SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nazizm? To się może powtórzyć... S.7.

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20693

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 481 Wiek 84 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4533
Może sytuacja dojrzała do tego, aby w tym dziale powstał "spam-topik"(na bazie Tego).
Każdy szanujący się dział, posiada taki temat w swych zasobach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 938 Wiek 48 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22598
Dla wszystkich ludzi, którzy znają angielski i interesują się różnicami dot. ras:
http://www.harbornet.com/folks/theedrich/JP_Rushton/Race.htm

Pozdrawiam!

Choć życie nasze splunięcia nie warte - Eviva l'arte

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 938 Wiek 48 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22598
Autorem ww. książki jest:. Philippe Rushton is a professor of psychology at the University of Western Ontario, London, Ontario, Canada. Rushton holds two doctorates from the University of London (Ph.D. and D.Sc) and is a Fellow of the John Simon Guggenheim Foundation, the American Association for the Advancement of Science, and the American, British, and Canadian Psychological Associations. He is also a member of the Behavior Genetics Association, the Human Behavior and Evolution Society, and the Society for Neuroscience. Rushton has published six books and nearly 200 articles. In 1992 the Institute for Scientific Information ranked him the 22nd most published psychologist and the 11th most cited. Professor Rushton is listed in Who's Who in Science and Technology, Who's Who in International Authors, and Who's Who in Canada.

Jego badania potwierdzają istnienie różnic między rasami (także dot. inteligencji)

Choć życie nasze splunięcia nie warte - Eviva l'arte

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 481 Wiek 84 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4533
Za chwilę zostaniesz ukamienowany(pierwszy kamień rzuci Cavior, drugi Knife).
Przecież to obrzydliwe stwierdzać jakiekolwiek różnice! A fu, wstrętny "rasizm".
No przecież "wszyscy ludzie są równi"(tak samo inteligentni). Jak można "kłamać", że jest inaczej.

Jakby ktoś nie zajarzył, to powyższe zdania są ironią.

Nie wiem cholera, co jest takiego trudnego w przyjęciu do wiadomości, że Między Rasami Istnieją Różnice(nie tylko w wyglądzie zewnętrznym!).

W każdej rasie są głupki, i geniusze, ale średni rozkład w danych populacjach nie jest równy.
Nie był, i nie będzie(czy to się Kubackim podoba, czy nie).
___________________________________________________________________________

Zmieniony przez - Tanie_Wino w dniu 2006-11-16 19:09:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 1281 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20037
Swoja droga- napisac ze biali sa do dupy w kosza za to czarni sa znacznie lepsi- to jest okej.
Ale napisac ze czarni sa do dupy w nauce za to biali znacznie lepsi- to juz rasizm

Btw. w USA istnieje jawny, legalny i urzedowy rasizm wymierzony w bialych.
Mianowicie na uczelniach sa takie przepisy- ze jak ktos jest czarny to dostaje dodatkowe punkty przy egzaminach (tak jak w PRL byly punkty za pochodzenie robotniczo-chlopskie).
Te punkty wynikaja tylko i wylacznie z koloru skory i pochodzenia etnicznego- nie ma innych kryteriow (zadne tam majatkowe itp.- tylko ewidentnie punkty za czarny ryj).

Po pewnym czasie okazalo sie ze mnostwo bialych nie dostaje sie na uczelnie tylko z tego powodu- na egzaminach wprawdzie mieli wiecej punktow niz czarni ale to ci drudzy sie dostawali- wlasnie przez te przepisy.

I biali powytaczali uczelniom procesy- i wielu wygralo...
I ciekawostka- bez ty chprzepisow na 100 studentow byl 1 czarny.
Z dyskryminacja bialych- 25

Ale oczywiscie- wszyscy sa rowni

Aha i btw. ta akcja ma taki efekt- ze dzisiaj nawet jak ten murzyn skoczy uczelnie to i tak nie dostanie pracy- bo wsrod pracodawcow jest przekonanie ze co z tego ze czarny ma dyplom- jak przeciez nie zapracowal na niego tylko dostal od politycznie poprawnego panstwa... Taki sam tuman tylko z papierkiem za friko...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 183 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7816
Casus- co do tych uczelni to się zgadzam. Jest to jednak argument nie przeciwko Murzynom, a przeciwchorej polityce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 1281 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20037
To nie mial byc przeciw murzynom argument.

Przeciez obserwacja rzeczywistosci- w tym przypadku ze czarni nie daja sobie rady na tych samych studiach na ktorych biali sobie daja rade- nie jest "przeciw" komus.

Jak ktos ma problem z przyjmowaniem rzczywistosci taka jaka jest- to heroine polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cavior Bushido24.pl
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7168 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46566
Zaszło tu chyba drobne nieporozumienie. Nie przypominam sobie, bym gdziekolwiek pisal, ze uwielbiam murzynów. Widząc, co się dzieje w Afryce po wykopaniu "wstrętnych" kolonizatorów - nie da się nie odnieść wrażenia, że niektóre spoleczenstwa nie dorosly do samodzielnego rządzenia. Ale prawda jest taka:

NASZE SPOŁECZEŃSTWO RÓWNIEŻ DO TEGO NIE DOROSŁO.

My, wspaniali Słowianie jesteśmy pośmiewiskiem Europy(całego świata w sumie...). Zadziwiające-przecież na wykresie wyszło, że...



Warto pamiętać, że rasy od dawna się mieszają (to jedyne, co nasz gatunek potrafi robić bez najmniejszych problemów- ciupciać się jak króliki ). Murzyni w USA to nie jest jednolita grupa "gatunkowa"! Naleciałości krwi białej i żółtej(oraz sama różnorodność wewnętrzna czarnej) to labirynt genów. A tu proszę-na jakimś wykresie komuś ślicznie wychodzi, że jest mądrzejszy od murzyna. Potem jakiś naiwniak wrzuca to na wikipedię-by kolejny naiwniak wymachiwał tym niczym sztandarem. Proszę-on ma dowód NAUKOWY.

Chcecie "czystej krwi" murzyna? Albo lepiej-reprezentatywną grupę czystej krwi murzynów(powiedzmy-milion)? Jedźcie do Afryki a nie do USA. Tyle, że test na inteligencję, jak już wspomniałem, może dać wyjątkowo niemiarodajny wynik. Zdolności to jedno-rozwijanie ich to drugie.

Nie jestem (nigdy nie bylem) poprawny politycznie. Wedlug mnie na uczelnie powinno sie przyjmowac studenta wedlug wyniku egzaminu-a nie wedlug plci czy koloru skory. Rasizm wobec białej rasy(zwany "poprawnością polityczną") wcale mi sie nie podoba-i tak samo wyklocalbym sie z grupą czarnych, dowodzących "naukowych" teorii swojej wyższości. Ale zamiast czarnych-mam grupę białych, snujących "naukowe" teorie-więc dyskutuje z nimi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
pinecone85 ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22462
Takie ******lenie ze czarni mogli sie rozwinac ale siedzieli to juz wola o pomste do nieba.... Zeby byl rozwoj,musi byc sila napewdowa,ktora to w europie istnialia,ktorej to nie bylo w afryce. Jest to oczywiscie czlowiek i jego agresja wzgledem innych plemion/narodow,ale tez klimat,zaludnienie,roslinnosc,uwarunkowania geologiczne itp itd. Dlugo by gadac,a temat ten idzie w troszke dziwnym kierunku.

Edit.Ja swoja opinie kreuje na swoich dowiadczeniach z czarnymi amerykanami,ktorzy sa leniami,*****mi kreujacymi sie kazden jeden na gangstera,nic nie umiejacymi,nie chcacymi sie nic nauczyc,majacy pretensje ze cokolwiek sie do nich mowi,wymaga,prosi.S****ysynami ktorzy nie potrafia traktowac kobiet,nie szanujacymi starszych,zazdrosnymi,zawistnimi.

Ja pracowalem z czarnymi,oprocz polakow w miejscu gdzie spedzialem 3 miesiace bylo kilka setek (nie przesadzam) czarnych.Jednostek wartosciowych spotkalem tam moze 5!Mialem szczescie ze najblizszymi wspolpracownikami byli portorykanie i jamajczycy.

Podam tylko przyklad ich zachowania,podniesli reke na biala dziewczyne,bo ona jest "bitch" i nie nalezy jej sie szacunek, zrzucili pudelko ciezkie jak sam skur... na mojego kolege,bo pracowal 5 razy lepiej niz oni,dostawal nagrody pochwaly itp. Na mnie sie zebrali poza terenem pracy,bo powiedzialem jednemu ze nie pozwole by traktowal w okreslony sposob moje kolezanki. Ludzie,polacy maja wiele wad,to prawda,ale nigdy!Nigdy!I jeszcze raz nigdy,nie spotkalem takiego polaka jakich czarnuchow jest na peczki.

Zmieniony przez - pinecone85 w dniu 2006-11-16 23:58:59

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 765 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3916
W sumie juz dwa razy podnchodzilem do tego tematu, ale jakos nie wysylalem tego co napisalem. Sam nie wiem czemu.

Napisze dwie rzeczy.
1-znam ludzi chyba z calego swaiata, mieszkalem dlugo w paru krajach i to jest raz
2-Pinecone ma 100 procent racji w swojej wypowiedzi ostatniej i to jest 2. Pinecone-za 2 ostatnie zdania SOG(tzn SOG z wszystko,ale za 2 ost zdania zwlaszcza).



Zmieniony przez - Michal M w dniu 2006-11-17 00:24:06

Doradca dzialu grappling i C/S.

...nie powiedziales w ryj to nie powiedziales nic...

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

czy cos wykarze badanie??prosze o odp

Następny temat

Pumping iron - ściągajcie sobie!!

WHEY premium