SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

OGNIA!!!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 51066

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
aleks ja tylko woda nie mam zadnej logicznej oslonki. szukalem ale nie moglem znalesc nic konkretnego. jak bys mial jakies propozycje to napisz prosze. zawsze to bedzie lepsze zabezpieczenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 708 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8691
greg moglbys sprawedzic poczte
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3152 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12195
Aleks -- mozesz mi napisac leki na oslone nerek bo na watrobe to znam duzo byl bym wdzieczny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1986 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 60201
o kuraw Grzechu ale cie wy***ało na tamtym foto masakra.:) Pełen pozytyw.Szczególnie barki jakoś wpadają w oko no i ta klata teraz.Pozdro i rośnij jeszcze :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3780 Napisanych postów 18457 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205582
Grande znam na razie tylko Ginjal-ale zbytnio mi nie pomogl...

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1244 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19182
jeszcze jest sok z żurawiny... i wszystko to co moczopedne + prostenal obowiazkowo, łatwiej sie sika wart o tym poczytac.

" 4 lata przerwy od SFD "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1966 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23192
Gregor taki maly offt - nie bede nowego tematu zakladal.

Jestem 5 tygodni po operacji kolana i jakis czas temu zaczalem czuc,ze zdrowe kolano zaczyna odczuwac skutki przeciazenia (MSM,gluko.hydrolizat witam brane - operowane kolano jak nowe).Poszedlem do lekarza i mowie - moze deke warto byloby dac?On na to,ze bezproblemowo wracam do zdrowia i nie warto.Poszedlem jednak do kumpla,ktory byl ostatnio w Grecji i znowu po 5 latach jestem ON Najgorszy byl moment,kiedy pokazal co ma w aptece - jak to zobaczylem to wzialem w lape deke i zrobilem szybki odwrot,bo juz w glowie mialem - "A MOZE COS DOLOZYC? "

Ciezka walka mnie czeka z wlasnym ego....

Dopóki żyję dopóty walczę,
dopóki walczę dopóty jestem człowiekiem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mozesz sobie wziasc profilaktycznie 100mg na tydzien i nie przeciazaj kolan na treningu. lekka rechabilitacja a nie dokladaj nic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3152 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12195
Alex i reggi -- serdeczne dzieki za info zawsze sie przyda

Aklex--- mam jeszcze jedno pytanie czy jest sens dawac Ci sogi bo juz tyle masz ze nie wim czy jest sens?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
v3gas ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 6008 Wiek 14 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 38264
Panowie oprocz ginjal'u, obowiazkowo sok z zurawin, witamina c /koniecznie sama, bez rutyny/ wyciag z czosnku, propolis i wyciag z pokrzywy /najlepiej jesli bylby to ekstrakt kapsulkowany a nie herbata/...
wiadomo to tylko ziola, ale... ;)

oczywiscie wszystko w raczej slusznych ilosciach ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metka a sex

Następny temat

Boldenon wet ?

WHEY premium