SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy opłaca sie to kupić ??

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1134

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez georgu z działu Trening dla początkujących.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 269 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6104
nogi cięzko wyrzeźbić więc pomyslałem że mógł bym sobie kupić takie coś : http://www.allegro.pl/item283170621__top_leg_master_leg_magic_kurier_gratis_2lata_gwar.html

czy opłaca się to kupić
czy naprawdę są takie super efekty ?? :)
z góry dzięki za doradzenie :)

No Pain No Gain

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6503 Napisanych postów 62293 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777603
Jak dla mnie takie cudo sprzęty to lipa próbowałem kiedyś bolały mnie wewnetrzne części ud i nic więcej

Jak dla mnie kicha

pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kolejny przyrząd cud
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 6381 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25954
Wszystkie te telewizyjne dzila techniki to bzdura. Ja sie w to nie bawielm ale siostra brzuszek chciala miec ladny pokupowala wszystkiego i pieniadze poszly w bloto.
pozdrawiam

Człowiek mógłby żyć samotnie przez całe życie,
ale o ile sam potrafiłby wykopać sobie grób ,
musiałby mieć kogoś kto go pochowa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 269 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6104
czyli to nie działa !!! jeżeli tak to jakim prawem oni wpędzają w błąd ludzi . Co za żenada

No Pain No Gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 328 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2140
weź tego nie kupuj żadnego sprzętu do siłowni który jest reklamowany np w "mango"

forum ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 269 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6104
spoko ale jeżeli to reklamują to troszkę w tym prawdy musi być . a jaki Wy sprzęt polecacie na nogi do 200-300 zł ?

No Pain No Gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 269 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6104
i jeżeli możecie to bardzo prosze zajrzeć do mojego 2 topicu https://www.sfd.pl/Proszę_o_ułożenie_planu-t369634.html

Proszę abyście mi pomogli ułożyć plan treningu częściowo mam ale on mi nie wystarcza :(

No Pain No Gain

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Praca domowa może być nielegalna !!!!!

Następny temat

!!BARKI WAZNIEJSZE OD KLATY!!

WHEY premium