SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Niby HST najlepszy na mase?

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21738

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
US :)

Albo nie!!! blagajmy go by wrocil wkoncu to nasz mistrz, rozpisalby nam plany i moglibysmy skonczyc z tym gownem HST buehehe :D

sorry amm dzis za dobry humor i chyba przegina z zartami w pewnych momentach :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3676 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22018
hehe, no a jak!

Nasz mistrz powinien nam dać swoje superplany, do tego napisać jakąś książke, film instruktażowy i dopiero Może wogóle razem z naszym sensei zrobilibyśmy konkurencją dla soke Ryszarda m****a i założyli odrębny styl gdzie wszyscy ćwiczą splutem zarówno na siłowni jak i na treningach SW?

Równiez przepraszam jeśli kogoś uraziłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
Nie mozesz go jzu urazic bo Pepo wyrwal tego chwasta. ALe dobra koniec spamowania dajmy sie innym wypowiedziec odnosnie HST :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3676 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22018
Zawsze chętni do konstruktywnej dyskucji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 77
Może napisze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
Powrot idola! :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3676 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22018
haha

p.s. witam w nowy dzień Leyus Wszystkiego najlepszego z okazji wielkanocy

Zmieniony przez - Kogaion w dniu 2006-04-14 15:33:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 244 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1961
Jak napisalem ze na mnie 3 cykle HST nie podzialaly to Ark napisales ze cos skopalem hmm tylko co??

Cykle byly rozne specjalnie po to zeby cos pozmieniac i ruszyc mase, byly poprawiane tu na forom miedzy innymi przez ciebie Ark.

Jesli byloby cos zle z dieta to nie wiem czemu na tej samej w dzielonym idzie masa a w HST nie.
Chociaz moze jednak troszke poszla ta masa :P Ale zdecydowanie w dzielonym lepiej to idzie. Przynajmniej tak mi sie wydaje.

Jednego rusza bardziej dzielony a drugiego bardziej HST, genetyka itd.

Dlatego ja cwicze troszke tak troszke tak ale teraz lece dzielona masa, nastepnie redukcja a po wakacjach zobazcymy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2623 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42219
moze skopales, a moze nie skopales.

hst jest bardzo prostym treningiem, i jesli plan byl dobry, jedyne co mozna skopac to progresja lub brak SD.

czestym bledem jest wlasnie nie trzymanie sie ciezaru ustalonego na dany trening, tylko dodawanie "bo lekko poszlo".

chwilowy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1204 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14914
Jak napisalem ze na mnie 3 cykle HST nie podzialaly to Ark napisales ze cos skopalem hmm tylko co??

Cykle byly rozne specjalnie po to zeby cos pozmieniac i ruszyc mase, byly poprawiane tu na forom miedzy innymi przez ciebie Ark.


Chociażby za mała objętośc.. nie urosłeś, trzeba było zwiększyć.

No pain no gain ? No brain no gain !

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HST do oceny

Następny temat

Plan HST do oceny. SOGI:D:D:D

WHEY premium