SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nie moge jadać śniadań

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2310

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 371
Witam mam taki problem, Nie moge jadać śniadań. Jak czytam ile wy jecie na śniadanie to ja sie za głowe łapie. Warze ok. 90kg przy 170cm wzrostu. Wstaje rano i nie jestem glodny. Co prawda do pracy mam na 6 i wstaje o 5 i o tej godzinie wogole nie wchodzi mi jedzenie. Wypijam kawe zjem kostke czekolady dla smaku i to wszytko. Czasami zrobie sobie owsiane to z trudem zjadam 50g tak samo jak jajka na twardo na sniadanie daje racde zjesc 2 i juz jestem taki pełem ze szok.
Dopiero o 8 zaczynam sie robić głodny i musze coś zjeść.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3
Mam to samo. Nie ma sie czym przejmować - im więcej zjesz tym bardziej leniwy z rana bedziesz - ja tak mam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 7954 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 46406
Może jakieś koktajle spróbuj robić na rano
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 365 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9155
A dieta jest ?

Dopiero jak zmieniłem żywienie na zdrowe / zbilansowane to zacząłem mieć rano apetyt i teraz nie wyobrażam sobie funkcjonować bez dobrego, sytego śniadania :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 15 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 605
Cóż, widzę, że nie jestem sam. Do godziny po przebudzeniu (czyli w godzinach 6-7) zupełnie nie mogę nic w siebie wmusić, kompletnie bez szans. Max to jakiś jogurt. Głodny się robię koło 10 a tu już według wszystkich forumowych prawideł powinien być posiłek #2.

Dodam, że o tej 6 jestem minimum 10h od ostatniego jedzenia.

Zmieniony przez - Ulthran w dniu 2012-02-12 12:54:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 371
Typowej diety nie mam jedyne co to staram sie trzymać schematów zdrowego odżywiania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 425 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9463
na poczatek sprobuj wypijac np szklanke wody bezposredniu po przedbudzeniu zeby przyzwyczaic zoladek. Z czasem zamieniaj to na szejka i pozniej posilek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3159 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25123
Też często nie miałem apetytu z rana.
Dodaj głównego smaku który lubisz najbardziej - słodki / kwaśny / nie wiem jakie jeszcze są ? Rób śniadanie w postaci płynnego musu - wchodzi elegancko.

Jak nic nie pomoże to nie widzę problemu jeść śniadanie o godzinie 8 jak już masz ochotę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
Jak nie nie możesz jeść z rana to nie jedz, proste, nie umrzesz od tego.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 305 Wiek 46 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4265
Ja też przez 20 lat nie jadałem śniadań rano. Dopiero jak zacząłem nie palić powolutku coś tam jadałem, najpierw koło 9, później koło 8, a teraz się obudzę i za 15 min jestem głodny. Fakt, że nie jadam czekolady, ani dla smaku, ani w ogóle, i nie słodzę nic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3159 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25123
"a teraz się obudzę i za 15 min jestem głodny"

darmozjad
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 305 Wiek 46 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4265
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Śniadanie z węglowodanów przy odchudzaniu

Następny temat

Dieta 84kg massa

WHEY premium