SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Need Plan

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1613

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 995
Witam! Potrzebuje aby ktoś rozpisał mi plan 4 miesięczny z większym naciskiem na klatke, biceps i triceps. Aktualnie jestem w trakcie treningu 6 Weidera. Mój starz to rok i niecały miesiąc. Wiek: 14. Rekord na klatke: 47 kg, biceps: 18 kg, Waga: 49 (+ , - ) 51 kg.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
a rób co chcesz, mnie to nie interesi . Ćwicz teraz, pakuj, ładuj koks. A pożałujesz tego kiedyś

pozdro i nie traktuj tego jako drogi którą Ci polecam.

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
14 lat i rok stażu, gratuluję . ja się w to nie chce mieszać

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 995
Jak dla mnie to nic nadzwyczajnego :) Znam ludzi którzy zaczynali ćwiczyć mając 11 lat, na forum pewnie tez sa tacy także nie jestem wyjątkiem Pozatym od 5 lat ćwicze kung-fu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3691 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 84035
Dam ci radę, zostań narazie przy kung-fu i zacznij jeść
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 995
Dziękuje za rade ale nie skorzystam. Co do jedzenia nie mam ani nadwagi ani za małej wagi do mojego wzrostu (tak wykazały badania). Staram sie być systematycznym w tym co robie i nie zaprzepaszcze roku treningów. Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
ehhhhhhhh, my radzimy. Możesz mnie i tomota posłuchać lub nie. Lepiej zacznij jeść jak mówi tomot i przerwij treningi i raczej poczytaj, bo o treningu-odżywianiu przypuszczam, że nic nie wiesz.

Pozdrawiam

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Za mlody jestes troszke, poczytaj podwieszone posty dzialu odzywianie

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 995
eh za młody... a zdjęcia innych na forum którzy zaczynali ćwiczyć w wieku 11 lat? pojechaliście ich bo są młodzi, a gdyby powiedzieli że mieli 17 lat jak zaczynali ćwiczyć to byście pogratulowali sylwetki. Nie odbierzcie tego że chce was obrazic czy coś ale tak jest. Prosze tylko o rozpiske planu i nic więcej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
https://www.sfd.pl/temat230183/

poczytaj moze cos znadziesz, twoja sprawa

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 995
dzięki, nie można było tak od razu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
pokaż mi tych 11 latków, bo ja jeszcze nie widziałem , kij z sylwetka jak sobie stawy poniszczą. To nie jest tego warte w takim wieku.

Ale pokaż , jestem ciekawy, bo 11 lateh ma 120 cm przeważnie , nie wyobrażam go sobie robiącego wyciskanie na barki czy wiosłowanie


Zmieniony przez - Don Garcia w dniu 2005-11-26 13:35:06

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Klatka

Następny temat

GRYF-ktory wybrac pomocy

WHEY premium