SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ODZYWKI NA CYKL Prosze o RADY!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1309

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 285
Witam mam 17 lat, 178cm wzrostu i waze 77kg. Wybralem sobie odzywki na cykl redukcji tkanki tluszczowej a zarazem odbudowy miesni. Czytalem o tym, iz jest to trudne do zrobienia...

Odzywki jakie wybralem na cykl :

Hydroxycut Hardcore

BSN Nitrix

l-karnityna, HI-TEC Vitamin A-Z

Mutant Mass oraz bialko Ostrowia WPC 80

Do tego jeszcze Tauryna, szczegolnie przed treningiem poniewaz 2 kapsulki = 3g daja niezlego kopa po 30 minutach w moim przypadku.

Jezeli chodzi o diete to bedzie wysokobialkowa : Rybka, kurczak, szpinak, mleko, ser zolty, szynka, wieprzowina itd.

Przybieram bardzo szybko na masie gdy nie mam diety tluszcz oraz miesnie. Dobrze wiec by bylo pozbyc sie tego przybierania tluszczu lub zmiejszyc jego ilosc.

Prosze o porady od was co do tych supli. Z gory dziekuje ;]

Pozdro, Bedza ;]

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
Ankieta działu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402348
dobór supli i odżywek co najmniej nieodpowiedni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 285
Wiek : 17

Waga : 77

Wzrost : 178

Cel cyklu : redukcja

stosowane już wcześniej suplementy : kreatyna, tauryna, bialko,fat burner

Uprawiane inne sporty : biegi,jazda rowerem

stosowane wcześniej spalacze : Thermo Fat Burner

suplement stosowane przez ostatnie 60 dni : białko,tauryna

ilość dni wolnych od kreatyny : 4 miesiące

przewidziane finanse na cykl : 400 zloty

uwagi i sugestie : brak

Staż treningowy : 8 miesiecy

Pozdro, Bedza ;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
ja an redukcje polecam diete, dla mnie te spalacze sa siebie warte

Trening dobry +aeroby.

A ze spalaczy spróbuj thermo speed extreme albo clenburexin'a
I starczy
żadne karnityniny i inne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 278 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4807
Nie wiem co powiedziec...moim zdaniem przy takiej wadze i twoim wzroscie nie ma czego jescze spalac...Moje rady!
-najpierw sie ladnie zmasuj
-a za jakies 2 miesiace moze troche wczesniej(zalezy od trwania cyklu)wez jakis spalacz.
plus oczywicie podstawy takie jak dieta,trening i bedzie cool na waakacje :)

To tyle odemnie. PzdR

"Żeby zwycięzyc trzeba byc jednoczesnie Lwem jak i Lisem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402348
możesz też dorzucić BCAA. i w razie braków jakies białko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 285
Dzieki za odpowiedzi ;] Co do masy... to nie czuje sie z nia za bardzo chociaz mam takie geny na szybkie przybieranie co mnie porzadnie wkur*** Wiec chcialbym zredukowac tluszcz. Najbardziej przybieram zawsze w nogi, brzuch oraz klatke. Mam tez jakos dziwnie obnizona klatke piersiowa. Mysle, ze jest to przez tluszcz ktory sie na niej znajduje, poniewaz jak ja napne to jest twarda jak kamien ale zle wyglada!!

Pozdro, Bedza ;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
dopracujesz góre, podniesie dół spalisz i po problemie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 285
A co powiesz o tych odzywkach, ktore wybralem? Moze cos zmienic/polepszyc? Odjac lub dodac??

Pozdro, Bedza ;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 115 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2212
Po 1 nie wiem z czego chcesz zrzucać jak tu koledzy wyżej napisali.
Po 2 po co chcesz nitrix przy spalaczu tak silnym jak hardgore nie ma tu ani trochę spójności dieta białkowa breee lepiej idz na dział odżywianie i ukierunkuj sie o 3 sumple to tylko dodatek a nie pożywienie jak magiczne jagody po których masz idealna sylwetkę - praca praca i praca tony przewalone na treningach. Jak chcesz odbudować to nie wiem co na pewno nie mięśnie jak ćwiczysz 8miechów. A spalanie aero bieganie itp i wszystko schodzi dieta dobra na (-) i nie ma problemu. Zanim sięgniesz po Hard i nitrix zastanów się grubo czy nie lepiej ułożyć naprawdę dobrą miskę. A jak bym odejmował z twojej listy to spalacze i za to zrobił dobra miskę do tego jeszcze mono dorzucić i glutaminę jak sie nie mylę przy nitrixie jest to potrzebne przy lepszej przyswajalności tego sumpla aby zwiększyć anabolizm. A jeżeli chcesz jeszcze spalacz dokup bcaa zostaw hardgora- porządny spalacz i do tego bieganie i aero i trening na siłowni i powinno być w porządku mógł byś jeszcze dymnać moim zdaniem białekczko na noc. Zdrowia

Zmieniony przez - magu7 w dniu 2009-03-02 00:49:38
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co na początek na masę

Następny temat

mocaRne odzywki-opinie i wypowiedzi

WHEY premium