SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

OGNIA!!!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 51229

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 751 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 30473
Gregor ty uparta bestio t3 do 50 ug i dobrze wiesz czemu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
skwara wiem ale sie boje. przetestujemy na tobie. moze faktycznie na te 50 zwieksze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 751 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 30473
SŁUCHAJCIE, WAŻNE, REFERENDUM!!!!!!
Między mną i Gregorem powstał na GG spór natury zasadniczej. Otóż uważam , że to jego kolumbijskie EQ jestbardzo niepewne i niebezpieczne. Wszyscy słyszeliśmy o teratogeniczności tego środka, a gregor ma rodzinę, kochającą śliczną żonę itd. Więc zaproponowałem mu żeby nie ryzykował nie potrzebnie z tym EQ i mi je odesłał. Ja rodziny jeszcze nie mam, nikt mnie nie lubi więc strata niewielka. Dlatego wszyscy, którzy cenią Gregora powinni tutaj zagłosować aby mi to EQ odesłał. Gregor powiedział, że uszanuje głos ludu. Pamiętajcie oddanie głosu to wasz obowiązek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3230 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 53403
ja glosuje za opcja Gregor oddaje bolda Skwarze

Bóg, Honor, SFD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 895 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 99532
spokojnie mozna przywalic 50mcg przy twojej wadze w mikrocyklach, 25 to ciut malo w systemie 7on7off (chyba, ze na pierwszy mikro na wyczucie srodka). Guggle podobno h. daja, ale jak juz masz to zle nie zrobia - jod (wiekszosc multiwit. ma 100% dziennego, a wiecej nie trza),cynk,selen mozna dorzucic, ale tez nie ma co szalec, jakbym stal z kasa ok to bym zapodawal w tych offach np. ts albo ts-e (podkreci metabolizm cos zawsze i nie tlumisz tarczycy), clen z t3 pali, ze az milo ;
Czemu susta, nie omka?
Skwara : patrz, ja nie mam rodziny narazie, a nie lubia mnie bardziej od ciebie ...i mam garba mi to eq sie bardziej przyda, zebym nie psul genotypu populacji ludzkiej dalej ; lol
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bo jakos jestem zwolennikiem susla. wezme pewnego pakola.

a boldka nie oddam nikomu bo musialem sie oscigac wasatego kubanczyka zeby mu to zabrac moze faktycznie wezme 50 tego t3.
ale to pierwszy moj kontakt z tym srodkiem to moze zrobie te mikro cykle piramida powiedzmy 1tydz 12,5 2tydz 25 3tydz 37,5 4tydz 50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3032 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 123315
tak jak mówisz Gregor
nie przekraczaj 50-75mcg t3 jesli to pierwszy cykl,efekty beda za***iste jesli dieta i przedewszystki aeroby beda na swoim miesjcu
a susla bij pakistan bo stuff jest swietny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tnx za sugestie chlopy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2531 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15886
Cykl Jak najbardzieju OK
Na odbloku Guglosterony - polepszenie pracy tarczycy i troche antykatabolików na pct przeciw spadkom
Przy trenie przyda sie witamina B6
Ale to juz pewnie wiesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4826 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38020
Dzieki Gregor za e-booka.
Napisz moze jeszcze jaki miales trening martwego ciagu, ze doszedles do takiego wyniku.

Push The Limits!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metka a sex

Następny temat

Boldenon wet ?

forma lato