SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy cos wykarze badanie??prosze o odp

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5971

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 818 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3298
niedlugo bede mial badania i test do policji...biore kreatyne czy cos badania wskarza??prosze o odpowiedz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1100 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14043
Przesada? Będziesz miał na codzień kontakt z bezdomnymi ćpunami którzy zarazeni są różnymi chorobami od hcv do wiruca hiv .. Zobaczysz i poczujesz prawidziwego bezdomnego hehe

****************************

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 3579 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43326
Kreatyna zakazana jest we Francji wiec spoko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
kreatyna nie jest substancja zakazaną.
naturalnei występuje w komorkach organizmow zywych.
potrzebna do produkcji energii prze mitochondira.
mozesz jesc nawet tony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 3579 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43326
W miesie jest kreatyna z tego co wiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35012
Najwiecej jest w wolowinie. Testy nic nie wykaza...
Swoja droga byl taki moment, ze wystarczylo zjesc trzy drozdzowki z makiem i juz nie przechodzimy testu na obecnosc narkotykow!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
paszczak skoro jest w komorkach...

jej rozpad (fosfokreatyniny) uwalnia energie potrzebna do pracy miesni - miesnie = mięso =]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 3579 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43326
Thaigo - byl taki test kiedys gdzies na ksiedzu, zjadl 2 buleczki z makiem i test na dragi mial pozytywny .

Faku wrocil i sie mądrzy

Zmieniony przez - Paszczak w dniu 2006-11-09 15:28:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35012
Hehe napinka musi byc :)
Co do ksiedza to fajnie cala sytuacja musiala wygladac. Teraz juz jest wiekszy limit i chyba z 10 trzeba zjesc by cos wykazalo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 818 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3298
czyli nie mam co sie przejmowac!!ok a teraz tak mam mialem badanie EKG i nie wyszlo za specjalnie tak samo cisnienie podwyszone...bylem u lekarza sportowego i mialem ponowne EKG i wyszlo wszystko ok ...czy moge miec pozniej problemy z przejsciem badan?? i pozatym raz na jakis czas (glownie po trenigu lub trakcie) puls wzrasta mi do 230 a normalnie mam od 80 do 135 ...co moze mi byc??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
tachykarida ? hyhy nie no nie taki wiek...
moze nic nie jesz przed trenigime itp?
ja mialem przy pobraniu krwi sytuacje 2 lata temu na studia musialem - no to rano jogging na czczo potem odrazu na rowerek i na badania bo rano byly (caly czas na czczo) laska pobrala mi krew wyjela igle i jej trysnelo na fartuch

Zmieniony przez - f***master w dniu 2006-11-09 15:43:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1941 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8538
Według mnie nie potrzebnie sie przejmujesz- ja mam podwyzszone (lekko) cisnienie i lekarka mi powiedziala ze tak moze byc bo to zalezy tez troche od organizmu - naprzyklad czym jest czlowiek ciezszy tym moze miec wyzsze cisnienie,a czesto i puls!

Tant que luttes, tu es vainqueur!!! Dopóki walczysz, jesteś zwyciezcą!!!!!!!!!!!

www.pajacyk.pl
www.polskieserce.pl 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Powiedzcie coś o sobie

Następny temat

Nazizm? To się może powtórzyć... S.7.

WHEY premium