SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

OGNIA!!!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 51057

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 361 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7379
a ja bym na clenie dorzucil ketotifen :) i wydluz troche ten cykl tak do ok pol roku.. wowczas odblok+proviron+HCG... i po pol roku mozna naprawde zrobic niezle miesko..mimo wszytsko powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
konkret dzieki za twoje sugestie. napewno cos z nich wyciagne

bad przechodza mnie takie mysli bo czlowiek sie dorosly robi a na mnie juz najwyzszy czas. jedno jest pewne ze z silownia i rekawicami do bosu jeszcze dlugo dlugo sie nie rozstane.

a z saa sam nie wiem. wszystko zalezy od tego co postanowie. ale mysle ze taki to bedzie ostatni cykl. chodzi mi o ilosc srodkow. ew bede sobie stosowal meta/prop meta/wino takie raczej krutsze cykle. no chyba ze po tym bede w formie na debiuty to wtedy pomysle. chce zobaczyc swoje cialo po totalnej redukcji. wtedy bedzie mozna cos powiedziec...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3592 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31924
a jednak meta???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
BIG ROTFL ALTIS DAL SIE SPROWOKOWAC

Gregor powodzenia w cyklu trzymaj diete i badz dzielny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
adrian sproboje bo nie mam pomyslu. moze bedzie dobrze. myslalem o kicku z agowirynu ale chyba zostane przy mecie.

durals z ta dieta bedzie najciezej... w moim przytadku. ale dam rade
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 365 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 57500
Gregori podaj jeszcze mnniej wiecej trening jakim bedziesz jechal. Ogolnie to powodzenia 3 stowki w martwzm pekna chyba... Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3152 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12195
GREGOR_ian -- mnie sie wydaje ze sam powinenes wiedziec co jest najlepsze dla Twojego organizmu mozesz bazowac sie na innych radach ale powinienes robic to bardzo ostroznie poniewaz jednemu cos sluzy a drugiemu nie.

O columbie mozesz byc raczej spokojny jestem zwolennikiem tego boldka i wlasnie go biore
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
grande sugestie kogos doswiadczonego zawsze sie przydadza. i warto je rozwazyc. wiem ze to co napisalem da mi wiele ale zawsze rozmawiajac o tym mozna dostrzec takie rzeczy ktore czasem umkna uwadze. po to zalozylem post

nie wiem czy bede w tym cyklu gonil za ciezarami. ale fajnie bylo by zaliczyc 300martwego i 250 pelnego przysiadu.i mysle ze jest to w zasiegu. ale w tym cyklu stawiam priorytet na dobry wyglad po cyklu. i do tego nie sa mi potrzebne ciezary MP. ale jesli mnie najdzie to udokumentuje to na filmiku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a z racji obecnie wykonywanego zawodu mysle nad zastosowaniem w tym okresie treningu podwojnie dzielonego czyli 2 razy dziennie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 365 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 57500
Jesli stawiasz tylko na wyglad to ok, ale biorac pod uwage Twoje wyniki pokusilbym sie o jakies zawody :P:> a Filmiki krec krec :P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metka a sex

Następny temat

Boldenon wet ?

WHEY premium