SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ocena planu na mase, pomoc przy diecie

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1543

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

19

Waga

94

Wzrost

192

Staż treningowy

lacznie ze 3 miesiace ale bardziej "zabawy"

Obwód pasa

okolo 98

Obwód klatki piersiowej

okolo 105

Obwód uda

64

Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często)

pilka nozna

Stan zdrowia

dobry

Wrażliwość na stymulanty

nie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1312
Witam
mam kilka pytani dotyczacych planu i diety. Jak narazie to na silowni nie pracowalem zbyt intensywnie a raczej od czasu do czasu chodzilem i sie "bawilem", ale teraz uznalem ze juz czas podejsc do tego bardziej profesjonalnie poniewaz mam teraz dosc sporo wolnego czasu i minimalne postepy czy to w wygladzie czy tez w kg podnoszonego ciezaru bardzo mnie ciesza i dodaja duzej motywacji do pracy. i tak mam do was kilka pytan. (forum przegladam doslownie od kilku dni, i jest to moj pierwszy temat wiec za wszelkie bledy przepraszam)

cos o mnie :
Jestem raczej typem endomorfika a przynajmniej tak mi sie wydaje,
WAGA 94KG WZROST 192CM jestem dosc rosly i krepy, mam dosc duzo tluszczu na brzuchu (nie ma tragedi ale lekka oponka jest miesni raczej na nim nie zobacze ;p) wiekszy problem mam z nogami bo uda mam nadmiernie otluszczone (ale to tez nie jest dla mnie duzy problem) . ogolnie jestm bardzo "ubity", koledzy mowia ze moja postura jest podobna do Fedora xD- to wam moze przyblizyc moj wyglad.
mam plan ulozony przez mojego kolege i troche jest w nim mojej ingerencji kolega cwiczy ponad rok i widac po nim duze efekty jednak wiem ze cos tam sobie wstrzeliwal ;p dlatego nie do konca mu ufam, wole sie was poradzic bo napeno macie wieksza wiedze i doswiadczenie.

Plan wyglada tak

Poniedzialek
(klata-tric)

*wyciskanie sztangi na ławce płaskiej 4x 12-10-8-6
*wyciskanie sztangi na ławce skośnej 4x 12-10-8-6
*rozpiętki ze sztangielkami na ławce prostej 3x 10

*wyciskanie francuskie sztangi lezac 3x 12-10-8
*wyciskanie sztangi w waskim uchwycie 3x 12-10-8
*wyciskanie francuskie hantli jednorocz 3x 10

Sroda
(plecy-bic)

*podciąganie sztangielki w opadzie tułowia 3x 12-10-8
*wiosłowanie sztangą w opadzie tułowia podchwyt 3x 12-10-8
*martwy ciąg 3x 12-10-8

*uginanie przedramion ze sztangą stojąc 3x 12-10-8
*uginanie przedramion ze sztangielkami stojąc chwyt mlotkowy 3x 12-10-8
*Uginanie przedramienia na modlitewniku hantlą 3x 12-10-8


Piatek
(barki-przedramie-nogi)

*przysiady ze sztangą na barkach 3x 12-10-8
*wspięcie na palcach ze sztangą na barkach 3x 12-10-8
*wspięcia na palce siedząc z obciążeniem na kolanach 3x 12-10-8

*wyciskanie sztangi z klatki piersiowej 3x 12-10-8
*wyciskanie sztangi z zza glowy 3x 12-10-8
*unoszenie rąk ze sztangielkami bokiem 3x 12-10-8

*uginanie przedramion ze sztangą nachwytem 3x 12-10-8
*zginanie nadgarstków ze sztangą 3x 10

dodam ze silownia jest dosc uboga zrobiona w piwnicy do dyspozycji mam laweczke-skos gryf prosty lamany hantle i obciazenie kolo 120kg

prosze o ocene planu i wszelkie poprawki.

i teraz dieta o ktorej nie mam najmniejszego pojecia czytam juz o tym kilka dni ale dalej malo co rozumie, moze ktos z was podesle mi swoja diete ktora poleca jezeli jest, byl podobnego typu budowy co ja.
chodzi mi o robienie masy z rownoczesnym spalaniem tluszczu.
wszelkie odzywki i wspomagacze rowniez mozecie proponowac

ze wszelka pomoc przy diecie i planie z gory dziekuje
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1818
Nie mozesz rownoczesnie spalac tluszczu i robic masy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12089 Napisanych postów 160552 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234886
j/w od tego musimy zaczac, okreslic dokladnie swoj cel, wtedy dopiero reszte ukladanki

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2013-07-30 09:05:55

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1312
moim celem narazie bedzie robienie masy tak aby potem mozna bylo cos z tego wyzezbic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Pas już prawie dogonił klatkę więc przydałaby się redukcja

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
pokaż zdjęcia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1312
wlasnie sie teraz zastanawiam czy na moim miejsu nie lepiej najpierw by bylo zrobic redukcje a dopiero potem zaczac mase. dodam zdjecie i prosze o porady i wasze opinie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12089 Napisanych postów 160552 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234886
zredukuj troche

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
boczki jeszcze nie wyeebaly wiec nie jest zle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1312
no wiec dalej nie jestem pewien od czego lepiej przy mojej budowie ciala zaczac - redukcja czy odrazu robic mase
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12089 Napisanych postów 160552 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234886
wszystko zalezy od tego jak ty sie czujesz obecnie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z masą

Następny temat

Prośba o ocene

WHEY premium