SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nazizm? To się może powtórzyć... S.7.

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20696

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 1281 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20037
to by nawet ormianie,turcy,rumuni czy cholera wie kto tam jeszcze mieli takie same warunki na starcie jak francuzi,amerykanie,brytyjczycy czy niemcy.

Ale przeciez to jest jakas komunistyczna utopia !

Nie ma czegos takiego jak "rownosc", kazdy czlowiek jest inny, niektore rasy sa genetycznie inteligentniejsze od innych: http://en.wikipedia.org/wiki/Intelligence_and_race

Jedni sa madrzy drudzy sa glupi- i koniec !.

Z jakiej racji jakis Turek ma kosztem bialego miec jakies "rowne szanse" ?
Od poczatku swiata bylo tak ze jedne narody byly silniejsze- inne slabsze.
To biali podbili murzynow nie na odwrot.
To Polacy pobili Turkow pod Wiedniem, nie na odwrot.
itp...

Nie mam nic przeciwko temu zeby w kraju siedzial ktos co cokolwiek wnosi- albo prace (jak pracuje) albo kase (jak turysta).
Ale szalenstwem jest wpuszczac miliony ludzi z totalnie obcego swiata, innej kultury, innego systemu wartosci i sadzac ich na socjal (czyli w gruncie rzeczy- zmuszac tych co pracuja zeby utrzymywali tech co nie pracuja) !

I do tego ci goscie chca sila wprowadzac swoje zasady i obyczaje (np. te jazdy co z "karykaturami proroka" byly, histeria ze czerwony krzyz z angielskiego godla sie biednym muzulmanom z krzyzowcami kojarzy itp...)

Na to zgody byc nie moze.
Gosc ma szanowac gospodarza i cieszyc sie ze moze przebywac w jego domu !
A jak nie szanuje- to trzeba go wywalic na zbity pysk.

I to wszystko sie rozlewem krwi skonczy bankowo.
Przeciez nie ma fizycznej mozliwosci zeby z jednej strony bylo coraz mniej tych co pracuja (procentowo) i coraz wiecej tych co na zasilkach siedza.
W ktoryms momencie to sie zawali- i taka Szwecja bedzie musiala powiedziec "sorry beżowi- koniec kasy".
I jak myslisz- oni to przyjma ze zrozumieniem ?
Chyba nie bardzo...

A do tego prawdziwi Europeczycy zaczynaja sie otrzasac z lewackiego otumanienia- co widac chocby po tym ze British National Party zdobywa coraz wieksze poaprcie.
I to jest tendencja rosnaca i bedzie sie utrzymywac.

Tutaj wszyscy maja pewnie mnniej niz 30 lat- to zobaczycie, jak pozyjecie jakies 30-40 lat to na wszych oczach beda sie dzialy rzeczy o jakich tylko w ksiazkach to historii czytacie.
Wystarczy policzyc- kiedy w takiej Francji bedzie wiecej kolorowych z obywatelstwem i koranem pod pacha niz Francuzow.

Ja prognozuje ze w koncu jakis wojskowy z glowa na karku wezmie wladze sila, wladuje ta cholote na statki i spowrotem do Afryki na pustynie wywiezie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Dobrze ze ktoś mysli podobnie jak ja. Aż człowiek jest spokojniejszy . Narodowość, partie nacjonalistyczne i takie poglądy, to jest jedyny ratunek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1123 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13577
Casu Ty mówisz o wpuszczaniu. Obawiam sie ze ten proces moze sie wymsknąc z poza kontrolii. Ktos musi zapełnic ta pusta przestrzeń po polakach masowo emigrujących za granice. Juz przeciez mamy do czynienia ze skupiskami Wietnamczyków itd. W naszym kraju wszystko jest cacy, w telewizji jest tolerancja, miłość, równość, braterstwo tralala ok ale ile osob do 90 roku widziało murzyna, nie mówiac o osobach majacy z nimi jakis kontakt? Wiem ze swojego doswiadczenia ze ludzie mieniacy sie jako tolerancyjni po kontakcie z innymi rasami zmieniaja sie o 180 stopni.
----------------------------------------------------------------
Nawiązując do tematu sam mieszkajac w Krakowie wiem gdzie nie nalezy chodzic samemu i jak sie zachowywac. Jednak jak ktos zauważył najłatwiej w mazak mozna zarobic w centrum jak chyba wszedzie. Natomiast mógłbym cos ciekawego napisac o Stanach ale nie chce juz robic kolejnego off topicu.
Pozdrawiam.

98% katolicy, każdy grzeszy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 146 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8541
Niezle tutaj dajecie, pieprzycie, ze rownosc to nie moze byc bo jedni sa madrzejsi, silniejsi, piekniejsi. No oczywiscie przeciez w Polsce to wszyscy jak jeden sa tak samo geniali i cacy, nie ma przestepstw. A u mnie w rownosci ludzi chodzi o to, ze znajduja sie za***isci i po***ani osobnicy w kazdej spolecznosci i nie zraze sie do kogos bo np: znam 2 osoby czarnoskore z ktorym jedna nie przypadla mi do gustu znienawidze wszystkich murzynow na ziemi i bede ich wypedzal z Polski.
Tak sie oburzacie np: tym filmikiem gdzie kilku gosci klepie jakiegos goscia z angli a potem dobija nozem, a moze ten co zginal to byl wlasnie jakis przyjezdny (a moze nawet dymal czyjas córke) wiec nie udawajcie wzburzonych tym filmem bo w kilku postach pojawiaja sie teksty jak by to ktos zarabal takiego obcego, wiec noze w dlon i na ulice w poszukiwaniu tych nierownych (ups ale przeciez my Polacy jestesmy wspaniali i tak nie robimy).

A jesli chodzi o sprawy zwiazane z naplywem grup ludzi o innej kulturze czy religi, to wiadomo ze nie o to chodzi zeby robic w swoim kraju jakis osrodek pomocy (jezeli sie dopuszcza do takich sytuacji jak w wczesniej wymienianych krajach to jest po prostu blad polityczny, podobny jak przy sprawach ekonomicznych) ale nie widze powodu zeby wprowadzac jakies nacjonalistyczne restrykcje na normalne ruchy migracyjne.
Moje rozumienie rownosci polega na tym ze tak samo moge znienawidzic swojego jak i obcego podobnie jak zaprzyjaznic sie z kazdym z nich.

Zmieniony przez - Xar w dniu 2006-11-14 04:05:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
pinecone85 ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22462
Ja znam kolo setki murzynow,w tym kolo 20 dosc blisko-dobrze.Zaden nie przypadl mi do gustu.

Zmieniony przez - pinecone85 w dniu 2006-11-14 09:03:27

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 10951 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 73516
wiekszosc murzynow to rasisci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
Xar:Napisdałeś to czego chciałem uniknąć,czyli oskarzania że ludzie oburzają się jak Polak Polaka oklepuje za nic a tymczasem sami nie widzą nic złego w "oklepywaniu"zagranicznych,bo przeciez zajmuje nam miejscena chodniku...
aczkolwiek argument bardzo trafiony

Casus:z kolei ten Twój arument z bitwą pod wiedniem(i wykazywaniem przez to wyzszosci ras) był wyjątkowo nietrafiony,bo ja Ci w takim razie powiem że rasa żółta jest najdoskonalsza.Pamiętasz zapewne kto stworzył największe imperium w dziejach świata i podbijał bez większych problemów wszystkie ludy(nawet dotarli do Polski i spustoszyli pzezcież Kraków...a niby to takie nędzne żółtki...)
Dla kogos kto się nie zorientował,chodzi mi o najazdy mongolskie za czasów Czyngis hana(nie wiem jak się jego nazwisko pisze,wiec wybaczcie jak przekręciłem)

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
pinecone85 ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22462
Krakow najezdzany byl 3krotnie, 2 razy wlezli do srodka,raz spalili wszystko w ****ziec.

Inna sprawa ze rasa zolta jest najliczniejsza na swiecie i zapewne wtedy rowniez byla,co w tamtejszej sztuce wojennej liczylo sie chyba najbardziej-liczebnosc.

Obecnie nie mozna juz generalizowac bo wszelkiego rodzaju wynalazki tworzone min. w USA sa efektem prac wszystkich ras i wszystkich ich mieszanek.

Swoja droga Turkow kilku znam i mimo ze lenie to nieprzecietnie i sa troszke dwulicowi to calkiem w porzadku ludzie.

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 184 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12140
Casubelli - Po pierwsze to Polacy nie rozgromili Turków pod Wiedniem, jeżeli już to połączone siły Polsko-Niemieckio-Austriackie.


Po drugie, wyższe warsty społeczne w Turcjii mają kolor skóry biały, nie ma co oceniać Turków tylko po wieśniakach z Anatolii, których widzimy w Europie.


Po trzecie, Rumuni to biali ludzie nieszczęśliwie utożsamiani u nas z cyganami. Ale mądrzy chłopcy z forum którzy na wakacjach byli najdalej nad polskim morzem wiedzą lepiej.



Nie napinajcie sie tak strasznie.


------------------------------------------------------------

Cd. niebezpiecznych miast to temat rzeka, nie ma co precyzować, w każdym miejscu o charakterze publiczno-imprezowym można wyłapać, tak samo na każdym osiedlu zdarzają się gorące sytuacje, tak było jest i chyba będzie

Zmieniony przez - Kos_a w dniu 2006-11-14 10:28:30

SFD FIGHT CLUB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
Właśnie Jak Wilku i Bah.

Zobaczcie, gdzie jest najwięcej Turasów .. Niemcy, Francja i Skandynawia co sie tam dzieje .. panoszą sie jak mało kto .. cyganie dosłownie ..

Co do miast .. w 3 mieście raczej spokojnie(głownie z powodów, ze ludzie bogadzi to i mniej sie kradnie) .. ale jak ktoś pisał dużo grubszych afer z wymuszeniami itd..

Elbląg fajne miasto .., w warszawie na dresów podobno wołają Elblągi ? to prawda ?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

czy cos wykarze badanie??prosze o odp

Następny temat

Pumping iron - ściągajcie sobie!!

WHEY premium