SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NOWY MASS ACTIVATOR OD SFD!!!!!!!!!!!!! opinie.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 84847

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 387 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6719
chetnie sie skusze bo akurat kasy wpadlo troche lecz pierw musze skonczyc;d ale gainbolica ale wczesniejszy sfd hmm nie smakowal mi;./ ale skoror mowicie ze ten dobry hmm mozna testnac ;) pozdrawiam;) a wlasnie smak jaki polecacie?

Danek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
smak to indywidualna sprawa, mnie kusi malinowy
kup taki, ktory najczesciej lubisz pod kazda postacia

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 387 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6719
no ja preferuje czekolade gaina wchodzi mi z mlekiem albo woda jak tralala ;p ale wiadomo kazdy indywidualnie podchodzi

Danek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294
Ja teraz wcinam bałtyckie toffi i muszę powiedzieć, że jeśli dodamy więcej wody to nie jest aż taki bałtycki, a bardziej toffi
smak: 6/10 (toffi, choć za taką cenę na cud nie liczyłem, choć pije z WPC nautral i nie jest aż takie złe)
rozpuszczalność: 9/10 (delikatna piana, co mnie zdziwiło czytając poprzednie wypowiedzi)
jakość/cena: 10/10 (nie ma co dyskutować, jedna z lepszych propozycji, chyba że ktoś ma ochotę na 737 czy coś podobnego)

szczerze to polecam gainera i myślę już o powtórce z maliną (która podobno jest bombowa) :D

Zmieniony przez - radziwilow w dniu 2012-01-30 22:21:25

Ora et labora

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 554 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13725
Zwyżka ceny o 10 zeta... To już paliwo tak szybko nie drożeje. Pierwszy MA kosztował 49 zł i był bardzo dobry jeśli chodzi o smak. Myślę, że to całe zamieszanie z econo itp zostało tylko wykorzystane, żeby zwiększyć cenę. Niby kasa ma iść na kontrole, ale dlaczego mają za to płacić klienci? Poza tym ktoś przy okazji tematów o tych całych wałkach napisał, że koszt przebadania to około 200 zł. Koniec moich żali w końcu to nie mój produkt i nie ja go sprzedaje... Z drugiej strony gdzie dostanę 3kg gainera za 65 zeta? Chociaż niedługo pewnie dojdzie ceną do popularnych na rynku bo wątpię, że to ostatnia zwyżka ceny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 649 Wiek 65 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 67122
Nowa malina, jest naprawdę malina, i bardzo dobrze się rozpuszcza.

Pozdrawiam Darek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699698
zapewne i tak ktoś zaraz będzie marudził i napisze że smakuje za bardzo malinowo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294
Nigdy wszystkim nie podpasujesz :D

Ora et labora

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
v2 zj**aliśmy jeśli chodzi o smak bo nam się spieszyło teraz smaki są mega dopracowane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
trza bedzie sprawdzić tą maline
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc przy wyborze Suplementów

Następny temat

Suple po cyklu z xpandem?

WHEY premium