SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Niby HST najlepszy na mase?

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21800

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
Dawaj dawaj :D chetnie bede czytal :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3676 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22018
postaram się na piątek albo w weekend ten bo narazie szkoła ;-(

achh.. jak ja chce skończyć to liceum już
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 304 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3442
kogaion - a podzielisz się kiedyś z szerszą publicznością tymi tłumaczeniami? bardzo jestem zainteresowany

...a pentryt to przetryb

Przeszłości już nie ma. Przyszłości jeszcze nie ma.
Teraźniejszość to nasze wspomnienia i marzenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 208 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5743
Mało kto mi odpowiadał więc chciałem sprowokować innych do rozmowy no i osiągnołem swój cel.Leyus sie strasznie produkował nie powiem hhehehe.
Na innych ta prowokacja szczególnie nie zadziałała.A teraz płacze i nie może się z tym pogodzić że zrobiłem z niego buraka.To kto jest burakiem?

Zmieniony przez - pentryt w dniu 2006-04-25 10:47:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
ty jestes burakiem i wiesniakiem prowokujacym klotnie i wszczynajacym zadymy w kazdym dziale nie tlyko tu. Mowiac inaczje jestes chwastem ktory trzeba wyrwac i zaufaj mi juz ja sie postaram ze na dniach cie wyrwa :)

Ze nei wspomne ze trzeba byc idiota zeby dac maila z drugiego loginu pod swoim prawdziwym, wpadles jak polglowek :D Coz glupich nie sieja.....





Zmieniony przez - leyus w dniu 2006-04-25 12:13:52

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 304 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3442
pentryt - a w jaki sposób zrobiłeś z leyusa buraka? - nie kumam, może napisz coś więcej na ten temat.
narazie co do Ciebie są duże podstawy, żeby sądzić że jesteś tym, od których zyzywasz innych - przynajmniej starasz się o taką opinię

fajna zabawa
pozdrawiam

Przeszłości już nie ma. Przyszłości jeszcze nie ma.
Teraźniejszość to nasze wspomnienia i marzenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3676 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22018
hehe, opublikuje jak dokończe tłumaczenie jednego działu Zostało mi parę stron. Jutro sie pojawi

p.s. to się nazywa głupota czy rozdwojenie jaźni bo się pogubilem?

Zmieniony przez - Kogaion w dniu 2006-04-25 16:29:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
od poczatku mowilem ze libinos81 to jakis prowokator. wiec pentrytt nie umiesz czytac. PRzeczytaj od poczatku od razu napisalem ze jestes zasranym prowokatorem tlyko lubie mieszac tkaich jak ty z gownem i sniegiem i wlasnie to zrobilem w tym poscie i to zrobia moderatorzy za twoje wiesniactwo

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1704 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41878
Witam wszystkich.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 743 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18526
a ja sie juz sam zastanawiam czy HST jest dobre czy złe ,cwicze nim jakies 1,5 roku ,ale jakos nie zauwazam efektów ,siła stoi w miejscu ,masa troche poszła ale głównie w brzuch ;/ /bicek mam taki sam juz od 2 lat ;/ / ,ale dobrze mi sie nim ćwiczy ,lubie miec z góry na kazdym treningu zaplanowane cięzary ,mysle ze brak efektów moze byc spowodowany tym ze juz mam spory staż na siłowni /koło 10 lat/ i chyba wyczerpałem swoje mozliwosci rozbudowy "na sucho" bez uzycia koksów ,wiec w sumie nie licze juz na jakies przyrosty.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HST do oceny

Następny temat

Plan HST do oceny. SOGI:D:D:D

WHEY premium