SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nazizm? To się może powtórzyć... S.7.

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20701

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
Bahamut:Pare dni temu oglądalem Fakty na TVNie, Ameryka ma wydac kilka miliardów dolarów na MUR o dlugosci ponad 1000km dzielących ameryke i mexyk, tak mają dosyc imigrantów.

słyszałem taką nowinke że ten mur to jeden z elementów kampanii wyborczej Busha który pogrążył się nieudaną wojną w Iraku i próbuje jakoś zyskać w oczach wyborców

Pinecone85: Ty znasz takich Rosjan i Ukraińców a ja znam ludzi z tych krajów z zupełnie innej strony...

pamiętam nawet jak byłem w Chorwacji i tam spotkałem grupke młodych Rosjan w tym samym ośrodku co ja byłem,poza tym że czasem troszke głośno było u nich nocą nie można złego powiedzieć o nich.Kulturalni,zawsze chetnie pogadali(np. ze mną łamaną angielszczyzną),nawet w Pubie koło naszego ośrodka gdzie często bywali jak na grupke zoorganizowaną i lubiacą sobie wypuić zachowywali się znacznie kulturalniej niż młodzież u nas w klubach w mieście...

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 312 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2367


o ****a!

Moderator działu Bezpieczeństwo w sieci K**
Były doradca %)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Do Rusków, Ukrainców tez nie mam nic. Stawiam ich takiej samej równi jak rodaków. Wszystkich słowian traktuje równo. Słowianie są najsilniejszymi, najmądrzejszymi, najpiękniejszymi ludzmi na swiecie. Powinni rządzic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cavior Bushido24.pl
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7168 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46566
Słowianie są najsilniejszymi, najmądrzejszymi, najpiękniejszymi ludzmi na swiecie. Powinni rządzic.

Stary... przyznaj się... Ty coś piłeś dzisiaj?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 1281 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20037
Najsilniejsi- w zasadzie tak.
Starczy popatrzec na czolowke strongmena. Ani jednego czarnego- jest Polak-madafaker, potem dlugo nic, potem ruscy, baltowie i ukraincy, potem nordycy i reszta...

Kulturystyka okej, murzyni maja przewage koloru, ale to przeciez jest w zasadzie szpryca na wyscigi...


Najmadrzejsi- trudno tu zmierzyc "madrosc", ale raczej bym napisal ze Zydzi sa najmadrzejsi (jak ktos dyma innych na kase bo dziadka jego znajomego ktos zastrzelil i spalil w piecu... to glupi byc nie moze. Do tego te Einsteiny, Oppenheimery itp.)


Najladniejsi- tu bez dyskusji raczej.
Bez przechwalek- ladniejszych kobiet niz w Polsce to nie ma.

I nie chodzi o jakies miss- tylko o normalnych ludzi z ulicy.
Wszedzie indziej- idzie sie ulica i same pasztety, raz na jakis czas sie cos ladnego zdarzy.
A u nas- chyba nie trzeba pisac ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 183 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7816
Co do tych sportów to bym nie uogólniał, zbyt wiele zależy moim zdaniem od popularności pewnych dyscyplin wśród pewnych grup ludności.
Przykładowo Irańczycy mają mistrza świata w podnoszeniu ciężarów i wielu świetnych zapaśników, ale przeciętny Pers raczej olbrzymem nie jest. Po prostu te dwie dysypliny sportu mają u nich duże tradycje i są stosunkowo popularne, a wielkolud to chyba wszędzie się może trafić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
Casusbelli:Starczy popatrzec na czolowke strongmena. Ani jednego czarnego- jest Polak-madafaker, potem dlugo nic, potem ruscy, baltowie i ukraincy, potem nordycy i reszta...

po pierwsze czarny jest choćby Mark Felix(brytyjczyk),a po drugie Pudzian już dawno nie ma takiej przewagi nad resztą,ostatnio nawet przegrał na MŚ z amerykaninem Pfisterem,a nie wolno zapominać że do innej federacji należy najsilniejszy według wielu(wg mnie też) człowiek na świecie w chwili obecnej-Zyndrunas Savicskas(Litwin)

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 481 Wiek 84 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4533
Co do inteligencji, to ktoś już to wklejał, ale widać, że nie do wszystkich dotarło:
http://en.wikipedia.org/wiki/Race_and_intelligence 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1753 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20302
Queblo a Litwin to nie jest Slowianin ?? Ciekawe

Trening czyni rzemieslnika, MISTRZEM to sie trzeba urodzic
http://s5.bitefight.pl/c.php?uid=82912 <-- Taka ciekawostka
Tutaj sa moje fotki do oceny:
http://www.sfd.pl/temat233849

http://www.sfd.pl/temat286418/  WEJDZ ZOSTAW WPIS OD SIEBIE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 481 Wiek 84 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4533
Dla wszystkich przygłupów, co są tolerancyjni na pokaz:
http://wiadomosci.o2.pl/?s=512&t=7785 <- to też ma być tolerowane?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

czy cos wykarze badanie??prosze o odp

Następny temat

Pumping iron - ściągajcie sobie!!

WHEY premium