SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NIKA/ dziennik: redukcja, etap 1, GO!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15650

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cykl Porażki Kuchenne. Próba wykonania omletu odcinek.2.

Skończyło się tak samo, jak poprzednio mimo Waszych rad i dużego zapału. Taka kiepska ze mnie kucharka, na patelnię zwalać nie będę. Na pewno jest coś nie tak z masą, niczym nie jest "związana" i wszystko się rozpada przy dodaniu piany z białek, jest najwyraźniej zbyt rzadkie. Dodam odżywki białkowej. Ah, gdybym mogła kupić tą patelnię do omletów;) Albo wrócę do plackow owsianych, wychodziły mi w sam raz.

Na plus jedynie smak: wiorki kokosowe, migdały i słodzik = super.

ALBO WRZUCĘ DO PIEKARNIKA , może tak się uda!



Zmieniony przez - nika_23 w dniu 2013-10-08 13:59:39

Zmieniony przez - nika_23 w dniu 2013-10-08 14:01:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3159 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25123
Ważne że wymiary spadają, biodra też się ruszą.
Szkoda biustu ale co poradzisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Muszą ruszyć! Spadki nie są spektakularne, ale są i to na wyższych kcal, więc jest OK. Może to dziwi, ale biustu nie żałuję. Ciężko żyć z dużym biustem, gdy ma się mniejszy, wygodniej ćwiczyć, biegać, spać i nie muszę się krępować zakładając bluzkę z dekoltem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
no jest o wiele łatwiej podskoczyć jeśli nic Cię nagle w brodę nie wali ;)

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 77 Napisanych postów 2107 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 140244
Ja sporo omlecikow zrobilem i jakos byly cale. Moja rada dodaj platki oraz troche maki a na pewno nie bedzie masy rozlewajacej sie.

Jak leci biust to lipa jak dla mnie;p oczywiscie mezczyzna to wzrokowiec.

Zmieniony przez - Slawod1 w dniu 2013-10-08 14:32:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Każdy człowiek ma taki obszar z którego leci słabiej. Raczej powinnas byc zadowolona.
Taka patelnia do naleśników to nic specjalnego. Mam taką i jej nie używam. Omlet/placek/ nalesnik wychodzi na kazdej w miare ogarnietej patelni. Coś sie z konsystencją masy i tyle. Za rzadkie.

Ps. Szkoda cycków ; DDD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
z tego co ja sie orientuje to kobietom zawsze w pierwszej kolejności leci z cycków co zrobic. u ciebie nie chce leciec z bioder a u mnie z pasa ale trzeba walczyc dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10394
ja mam dwa patenty na omlet-w naczyniu i w papierze do pieczenia(kazda masa wychodzi,nawet na ekstremalnie trudnej mące kokosowej), drugi- na bardzo malym ogniu i pod przykryciem na patelni, dobrze rozbełtane(taka trzepaczką),moze takie sposoby i Tobie pomoga :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3159 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25123
Była tutaj dyskusja o kawach.
Wklejam moją kawę, rozumiem że nie jest to światowa czołówka, koszt +/- 10 zł jednak polecam tym, którzy tak jak ja - guzik się na kawach znają ale mimo to lubią wypić.

EDIT: przypadkowo załapał się batonik na foto...i to XL. Wstyd mi.





Zmieniony przez - Detoxik w dniu 2013-10-08 20:36:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 270 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3865
Co do kawy WOSEBA ARABICA !!! xD lepsza niż dawidoff a o 15 zł tańsza xD
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Oceńcie to proszę :)

Następny temat

30 min na rowerze

WHEY premium