SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nie chce mi sie jesc po treningu

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5605

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 305
Co zrobić kiedy nie chce mi sie jesc godzinę po treningu ? Słyszałem ze do godziny trzeba zjeść posilek
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6276 Napisanych postów 76056 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754969
Wpychasz w siebie na siłę, ponieważ spożywasz posiłki, które Tobie nie smakują. Gdyby były to smakowite posiłki, na pewno jadłbyś dużo więcej i nie musiał w siebie wpychać. Poza tym skład posiłku, który polecasz w okresie treningu nie jest zbyt dobrym rozwiązaniem. Błonnik z siemienia lnianego, ciężkostrawny nabiał, ciężkostrawne jajka. Koktajle jak najbardziej mogą stanowić element diety, ale należy komponować je bardziej z sensem. Szczególnie w okresie treningu ma to spore znaczenie. Polecam przeanalizować swoją dietę.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9058 Napisanych postów 82743 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699804
Możesz wypić sobie szejka , a dopiero później zjesz zbilansowany posilek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 305
Znajdę jakiś bez wpc w kuchni ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9058 Napisanych postów 82743 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699804
A jakie chcesz bez wpc wypić ? Przecież najważniejsze to uzupełnić białko po treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 305
W tym problem ze nie mam wpc, wiec trzeba zjeść normalny posiłek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9058 Napisanych postów 82743 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699804
No to kup , albo ładuj jedzenie na sile . Wiekszego wyboru nie masz .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ewentualnie zrób sobie shake jak masz blender. Z 300ml wody, kostka twarogu, łyżka miodu, mrożone truskawki. Miksujemy i pijemy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
WPC, teraz z Allnutritionu jest w dobrej cenie, warto skorzystać, dużo smaków, fajnie się rozpuszcza.
Wrzucasz wodę/mleko/mleczko kokosowe/ banan/jabłko/ truskawki/maliny/ jagody itd...i masz dobrego szejka, do tego owsiane/jaglane płatki, przegryźć nieco migdałów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 153 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 38188
Jak Ci się nie chce jeść po samym treningu to zjedz jak będziesz głodny i żadna tragedia się nie stanie.

flex1976
A jakie chcesz bez wpc wypić ? Przecież najważniejsze to uzupełnić białko po treningu


Uzupełnić białka równie dobrze może i później nie musi robić tego już w szatni. No chyba, że dalej wierzymy w okno anaboliczne.

Doradca dietetyczny/ Trener personalny.

Potrzebujesz pomocy w ułożeniu diety ? Zapraszam do kontaktu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Nikt nie mówi, że w szatni

Ja po treningu bywało, że nie miałam w ogóle ochoty jeść, a czasem zjadłabym konia z kopytami...kwestia dnia.
Natomiast dobrze jest, zadbać o możliwość zjedzenie (niekoniecznie do godziny)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9058 Napisanych postów 82743 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699804
wuper czytaj uważnie i potem się wypowiadaj
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pieczywo w diecie

Następny temat

Ocena diety

WHEY premium