SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Noworoczne wyzwanie jogowe

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5835

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12975 Napisanych postów 20734 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607851
Paatik fajnie to wygląda. Ja próbowałam w klęku zrobić (nr 17) ale nawet ręki nie umiem dać do tyłu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 538 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26163
Viki
Paatik fajnie to wygląda. Ja próbowałam w klęku zrobić (nr 17) ale nawet ręki nie umiem dać do tyłu


Viki nie dawaj ręki jak na obrazku (do tego trzeba duuuzej mobilności) tylko bokiem i wtedy łap za nogę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12975 Napisanych postów 20734 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607851
Ja na razie zupełnie nie ogarniam co mam z ręką zrobić muszę jakieś filmiki pooglądać żeby załapać o co chodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 538 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26163
Jak będę wieczorem na siłowni to ci nagram.

I nawet z paskiem czy tam guma pokaże tą prawdziwa wersję i zobaczysz różnice :)


Zmieniony przez - nefretam w dniu 2023-01-10 14:36:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12975 Napisanych postów 20734 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607851
Trochę się ostatnio rolowałam, przed i po zawodach. Chyba coś tam pomogło, bo czubkami palców dotknęłam podłogi więc minimalny progres jest














I przy okazji pytanie. Skłon jest o tyle fajny, że tam łatwo obserwować progres, ten progres jest "mierzalny" - w sensie widać że coraz większą część palców i ręki sięga do podłogi. A przy okazji nie jest skomplikowany
Czy jest jakieś ćwiczenie które w podobny sposób pozwala sprawdzić progres w rozciąganiu zginaczy bioder? Tak żeby nie było skomplikowane, nie zależało od mobilności innych część (jak np. w mostku) i żeby ten progres można było od razu ocenić, bez porównywania zdjęć przed i po?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12196 Napisanych postów 22045 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627665
Viki - w skłonie spróbuj się pobujać, przenoisć cieżar ciała na palce, piety, sródstopie. No i wyciągaj z talii:)

Zginacze? pomysle dzisiaj na siłce - bede fikać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12975 Napisanych postów 20734 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607851
Paatik robię tak w skłonie, tylko obcięłam na filmie

Chodzi mi ogólnie o rozciągnie bioder, coś jak rozciągnie kanapowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1664 Napisanych postów 1846 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 16821
Bez zdjęć porównawczych raczej tego nie ogarniesz. Ale może będziesz po prostu czuć postępy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Fikuśne hormony - analiza wyników

Następny temat

DR Orka

WHEY premium