SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odżywka białkowa - zepsuta?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 369

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 218 Napisanych postów 1049 Wiek 5 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 169829
Jestem po dwóch próbach szejku izolatu Olimpu. Ten co ma na 100 gram tylko 0,5 g tłuszczu i 1g węgli. Wody 115 ml tak jak na opakowaniu i 35 gr prochu. Próba druga 200 mln wody i 30 gram prochu. Smak wanilia.

To najgorsza smakowo odżywka jaką piłem a popijam różne 20 lat. A może jednak za mało spróbowałem? Jest ohydna, odrzucająca i śmierdzi. Próbowałem ostrowie i łowickie 20 lat temu i były lepsze smakowo (oczywiście poza tematem wielkiej piany która opadała 20 minut, porównuję teraz tylko smak). Mam otwarte opakowania izolatów trzech firm, i dwa różne wpc. Na przykład izolat treca jest bardzo smaczny. Mam też wpc pure bezsmakowe i jest bardzo fajne. Tylko ten izolat Olimpu jest tak paskudny.

Czy ktoś kto próbował i mógłby się wypowiedzieć?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
Witaj.
Co rozumiesz pod pojęciem że śmierdzi i jest ohydny. Ogólnie izolaty mają to do siebie że nie są tak dobre smakowo jak na przykład koncentrat białek serwatkowych z prostego względu że zawierają one mniej węglowodanów w porcji. Co więcej Olimp ma to do siebie że smaki ich odżywek nie należą do pierwszej ligi. Taki produkt trudno też się psuje Dlatego moim zdaniem również można wykluczyć tutaj ewentualne zepsucie suplementu. Ja sam Próbowałem wiele różnych smaków olimpa zarówno koncentratów jak izolatów i powiem ci szczerze że jak dla mnie są normalne
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6268 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Smak to zdecydowanie kwestia mocno subiektywna. Pracując w branży słyszałem już bardzo różne opinie na temat tego samego smaku, określonego produktu i były one zdecydowanie rozbieżne od siebie, jak i od tego co sam uważam na ich temat. Myślę więc, że dyskusja o tym nie ma żadnego sensu. Po prostu Tobie nie smakuje izolat białka serwatkowego akurat tej firmy i tyle. Raczej bym wykluczył możliwość zepsucia produktu. Przez 20 lat nigdy mi się to nie przytrafiło, a piłem kilka lat po zakończeniu terminu przydatności.
1

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2478 Napisanych postów 5800 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 106172
Niema się co męczyć i kupuj z innej firmy chyba że jéšcze możesz spróbować jakieś próbek w innych smakach bo szkoda kupić jakąś większą puchę a potem ją na siłę pić przez parę tygodni. Jeśli masz dużo tej odżywki to może spróbuj pol na pół z jakąś inną żeby poprostu nie wyrzuć a też nie pić tego z zatkanym nosem;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2646 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
Bardzo dziwna kwestia, szczególnie, że produkty Olimpu powinno być dobre jakościowo, aczkolwiek musisz wziąć pod uwagę fakt, że izolat sam w sobie nie będzie tak smaczny jak typowe odżywki białkowe WPC.

Co masz na myśli poprzez stwierdzenie, że smak jest ohydny, odrzucający i odżywka dosłownie śmierdzi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 218 Napisanych postów 1049 Wiek 5 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 169829
Zmieniliście mi nazwę tematu by usunąć z nazwy słowo OLIMP? By trudniej było znaleźć? By ilość wejść była mniejsza? Biniu interweniował? Znana praktyka od 15 lat, że jak ktoś zadaje trudne pytanie to Biniu wyzywa od ginomena xD

Nie pisałem i nie pytałem, czy odżywka jest zepsuta, więc nowa nazwa tematu niepoprawna.

Jest sens się męczyć, bo odżywka jest lekka na żołądek. Po to kupowałem taką. SFD izolat z tą pianą kilometrową to przy tym olimpie smalec w brzuchu.

To mam na myśli, że ten zapach to dla mnie zgniłe jajo. Natomiast dałem powąchać 2 osobom niepijącym odżywek wcale i jaja nie czują xD

Może dobrze gadacie, że takie wpi prawie zerowe pod względem węgla i fatu wpi smakują inaczej i trzeba się przyzwyczaić...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2646 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
rychupomarancza
Zmieniliście mi nazwę tematu by usunąć z nazwy słowo OLIMP? By trudniej było znaleźć? By ilość wejść była mniejsza? Biniu interweniował? Znana praktyka od 15 lat, że jak ktoś zadaje trudne pytanie to Biniu wyzywa od ginomena xD

Nie pisałem i nie pytałem, czy odżywka jest zepsuta, więc nowa nazwa tematu niepoprawna.

Jest sens się męczyć, bo odżywka jest lekka na żołądek. Po to kupowałem taką. SFD izolat z tą pianą kilometrową to przy tym olimpie smalec w brzuchu.

To mam na myśli, że ten zapach to dla mnie zgniłe jajo. Natomiast dałem powąchać 2 osobom niepijącym odżywek wcale i jaja nie czują xD

Może dobrze gadacie, że takie wpi prawie zerowe pod względem węgla i fatu wpi smakują inaczej i trzeba się przyzwyczaić...


To Twoja pierwsza styczność z izolatem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 218 Napisanych postów 1049 Wiek 5 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 169829
W pierwszym poście napisałem, że mam otwarte 3 izolaty w domu. SFD, trec i olimp.

Napisałem zerowany izolat mając na myśli, że ten olimp ma prawie zero węgla i fatu. Z takim pierwsza styczność.

Izolat sfd, scitec i wiele innych mają dużo węgla i fatu, daleko od zera.

Trec izolat prawie zerowy, ale jednak nie.

Wypatrzyłem, że activelab robi taki prawie zerowy izolat też, a nawet allnutrition ma clear iso w ofercie. Będę próbował...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2646 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
Możliwe, że Twoje odczucia są dość subiektywne, a szczególnie, że znajomi jak sam wspominasz nie odczuwają takiego odoru w kwestii zapachu jak to ma miejsce u Ciebie, takze szczerze wydaje mi się, ze z samą odzywką jest wszystko jak najbardziej okay i jest to wyłącznie kwestia Twoich subiektywnych odczuć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Jak data dobra, konsystencja prochu, nie widać wilgoci to myślę że wszystko jest ok.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Poprawa jakości snu - jakie suplementy?

Następny temat

Fitmax - jakość suplementów

WHEY premium