SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nazizm? To się może powtórzyć... S.7.

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20699

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2272 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20288
zdecydowanie Śląsk.Sam mieszkasz niedaleko w Bytomiu

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1566 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13352
Jak Bahamut-Nowa Huta i z tego co slyszalem to w Radomiu tez jest nieciekawie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
pinecone85 ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22462
A co sadzisz zabo o naszym slodkim lublynie?.

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 229 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19479
hmmm ja z Wrocka to sie wypowiem na ten temat... u nas dwie grozne dzielnice : trojkat Bermudzki ( dawniej Rakowiec) dlaczego Trojkat chyba nie musze wyjasniac...wchodzisz i juz nie wyjdziesz.. bylo tam duzo kos.. duzo przekopan i oczywiscie zgony... no to pierwsza sprawa... druga... boczne ulicy Grabiszynskiej... jak nie masz znajomosci podniega paru i albo Cie przekopia.. albo Cie okradna i rozne inne rzeczy.. takze nieciekawie. Tak sie sklada ze mieszkam na bocznej Grabiszynskiej ale mnie znaja.. to mnie nie ruszaja.. ale jakis nowy... to bach w tace bach w tace.. no a reszta Wrocka spokojna... mi sie podoba Krakow.. WKS slask Wrocław i Wisla Krakow ;] i oczywiscie Lechia Gdansk ;] Mafia na meczach :) Kto widzial zadymy na zywo wie o czym teraz mowie ;) Pozdrawiam

MMA sports !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 612 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23199
a moim zdaniem nie ma na to reguly , w kazdym miescie sa "gorsze" dzielnice gdzie nalezy bardziej uwazac , wiadomo ze mozna zebrac oklep jak sie w weekend smiga po miescie bo duzo ludzi jest %
ale tak na dobra sprawe to glownie brak bezpieczenstwa etc... wiaze sie z jednym najwazniejszym czynnikiem - bieda
tam gdzie jest bieda zawsze beda patologie , grube melanze , nacpani d****e , kosy , siekiery , dziesiony , przekopywanie kogos za frajer i cala reszta ...

tyle

pozdro

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 84 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36377
http://www.wprost.pl/ar/?O=91578

Pare miesiecy temu w gazecie Wprost stworzyli taki ranking...nie wiem na ile jest on obiektywny bo opiera sie tylko na policyjnych statystykach a jak wiadomo nie wszystkie akcje sa zglaszane na policje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
No i ranking zgadza sie z tym co powiedzial. Sląsk, Gdansk.

Natomiast wątpie zeby Polska była bezpieczniejszym krajem w europie. Po prostu u nas sie nie zlgasza wszystkiego to raz, i u nas za***anie komus portfela czy skrojenie z kurtki to zadne przestepstwo, a w niemczech nawet rzucenie peta na berlinksą ulice jest notowane, co sklada sie do calosci, ilosci wykroczen. Migracja Turasów do niemiec i Francji tez swoje zrobila, ale tam jest naprawde bezpiecznie w porównaniu z Polską. Z czym ze u nas nie ma bagna wszędzie, są takie jakby "pola rażenia" czyli powiedzmy jest miasto, 200 tysięcy mieszkancow, i mozna przejsc cale bezpicznie, a mozna trafic w jakąś "słynną" dzielnice i wyskoczyc z butów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
Do MMA Wrocek:
jako że jestem tez z Wrocka to moze troche sprostujmy Twoją wypowiedż bo poleciałes strasznymi ogólnikami.

trojkat Bermudzki ( dawniej Rakowiec) dlaczego Trojkat chyba nie musze wyjasniac...wchodzisz i juz nie wyjdziesz

Dawny Rakowiec to nie cały trójkąt tylko jakaś tam jego część i akurat to nie jest najgorsza dzielnica trójkąta bo mają tam komende policji(ul.Traugutta)
Gorzej jest już idąc dalej od Trugutta w kierunku Kościuszki(tam już coraz wiecej elementu) oraz w kierunku Pułaskiego.

Ponadto nieciekawie jest w okolicach Dworca Nadodrze,ulice jak: Chrobrego,Pomorska.Tam też nieciekawy element można spotkać...

Brochów: zła opinia z powodu tego że to dzielnica "rumuńsko-cygańska".Jest ich tam wiecej chyba niż Polaków.

No i Gaj...oni tam teraz wysuwają się na czoło Wrocławia jeśli chodzi o niebezpieczeństwo...

Natomiast ta Grabiszyńska to nie jest wcale zła ulica,owszem macie tam stadion Śląska i od czasu do czasu jakaś grupka kibiców narozrabia ale nic poza tym się nie dzieje(a wiem bo miałem tak przez spory czas dziewczyne u której niemal dzień w dzień bywałem)
Podobno można czasem w leb dostać na prawo od tej nieszczęsnej Grabiszyńskiej(na prawo jadąc w kierunku FAT-u z miasta)

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 229 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19479
zgadza sie uogolnilem... gdyz po co pisac jakie ulice naleza do Trojkata nie w tym cel ;) ulica Pulaskiego i inne hmmm cyganeria sama mozna powiedziec.. Grabiszynska jest nieciekawa ulica... wystarczy ze wejdziesz w nieswoje podworko...poza tym no Pomoroska..czy ja wiem.. chodza tam jakies ala kozaki ale jak przechodzilem Pomorska nawet po 22..nikt mnie nie zaczepil... Dworzec Nadodrze powiem Ci szczerze ze nie wiem jak tam jest...

MMA sports !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 1281 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20037
Co do bezpieczenstwa na "Zachodzie" to sie nie zgodze.

W Szwecji w takim Malmo sa dzielnice gdzie nawet policja sie boi przyjezdzac a imigrancki motloh rzuca sie na karetki, straz pozarna itp.
Zreszta sami obejrzyjcie...

(jakby chodzilo wolno to klikajcie na inny link- bo ten film pare razy tam jest zamieszczony)
Podobnie sie we Francji dzieje. Przeciez te zamieszki gdzie 1000 aut splonelo- tego u nas nie ma.
A bedzie coraz gorzej- bo przeciez ta cholota sie mnozy jak kroliki, za 20 lat we Francji bedzie ich wiecej niz Francuzow...
Wiec mit zachodniego porzadku i bezpieczenstwa mozna wyrzucic na smietnik.
Bezpiecznie to jest jeszcze w malych miescinach albo na prowincji gdzie imigrantow nie ma. Ale duze miasta sa praktycznie stracone. Jeden wielki glupi bezrobotny afrykansko-arabski motloch.

U nas sa niebezpieczne dzielnice- okej, ale nie ma akcji zeby ktos pogotowie albo straz pozarna atakowal. Bo to sami swoi- sami Polacy.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

czy cos wykarze badanie??prosze o odp

Następny temat

Pumping iron - ściągajcie sobie!!

WHEY premium