SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NOWY MASS ACTIVATOR OD SFD!!!!!!!!!!!!! opinie.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 85037

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5813 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 60511
pobaw sie proporcjami woda/proch ew dosyp czegos .. kakao mzoe - chciaz do toffi.. warto sprawdzic

[ART]PORADNIK DLA POCZĄTKUJĄCEGO
http://www.sfd.pl/PORADNIK_DLA_POCZĄTKUJĄCEGO_ADEPTA_KULTURYSTYKI_[by_maniak7000]_-t969992.html
------------------------
Lubię SOGi - smaczne są

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 126 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2299
dosypałem pod koniec kakao (słodkie dla dzieci), więc było jeszcze słodsze, ale ani trochę mniej słone - a w tym tkwi problem


EDIT: chyba najlepiej będzie robić gainera w małej ilości wody, i przepijać sokiem, bo zabija ten nieprzyjemny posmak w ustach. Albo w ogóle mieszać gainera z sokiem, ale to może smakować jeszcze gorzej

Zmieniony przez - TiKej w dniu 2011-12-26 21:44:40
...
Napisał(a)
Usunięty przez faftaq za pkt 1 regulaminu
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 126 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2299
ale jestes zabawny, w koncu czego ja wymagam, zeby ktos gainera poslodzil zamiast posolic...
...
Napisał(a)
Usunięty przez solaros za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
TiKej
prawie godzinę próbowałem to wypić, dopiero teraz skończyłem (i walczę z odruchami wymiotnymi). To była bardzo nietrafiona inwestycja

no to drugi raz nie kupisz
proste

pewnie jak dziesiatki innych suplementow

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 126 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2299
Przez kilka lat mojej przygody z ciężarami spożyłem już "kilka" gainerów. Wiadomo, jedne smaczniejsze, inne mniej. Ale żaden nie był słony! Mało tego, jest godzina 02:21, gainera skończyłem pić koło 21, i jeszcze nie mogę iść spać, bo co chwilę latam na kibel. To nie jest zwykłe oszczędzanie na "przyprawach", tylko kolejne nieporozumienie z waszymi suplami. Najpierw afera z białkiem - jasne, zdarza się. Potem jakiś bałagan z etykietami, i wycofywanie gainera. Pewnie, może zdarzyć się i tak. Ale ten wasz produkt, to już przesada. No chyba, że dostałem jakiś trefny egzemplarz. Ogólnego wrażenia bałaganu i niedbalstwa w waszej firmie bynajmniej nie poprawia wasza reakcja na krytykę w stylu "nie podoba się, to wy****". Nie mam zamiaru już kupować niczego z waszych ekonomicznych supli (tak, czekam na komentarz w stylu "a co nas to obchodzi")
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
TiKej
Ale ten wasz produkt, to już przesada. No chyba, że dostałem jakiś trefny egzemplarz. Ogólnego wrażenia bałaganu i niedbalstwa w waszej firmie bynajmniej nie poprawia wasza reakcja na krytykę w stylu "nie podoba się, to wy****". Nie mam zamiaru już kupować niczego z waszych ekonomicznych supli (tak, czekam na komentarz w stylu "a co nas to obchodzi")

to nie 'nasz' produkt
a moge napisac 'ich'
po drugie - czy ktops napisal "nie podoba się, to wy****"
bo jakos sobie nie przypominam?

i napisze po raz setny - nie smakuje mi cos to nie kupuje nigdy wiecej
ba
ale po pierwsze
jesli nigdy nic nie pilem to nie kupuje tysiac pięćset opakowan
tylko 1 i sprawdzam czy moj 'zoladek' dobrze zareaguje

pozdro

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 126 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2299
fakt że tutaj mój błąd, że tyle kupiłem. Ale z tym smakiem, to na prawdę, nie wierzę, że to kwestia gustu. On jest po prostu słony, i sprawia wrażenie jakby wcale nie został przetestowany przed wypuszczeniem na rynek.

A to nie pasuje to wypier*, to odnosiło się do wypowiedzi tego drugiego moderatora, który usunął ją sekundę po napisaniu

A było tam coś w stylu "w tej sprawie są prowadzone konsultacje ze złotą rybką" (bo czego ja wymagam, żeby gainer był słodzony a nie solony), oraz "w nowej wersji oprócz miarki będzie złota zdrapka". No sorry, zaznaczyłem że brak miarki jest zmianą na gorsze w stosunku do poprzedniej wersji, i jest to fakt

Zmieniony przez - TiKej w dniu 2011-12-27 03:39:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
wiesz - to byl sarkazm
nie bylo nic w takim stylu jakim napisales
'nie podopa sie to wyp*******j'

smak - kwestia gustu
slony - byc moze - nowa wersje nie pilem wiec nie wiem
ale imo - nie kupuje sie tyle na raz
tyle czegos co jest nowe

napisze ponownie - niestety rarytasem suple w takim przedziale cenowym nigdy nie bedą!
jak ktos dostanie rarytas za 3 czy 5dych - za cos co normalnie kosztuje 200-300% wiecej to

nie tlumacze teraz sfd - ale pisze ogolnie
bo tez z nie jednego pieca chleb jadlem i nie jedno zjem
mam awersje do pewnych firm i zeby nawet towar bym za 20% to nie kupie

moge tylko wspolczuc ze tyle masz towaru pozdro

btw-probowales robic z innym smakiem?
nie wiem - np. z waniliowym bialkiem czy czyms co masz na stanie?
albo miodem?
samo mleko zamiast wody?
jesli slone to moze - niestety - ze 2-3lyzki cukru pomoga?

albo pogoń wsrod kolegow czy na allegro
nie ma co sie meczyc







Zmieniony przez - solaros w dniu 2011-12-27 05:14:36

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc przy wyborze Suplementów

Następny temat

Suple po cyklu z xpandem?

WHEY premium