w linii pionowej o pępka :) najlepiej pod pępek po lewej lub prawej stronie. aspiracja niekonieczna.

Cukrzyk-since 11.10.2010

Dopiero rosnę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2482 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20068
Poszukaj na YouTube pełno tam tego jest . Przecież z tym trafieniem w żyłę ze sie robi zator , skrzep , po chwili umierasz , cuda niewidy to farmazon kiedyś na okrągło wbijałem bez odciągania tłoczka i żyje . Krew sie lała czasami jakby zarzynali świniaka , krew w pompce zostawała itd . Ale nie wiem jak to sie tyczy np przy wbijaniu 4 cm
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zmiana estra

Następny temat

Propionat + deca jak najlepiej połączyć ?

WHEY premium