SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Niby HST najlepszy na mase?

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21731

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
Ark - no nie badzmy radykalami

Ja ci powiem ze mi HIT lepiej wchodzi niz HST na mase! No i z jednej strony to nie prawda! Bo HST lepsze na mase :P
Ale z drugiej ja wlasnie zawsze cos przy nim skope, a to wyjazd i nie dokoncze, a to kontuzja musze przerwac, a to ciezar mi sie powali, a to znowu nie mam takiego obciazenia na silce zbey dobrac ciezar..... mam wymieniac dalej? W praktyce lepiej na HST i tak mi szlo niz na splicie . Ale na HIT moge przerwac, moge opuscisc trening, zrobic SD keidy chce! W sam raz dla mnie!

Wiec i na splicie niektorym moze isc, ale napewno przynajmniej tak samo jak na HST.

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2623 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42219
Ale na koksie pewnie lepiej pojdzie na splicie, niz hst, bo progresja bedzie zapewnona sokiem, a jednak ciezary uzywane w tych treningach beda wieksze od maksow juz po krotkim czasie, a nie jak w hst po 6 tyg.

Z kolei w typowym hicie bedzie za mala objetosc jak na zwiekszone mozliwosci regeneracyjne na koksach.

chwilowy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2623 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42219
A z kolei co do hst w wykonaniu zatwardzialych splitowcow wyglada to tak:

Wyznaczaja sobie ciezary na kazdy trening ze stala progresja, ale juz na 2-3 treningu 15 (lub 10 - czesc rezygnuje z 15 bo po co tyle machac) stwierdzaja ze skoro dadza rade podniesc wiecej, to trzeba dolozyc. Zakladaja swoj maks, robia te 15 czy 10 ruchow, a potem juz do konca mikro albo nie dokladaja nic, albo 2,5 kg i progresje szlag trafia.

I to juz nie jest HST.

Zmieniony przez - chwilowy w dniu 2006-04-12 21:39:22

chwilowy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
jak masz watpliwosci to trenuj jakis czas dzielonym i przejdz na hst i stosuj go przez taki sam czas, mądry układ treningowy na pewno da super efekty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 513 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47481
własnie jesli chodzi o ten HST to jeszcze go nie stosowałem a splitem juz macham 4 lata i moge powiedzie ze siła prawie w ogole juz nie idzie a nawet spada...Tak sie zastanawiałem nad tym HST ale nie wiem do konca czy wyprobowac?? Teraz jade typowym splitem tylko ze robie cykla na siłe 4-8 powtorzen i tez sadze ze mi siła za bardzo nie pojdzie w gore.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 208 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5743
No napewno w końcu sprawdze jak działa na mnie HST.Nie lubie jak się wypowiadają tutaj osoby o czymś czego nawet nie próbowały.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2623 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42219
a co masz do stracenia?

chwilowy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 99
Teedziko ja trenuje splitem już 5 lat i stosje takie cykle.Cztery tygodnie robie 12-8powtórzeń potem kolejne cztery 8-1 i dwa tygodnie przerwy.Już dawno stwierdziłem że nie da się tak trenować przez rok na okrągło tylko trzeba co jakiś czas zrobić sobie przerwe od treningów.
I super siła po tym idze a ona jest dla mnie ważna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 513 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47481
lobinos81 to mowisz ze siła idzie Tobie po takim planie...To na kazdym treningu dokładasz te pare kilo wiecej i dajesz rade wykonac zalozona serie ?
a te 1-8 powtorzen to we wszystkich stosujesz cwiczeniach ?? łapy tez jako taka robisz na siłe ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 99
Nie dokładam ciężarów co tydzień tylko jak mi siła pójdzie do góry.Na bica robie tak w treningu siłowym -uginaniu ze sztangą 52kg 4 razy, 58kg 4 razy ,63kg 4 razy,67kg 4 razy,70kg 4 razy i 75kg ze 2razy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HST do oceny

Następny temat

Plan HST do oceny. SOGI:D:D:D

WHEY premium