SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NOWY MASS ACTIVATOR OD SFD!!!!!!!!!!!!! opinie.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 84948

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1958 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17458
"W LO jest przedsiębiorczość . " no to nie w moim jesteś bardzo ufny ;)
A to że mają wyrzucić to jest kapkę bez sensu , a potem narzekaj że Polska biedna itd...
Czekamy już na nowe smaki bo chętnie bym spróbował tego gainerka; ))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12080 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
polska to dziwny kraj, ale nie o tym chyba temat

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Jakby te słone już nie były potrzebne, to chętnie przygarne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 7892 Wiek 25 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36273
Zaryzykowałem, zobaczymy co z tego będzie, ostatecznie nie przepadam za słodkim

treningopolon + michadrol + regenestanol + wheymadren + kreatynabol

Trening, micha, kreatyna - zrobią z ciebie sk****syna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1958 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17458
VooDa to dawaj szybko znak jak tam smakuje rozpuszcza itd;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12080 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
ja wlasnie poje po treningowo 70g+iso abnexena 50g() i smaku nie czuc slonego za bardzo. albo wegle z abnexena zabily smak slony, albo sie przyzwyczajam.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mialy sie pojawic w tym tygodniu opinie od kogos na temat nowych smakow, cos wiadomo? Czekamy!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3288 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22932
Również czekam. Ciekawi mnie smak toffie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Ja rozdałem kilka porcji wanilii znajomym którzy ćwiczą (6 osób), nie mówiąc co to dokładnie za gainer. Żadna poza jedną ("jak budyń") opinia dotycząca smaku nie była specjalnie entuzjastyczna niestety, 3 osoby zwróciły uwagę na słony posmak. Wszyscy jednak , jak się dowiedzieli jaki jest skład i ile kosztuje produkt wyrazili chęć zakupu, stwierdzając że za taką cenę nie ma co wybrzydzać.

Zmieniony przez - faftaq w dniu 2012-01-10 09:52:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
Dziś przyszły próbki nowych smaków ( jest ich 6). Cena zakupu +4zł. Jak to określił Daniel, największy krytyk obecnego smaku to jak Maluch do Ferrari. Malina przecudowna ponoć, wanilia też. Czekolada jest średnia ale to raczej produkt czekoladopodobny by utrzymać cenę ( inny wat czyli +15%) W niedzielę przetestujemy to z Tadziem, Wuchtą i Mastim i podejmiemy decyzje, które zostają. Termin to początek lutego. Oczywiście na cenę składa się też obniżona zawartość laktozy. Będzie GIT



Zmieniony przez - Bull w dniu 2012-01-10 12:38:43
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc przy wyborze Suplementów

Następny temat

Suple po cyklu z xpandem?

WHEY premium